Дюкан преобразява - дебеланки във фиданки превъплъщава - 131

  • 47 734
  • 1 047
  •   1
Отговори
# 975
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Е добре след толкова критики може ли отговор за витамините .

# 976
  • Мнения: 663
Юлка ...извини ме но съм пропуснала да кажа за витамините ... аз пия през дните на Протеини някакави комплексни витамини ..пих МУЛТИ ТАБС ...ЦЕНТРУМ ...по добре вземай нещо комплексно ...сега понеже от двадесетина дни пия МЕРЦ за косата не пия други витамини ...а и съм минала основно на ПЗ ... само четвъртъка спазвам ... а и аз изкарах основната доза на твора фаза в летния период ... но все пак моето мнение е че най добре е не конкретен витамин ...а комплексни

# 977
  • Мнения: 31
Здравейте всички и от мен!
Е като има много нови айде и аз да изляза от "нелегалност".
Приемете още едно ново попълнение.
От днес и аз съм с Вас.
Чета и се информирам от доста време, чета и темичките. Откакто една съседка стана нов човек пред очите ми все се навивам и се реших.
Малко повече за мен - 158 см, в момента 71 кг. Цел - 56 кг, толкова сметна калкулаторчето ( т.е. 15 кг). Последно се помня на 59, и така се харесвах. На 40 години (20 евро). На тези кг съм от 4 години. След първата зима с детето в къщи.
През лятото правих 10 дни + 10 дни захранване, свалих 6 кг, върнах 3, но не съм спазвала ограничения. Пък и плодуването го правих заради кожен проблем (който още ме мъчи, но както и да е).
Избрах този режим, защото всички неща от ударния етап обичам да ги ям, особено риба. Не съм фен на плодовете, не обичам сладко.
Мисля да съм стриктна, инат съм. Пък ще видим какво ще стане. Имам и подкрепата на семейството. Wink
Мисля да направя 5 дни първа фаза, добре ли е според Вас?
Лек понеделник  на всички!

# 978
  • Мнения: 359
Добро утро и от мен!
Признавам си нищо не съм чела, ама такъв полудял уикенд имах че не е истина.
Положителното от цялата работа , е че стопих повишението в кг което имах, но лошото е че на базата на глад -кафета и сокове нон стоп и мнооого цигари #Cussing out.

Та ще видим занатам нещата как ще са.
Снимаха ме днес и ви качвам снимки на моя милост, почти месец и малко до края на трета фаза.

А и честито на всички с минуси и прекрасни поводи. Hug
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=8691071
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=8691093

# 979
  • Мнения: 110
   ОООххх,изчетох всичко от 2 дни!Голяяям зор!ФИЛЮДЧЕЕЕЕ, smile3534  love001,като глееедам,май само ти си се сетила за меннн... Crossing ArmsЧакам ВЕЩИ,да пусне новата темичка и да ти запазя място на І-ва страничка newsm62 newsm03.
   ШУИИ80,МИДИ,къде се загубихте,бре??? newsm12 newsm45.Хайде да се видим/поне на кафе/!!! smile3505 smile3525
    
Мнооого ново попълнение!!!Добре дошли на всички!!! newsm51 smile3501и ЧЕТЕТЕ  newsm17всичко от І-ва страничка...
    ВЕНЕРАС,страхотна визия,бе мацко!Адмирации!!! newsm10 smile3501

# 980
  • Мнения: 331
Добър ден и от мен на всички   bouquet
gulbenur, 5 дни ударен етап е добре, и аз правих толкова. Успех ти желая!
Тунинг и аз съм на опашката.  Mr. Green Ти какво очакваш, единствен мъж си тука, дето се е осмелил да пише, естествено че и опашка ще стане. Сигурна съм че ще си заслужава  Hug
Юлка, гледам писала си че ядеш зеле, а ти е втрои ден.  newsm78 Ако си в ударен етап зеленчуци не може. Иначе за витамините, аз пия Центрум.
Връщам се назад да чета, че много сте изписали.

# 981
  • Мнения: 229
veneras  smile3501
Супер мацка си  Wink
Добре дошли на всички кандидат-Дуканки

# 982
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Добър ден и от мен на всички   bouquet
gulbenur, 5 дни ударен етап е добре, и аз правих толкова. Успех ти желая!
Тунинг и аз съм на опашката.  Mr. Green Ти какво очакваш, единствен мъж си тука, дето се е осмелил да пише, естествено че и опашка ще стане. Сигурна съм че ще си заслужава  Hug
Юлка, гледам писала си че ядеш зеле, а ти е втрои ден.  newsm78 Ако си в ударен етап зеленчуци не може. Иначе за витамините, аз пия Центрум.
Връщам се назад да чета, че много сте изписали.
ooo не пз съм как мн съм стриктна

# 983
  • Мнения: 62
Хей момичета, купих си мотивационна фанелка на Motorhead - ще ми става като отслабна. Стои на видно място в близост до хладилника - и ДЕЙСТВА!  Laughing

С ей тоя дзвер! Хем нямам търпение да я облека, хем спазвам дистанция  Laughing

# 984
  • Мнения: 451
До "Цоци" - При подбирането.. нали аз щях да съм първи? Че то втори нямаше Sad

До "ГАЛКА - МАЛКА" - Каква доволна физиономия имаш само. Жалко, че като ме видиш ще се промени Sad

До "Elanor" - Очаквам, като ме видите, да не избягате а то именно така ще стане..

# 985
  • София
  • Мнения: 98
Венерасче, страхотна си!

Тунингnewsm78 аз ли съм била това?  #Crazy Май сомнамбулясвам значи!   Mr. Green

# 986
  • Мнения: 308
   Здравейте.

   Венерас, браво на теб. Изглеждаш чудесно.

   Откакто съм на ПЗ съм качила 600гр. Сигурно има значение и факта, че вчера си хапнах повечко, защото чакам МЦ. Та няма с кво да се похваля.

   До "Туни" - кафе не пия откакто съм на Дюкан, но утре ще взема да си направя едно ароматно такова и ще чакам снимки.

# 987
  • Мнения: 572
До "ВСИЧКИ" - А такааа.. 2-ра поредна сутрин съм 90 килограма (макар снощното откровенно преяждане). То не остана Wink

ооо супер, супер, утре сутрин със кафето ще гледам снимки на момчето!

И аз, и аз!

# 988
  • Мнения: 331
Ама Тунунг ти сериозно ли с тези  Sad физиономии, или се бъзикаш с нас. Немога да повярвам, че след свалени толкова кила не се харесваш. Вземи се стегни, да не идвам аз да те стягам. Виж си подписа и да знаеш, че ако ти не се харесваш и другите няма как да те харесат. Цункай се в огледалото и си кажи, че се обичаш, моля те, че като те чета се натъжавам.  Hug
Венерас, супер си. Simple Smile

# 989
  • Мнения: 359
О мерси момичета Hug.
Голяма е мъка да се борим с прасчо, ама няма начин.
Тая трета ми разказа играта, а за четвърта не ми се мисли-трета цял живот си е истината и по малко.

Имах някои размисли вчера, че малко гадно е измислено. В втора си хапваш неограничено и отслабваш, ама в трета няма такива филми-трябва ограничение и докато се урегулира сам организма си е борба страшна.
Ама с повече воля стават нещата.

ПП. Тунинг я се стегни.
Само мрън мрън-такова постижение и още не си вярваш че си се променил. За това дай снимките най- накрая ние да преценим.

Общи условия

Активация на акаунт