И какво да направя?

  • 3 467
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Абе за секса има време Wink

то така, ама в един момент дорде се стаковате и той трябва да заминава ...

# 16
  • София
  • Мнения: 397
 Не вярвам да го загубиш заради една целувка. Пък и мъжете обикновено не се дърпат...Абе щом ти го е казал и се гушкате, какво чакаш, то положението е ясно!

# 17
  • София
  • Мнения: 128
Не вярвам да го загубиш заради една целувка. Пък и мъжете обикновено не се дърпат...Абе щом ти го е казал и се гушкате, какво чакаш, то положението е ясно!
абе точно от него не се знае кфо да се очаква...една приятелка ми вика да спра да мисля за момент и да последвам интуицията си,защото ако още се чудя няма и след 50 години да го целуна  Laughing Laughing Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 2 840
Никакви целувки до пълнолетие!
МАйка ти какво казва по въпроса?
А баща ти?

# 19
  • Мнения: 1 632
Да не би случайно да има лош дъх Thinking,и от това да се притеснява? Mr. Green
Като разбереш,пиши да кажеш причината,за да не терзаем-целуна ли го,или не го целуна?

# 20
  • Мнения: 1 878
И мен ме върна във времето! Много сладко!
Целувай го момиче, не чакай него!

# 21
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Чакам и аз продължението  Popcorn


Според мен я е страх да го целуне, защото може да не й хареса, или пък на него да не му хареса.

Аз съм за целувката.
В края на краищата най-много да се получи конфузна ситуация, но пък с такива е изпълнен целият ни живот.

# 22
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
 Popcorn

целувка, секс, брак, деца до 2 години айдееее

# 23
  • Мнения: 1 447
Popcorn

целувка, секс, брак, деца до 2 години айдееее
Е..ти направо и предначерта бъдещето.Нека да изчакаме първо целувката и отзивите след това,че може нещо да не и хареса и да вземе да го разлюби това момче.

# 24
  • Мнения: 2 631
Ето, и от тази тема си пролича, че момчетата израсват по-бавно от момичетата (говоря за преминаването от ембрион в зрял вид  Crazy Mr. Green Twisted Evil) ...... Той нали е на 17?? Какви са тези целувки по бузата и ревности от други момчета....

Ако сега не го целунеш, той няма да те целуне (явно) и след време ще съжаляваш, че си пропиляла шанса поне да го целунеш в устата....., а не по бузата, лявата...
Нищо не губиш, само печелиш!  Peace

# 25
В никакъв случай не го целувай!
Само си представи -  толкова време си я чакала тая целувка, а той вземе, че се окаже пълно разочарование- примерно толкоз е нескопосан в целуването, че се опитва да ти извади сливиците с език, или пък те олигави като булдог,или те ухапе, или си глътне дъвката точно в тоз момент, задавя се и започва да пръхти на педя от лицето ти. И дори да се окаже успешна целувката, после какво? Ще си петингувате до премала, накрая ще се окаже, че макар ида може да се целува, си мисли, че г-точката е около коляното ти, а любовна игра означава да друснете един шах преди муш-муша. Да приемем, че и със секса всичко  е ОК и изкарате няколко безметежни години в любов и разбирателство. Ами ако решите да се жените? Жените се и какво? Мини през първите три страници на ДиС и ще видиш какво те чака.
Не го целувай!

# 26
  • София
  • Мнения: 6 088
 Mr. Green Целувай, целувай. И после да споделиш развитието на събитията. Е, освен ако не искаш още година или там колко време да въздишаш и мислиш "а какво щеше да стане, ако..."

# 27
  • Мнения: 3 405
Aх, Палома, каква тайна криеш?

# 28
  • Мнения: 1 062
Ама, че сте одъртяли изкуфелници.  Laughing Някой много бързо са забравили, колко е трудно да си на 16-17г. и колко сложни душевни терзания има тогава. Как една целувка може да е нещо много, много важно. Crossing Arms
Целуни го или поне създай такава ситуация. Примерно вечерта, седите някъде и си говорите, погледни го в очите, мнооооого дълго, и не казвай нищо. Само го гледай. Целувката, няма да ви раздели, като приятели.
 kiss


П.П. Благодаря ти за темата, припомних си нещо мило от моите тийн години.

# 29
  • Мнения: 3 727
И?
Целуна ли го?
А?

Общи условия

Активация на акаунт