Дюкан преобразява - дебеланки във фиданки превъплъщава - 131

  • 47 759
  • 1 047
  •   1
Отговори
# 945
  • Мнения: 397
Добро утро!

Ей, че готин темплейт си имаме! Жалко, че ще е само за месец.

Дюкански коледен обяд, 29.11.2008 г.
Всеки желаещ да похапнем заедно, да изпрати e-mail на in_di@abv.bg с име и телефон за контакт. Ако ще имате придружители, отбележете броя им. Краен срок 9 ноември.


Дари, немой с лошо...   Joy

Бачи, Тунинг де го забрави? Още е на десния бряг момчето.  Laughing

Хубава и отслабваща седмица! Hug

# 946
  • Мнения: 55
Съвсем искрено обаче ми бе питането за това дали нещо конкретно дразни, освен фактът, че е различен дизайнът.


до Mamma, по отношение на новата "theme" споделям мое впечатление - малко ми е трудно да чета текста горе на балкончето, номера на страниците и там където пише името на подфорума и темата - цвета на фона и цвета на текста не са много контрастни (или аз има проблем с очите  Rolling Eyes). Иначе текста в постовете го чета по-нормално. Споделям това не като оплакване, а като възможност евентуално да се подобри дизайна - а спонсорите са добре дошли, благодарение и на тях съществува нашия форум  Hug

# 947
  • Мнения: 451
До "ВСИЧКИ" - А такааа.. 2-ра поредна сутрин съм 90 килограма (макар снощното откровенно преяждане). То не остана Wink

До "tonito26" - Мерси Wink

До "Abrakadabra" - А.. сефте ме забравят Sad

# 948
  • Мнения: 41
До "ВСИЧКИ" - А такааа.. 2-ра поредна сутрин съм 90 килограма (макар снощното откровенно преяждане). То не остана Wink

ооо супер, супер, утре сутрин със кафето ще гледам снимки на момчето!

# 949
  • Мнения: 468
Добро утро.
Ама наистина ви завиждам , как сваляте всекидневно.При мен за 5 ударни дни кантара не мръдна .Ще си купя електронен.А спазвах стриктно и грам сол не съм слагала даже , ядях супер безвкусно ядене.А имам и доста движение покрай две деца , особено малката.Дали пък не е заради проблема ми със щитовидната. newsm78 (Вече бях питала за това.)
Лек и отслабващ ден ви желая.

# 950
  • Мнения: 2 425
До "ВСИЧКИ" - А такааа.. 2-ра поредна сутрин съм 90 килограма (макар снощното откровенно преяждане). То не остана Wink

ооо супер, супер, утре сутрин със кафето ще гледам снимки на момчето!
smile3508 и аз се нареждам, и аз  Mr. Green

# 951
  • Мнения: 451
До "Vg1" - И аз се надявам така да стане Flushed

До "aynur" - Чак опашка ли стана newsm78 Laughing

# 952
  • Мнения: 145
Цитат
До "ВСИЧКИ" - А такааа.. 2-ра поредна сутрин съм 90 килограма (макар снощното откровенно преяждане). То не остана

Е,смени линийката де!Честито постижение!

# 953
  • Мнения: 451
До "Nyala" - Аз при 3 еднакви поредни сутрини приемам показанията за истина Simple Smile

# 954
  • Мнения: 110
   Адиии,Тунииии!Дай да те видим,най-накрая!!! Praynig

# 955
  • Мнения: 451
До "vesito5" -  newsm34

# 956
  • Мнения: 145
До "Nyala" - Аз при 3 еднакви поредни сутрини приемам показанията за истина Simple Smile

Три пъти за късмет ,а?

Надявам се ,поне да приемаш поздравления и на второ мерене! newsm10

# 957
  • Мнения: 226
Krisis това не ти ли е за 2ри път да подхващаш режима. Ако е така затова не сваляш. Сега ударната не е ударна. Просто ще си изчакаш задържането и така
тунинг и аз тЪ чакъм ма ти все се дърпаш Hug
и стоя и се чудя по един въпрос... тъй като съм виждала прясно мляко без лактоза... а знаем че заради нея му е ограничено количеството... та ако ползвам такова дали мога да пия по повече

# 958
  • Мнения: 451
До "Nyala" - Оооо.. приемам поздравления, даже и лично, но никой не смее Simple Smile Като, че ли знаят, че това, което ще видят е страшно newsm43

До "cote" - За ТЕБ не се и съмнявам thumbsup

# 959
  • Мнения: 243
             ДОБРО УТРО И ЛЕКА СЕДМИЦА МОМИЧЕТА И ТУНИ!
             ТУНИ - браво момче, да знаеш опашката стигна чак до ЦУМ, а ти на срещичка няма ли да се явиш, А? Hug
             ИВА НЕТА - добри новини, радвам се, хайде запретвайте ръкави и на добър час...
             ДНЕС ИМАМЕ МНОГО НОВИЧКИ - на всички добре дошли, успех и воля ви желая, да постигнете мечтата си!!!
             ЛЕЙДИ ФОРСТ - и аз съм голяма поспалана, нищо не ме спасява
             СУЗАНКА, РИЛЕКА - благодаря за кафенцето, Ривелче де ги вадиш тия кафета, едно с едно не си приличат, страхотна си!
             ТОНИТО - страхотна си мацка, браво, браво, браво Hug
             СКАРЛЕТ О ХАРА, АЙНУР, имахме едно споразумени помежду си, когато някой е сервирал кафето, да не сервираме и други, че да пълним темата, която и без това тече много бързо - това само за информация, сигурно не сте   обърнали внимание.
             ВЕСИТО, ШУШИ, ЛУЧИ ....  Hug Hug Hug
ВАНИ С - честито влизане в трета и успех!!!
             ФИЛЮДКИ НА ВСИЧКИ

Общи условия

Активация на акаунт