Какъв крем за лице използвате?

  • 147 401
  • 748
  •   1
Отговори
# 90
  • у нас
  • Мнения: 443
Anew на  AVON с темоефект и двоиния лифтинг околоочен нормална към суха кожа.На 40+съм почти без бръчки и с торбички, за които не намерих крем. newsm78

# 91
  • Мнения: 3 835
Anew на  AVON с темоефект и двоиния лифтинг околоочен нормална към суха кожа.На 40+съм почти без бръчки и с торбички, за които не намерих крем. newsm78

Опитай с Anew Alternative, ако не си алергична. Като съм подпухнала, ползвам него.  Simple Smile

# 92
  • Мнения: 122
И аз вчера си купих глечето с ройбос и хидратиращият дневен крем с ройбос от аптеката- просто в нета има само суперлативи за тях , а и са толквоа евтини, че реших, че нищо няма да загубя и си ги купих- досега никога не съм ползвала никакви кремове.... сега съм в очакване - дали ще се обрина,дали ще ми понесе- дано нямам проблеми - ще пиша пак какво е станало

# 93
  • Мнения: 3 698
В момента използвам дневен, нощен и за околоочен контур от серията Derma Genese на L’Oreal .

Доволна съм и то много.Кожата ми е нормална към мазна.На 30г. съм.

# 94
  • Countryside
  • Мнения: 11 632
В моемта по стечение на обстоятелствата ползвам следната "микстура" от мазила, която обаче ми действа супер  Mr. Green
Дневен крем: Галник масажер за нормална към смесена кожа
Околоочен: Биотерм Ейдж Фитнес 2 за първи признаци на стареене
Нощен крем: Етинселант крем на Нюкс за кожа с несъвършенства
Измиващ гел: Измиващ гел с мед на Нюкс

# 95
  • Мнения: 246
В момента за дневен ползвам този:, за околоочен:и не съм доволна от тази серия. Предпочитам. Нощен:Мноооооого ми харесва, пристрастих се към него.  Heart Eyes

# 96
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Препоръчаха ми този крем - някой ползвал ли го е?


Майка ми го ползва(на 42 год е),тя ползва само козметиката на Есте Л.,много е доволна,обаче аз не съм и поне има на кой да ги прехвърлям, когато не ми хареса нещо.

По темата не ползвам крем за лице,имам мазна кожа,ползвам само околоочни гелчета сега съм с такъв на Клиник.

# 97
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
използвам VICHY-NORMADERM,доволна съм от техните продукти и не смятам да ги сменям Peace

# 98
  • Мнения: 776
Временно Attoderm PO zinc на Биодерма

и серум Aqualia Thermal на Виши

# 99
  • Мнения: 3 835
Започнах Биороза на Биофреш. Доволна съм. Добре хидратира кожата и като че ли избелва леко петната.  Grinning

# 100
  • Мнения: 2 013
Ползвам на Виши серията "Norma derm"  4470

# 101
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Аз използвам
1.Дневен месажер на галиник
2.Околочен на Авен
3.Измиващ гел на Евелин

# 102
  • Мнения: 1 167
запис да следя темата в търсене на най-добрия крем за мен.
В момента : Nuxe околоочен -не виждам някакви резултати
Дневен и нощен на Evelin- добре хидратират, не съм забелязала омазняване в следствие на използването им. Кожата ми е нормална със смесени участъци, п-з зимата леко суха и опъната.

# 103
  • Мнения: 927

Препоръчаха ми този крем - някой ползвал ли го е?

Aз го ползвах докато бях бременна. Много съм доволна. Май бяха 2 вида - за комбинирана към мазна и за суха кожа  newsm78. Моя беше за комбинирана.

Сега се "върнах" към любимата JUVENA.  Използвам серията  JUVEDICAL - дневен, нощен, околоочен,серум за очи, серум за лице.
Това е линията към която винаги бих се върнала! Сменям я само за около 6м., колкото да не ми привикне кожата.

# 104
  • Мнения: 776
Дневен Hug:
Biotherm Multi Recharge Daily Protective Energetic Moisturiser SPF 15 



Нощен:
Bliss The Youth As We Know It Cream



Общи условия

Активация на акаунт