ЮНИ още е далече, но нетърпеливо чакаме своето човече! Тема №2

  • 12 167
  • 295
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 15
Хм.. на мен ми каза, че само Цитонамазката се поема по каса, а микробиологията не..  Thinking

# 256
  • Мнения: 317
Airina , според мен не е важно в коя болница ще раждаш , важно е да имаш пълно доверие на лекаря , който си си избрала.  Simple Smile

# 257
  • Мнения: 9 814
Airina , според мен не е важно в коя болница ще раждаш , важно е да имаш пълно доверие на лекаря , който си си избрала.  Simple Smile

Абсолютно съм съгласна.
А иначе по-горе някои от момичетата питат кога се прави Фетална морфология.
По принцип за едни заболявания на плода се прави между 11 и 14 г.с., за други между 14 и 18 г.с и т.н.
В сайта на д-р Марков има подробно инфо по въпроса.

# 258
  • Мнения: 1 291
Морфологията незнам дали се прави при Щерев, предполагам че док ще ми каже.Този вторник съм на преглед за сърчице и ще питам, а при Марков съм специално за да се видим на 4Д.
Аирина, ако дойдеш на гимнастиката, аз съм с най малкия корем от всички,всъщност почти нямам такъв.Да ми се обадиш.Упражненията са съвсем леки,макар че сега имам мускулна, и са 40 мин.Няма страшно.

# 259
  • Мнения: 0
Добро утро.
Как сте милички. Аз да ви кажа, преди време писах, че няма проблем с гаденето,  но тук от една седмица това се оказва кошмар и вместо да намалява то се засилва. С първата си бременност не съм имала такъв проблем.  Интересното е, че не мога да повърна, а постоянно ми се повръща, дори нощта я изкарах много зле, не знам в колко часа съм заспала Twisted Evil
Момичета как сте с нервите? Аз се чувствам доста изнервена. От известно време всичко ме дразни. Не знам как да контролирам тези си реакции.
Е стига с лошите мисли. Пожелавам на всички ви днешния ден да е по хубав и усмихнат.

# 260
  • Мнения: 9 814
 ooooh!Това с нервите направо ме разбива.
Постоянно нещо ме дразни и само едни лоши мисли ме обземат.
Една приятелка трябва да роди всеки момент и мен ме друсна депресията, че ми остават цели 8 месеца. Ужаааас колко много време.
Ох, ама стига и аз с тези лоши мисли.

biskai , аз гаденето го боря с лимони и/или други цитрусови плодове или айран.

# 261
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Зле съм с нервите, направо светът ми е крив и се чудя ежеминутно на кого да си го изкарам.

# 262
  • Мнения: 753
Здравейте, мами!
Има ли такива, на които им се повдига от вода-чиста вода?
При мене този път е така. Кисело мляко мога да приемам, но не и чиста вода:)
А повръщането си е на лице, но май предимно вечер.
От друга страна лекарят ми ме успокои. Аз гледам да си следя инстинктите и нуждите на организма - от една страна като повърна всичко, пак ще съм без течности Wink и после малко по малко ще си ги набавям, когато мога да приема.
Кажете как се справяте с пиенето на течности.
Благодаря и до скоро! Хубав ден!

# 263
  • Мнения: 0
ayas до сега не бях се замисляла за това с водата, но май и на мен ми се повдига от водата, по принцип аз и не пия много вода, като че ли пия повече сокове и айран. И при мен предимно вечер ми е доста зле, но и през деня се проявя, да не забравя. До сега съм повръщала само 3 -4 пъти, но пък за това постоянно имам чувството че ще повърна а не мога. Е да не говоря много , че аз така преди се похвалих, че нямам такъв проблем и той взе че се появи. Абе не знам чувствам се все едно съм в чуждо тяло, не мога да се позная, направо не съм си аз.
 

# 264
  • Мнения: 1 475
    И при мен проблема с гаденето става все по-наболял и то основно сутрин, чувствам се като парцал, обаче хванах цаката, трябва да ям , насилвам се и спира гаденото! newsm64

    И още нещо през изминалата седмица имам чувството, че съм качила 3кг, чувствам се като балон и съм отпуснала ебаси шкембето, дънките са ми отеснели не само в талията, но и в краката и в дупето, срам ме е от себи си, до края сигурно ще стана хипопотам, ако приличам на майка ми/с първа бременност с мен  е качила 45кг, и от50 е станала 95,, обаче после с воля и диети за 4 месеца си е върнала старото тегло/ И имам чувството, че съм ужасно погрозняла, с пъпки навсякъде, с покарала коса с тъмни корени/във връзка с това , към тези от вас които се боядисват, смятате ли да се боядисвате по време на бременноста, казаха ми познати да не се боядисвам, но аз не бих могла да изкарам още 8 месеца с тъмни корени, смятам след 3-тия да се боядисам!
 Нервите по-скоро мен ме друсат откъм външния ми вид, много грознааа ставам Cry, самочувствието ми се срива малко по-малко Embarassed

# 265
  • До моста на реката
  • Мнения: 62
Привет и от мен,момичета! Somebody,за погрозняването съм чувала от старите баби, че значело,че бъдещата мама ще има момиченце,което и "краде"красотата!!!  bouquetМоже би и ти трябва да се готвиш да вързваш панделки,живот и здраве!!! Grinning         
П.П.Може ли и на мен паролата!

# 266
  • Мнения: 9 814
Аз пък доста се разхубавих по време на първата си бременност, а имам момиче.
Предполагам и това за острия корем и че бебето ще е момче сте го чували?
При мен и това не се оказа вярно.

# 267
  • Мнения: 2 099
somebody, не ги слушай за косата. С дъщеря ми не само, че се боядисвах всеки месец, а и се подстригвах поне 3-4 пъти, за ужас на цялата рода, която чакаше наследник Mr. Green (има такъв мит, че ако се постригваш през първите 3 месеца, ще отрежеш пишката на момченцето Grinning). Сега никой няма претенции за пола на бебето, само да е живо и здраво, даже като че ли таткото пак е навит за девойка.
Иначе и при мен гаденето продължава, нервите също ме тресат много, непрекъснато се вкарвам в разни филми... Надявам се черни мисли да ме спохождат все по-рядко.
Вчера бях на преглед, чу се сърцето не бебето, отговаря като размери на почти 9 седмици, явно овулацията ми не е била тогава, когато предполагах, а и може да е от апарата на доктора. Но всичко на този етап е наред при нас.

# 268
  • Мнения: 456
Здравейте и от мен!
На мен вече от всичко взе да ми се гади  Sick и започнах да повръщам всеки ден. Страхотен ужас, направо не знам вече какво правя  33uu Най-много се притеснявам че не мога да вкуся никакви млечни - след всеки опит право в тоалетната. Същото се случи с любимите ми доскоро банани и мандарини  Sad
До момента като се понакипря що годе приличам на човек. Е, разделих с дънките и прилепналите блузи. А другата седмица задължително мисля да си боядисам корените. Предишния месец експериментирах с една нова боя, която не хвана добре и този път боядисването е съвсем наложително. Във връзка с питането на somebody бих препоръчала употребата на безамонячна боя. Доколкото съм чувала е подходяща за бременни. То и аз ще се позамисля за такава, но доста ме съмнява че ще ме хване  newsm78 И докато не съм забравила да помоля за паролата за албумчето  Flutter

# 269
  • Мнения: 64
Здравейте и от мен,

Аз имах проблеми с гаденето около 2 седмици, но преди 2 дена се оправиха нещата. Незнам дали ще е трайно.

За черните мисли, и аз съм така. По принцип съм си чувствителна, но сега май е повече от обикновено и особено, доста съм обидчива и доста ми държи. Дано се подобрят нещата, иначе незнам как ще изкараме с таткото толкова месеци. Все ми се струва, че не е достатъчно грижовен и е хладен, като му кажа някой път, че ми е лошо, се държи все едно си въобразявам. От това пък аз се натъжавам и се затварям в себе си и спирам въобще да общувам с него. Сигурно трябва да съм по-позитивна, но действително ми е много трудно.

Засега съм отслабнала.

Поздрави на всички,

Последна редакция: нд, 02 ное 2008, 16:24 от Sv.

Общи условия

Активация на акаунт