Отговори
# 75
  • Мнения: 58
Здравейте и от мен. Казвам се Ивелина и съм на 22. Имам син Стилян роден на 6-ти февруари 2008-ма. Уча във Великотърновски университет. Бакалавър, редовно обучение. спец. Книгоиздаване. Трябва да завърша 2009-та.
О и аз лятото ходех на изпити. Малкия и баща му чакат в колата пред университета, а аз на изпити. За съжаление покрай раждането февруари не ми беше много до изпити и последните два на 5-ти и 12-ти февруари ги пропуснах, а за поправките нещо нямах сили и желание, та сега имам две изпитчета. Иначе сега ходя що годе редовно на лекции, а Стилян го гледа моята баба. Единственото което му липсва е да си суква денем....ама като се прибера си наваксваме. Whistling Добре че млеконадойните месеци отминаха и вече не се наливат толкова гърдите.... Sick

# 76
  • Мнения: 387
ето ме и мен...Мария съм...на 24г. бъдеща ЯНУАРКА...трета година в НБУ психология...само дето тоя семестър почти не съм стъпила в унито...от мързел не от друго, карам много лека бременност, но стоенето на едно място час и половина не си го представям, затова съм се разбрала с повечето преподаватели да отида да ме изпитат когато съм готова...чакам момиче...средата на януари...и име сме и измислили вече...катерина...

# 77
  • Мнения: 1 919
 Hug Добро утро!

lorini     bouquet лека бременност ти желая !
Аз ставам сутрин рано, преди детето за да мога да пия 1 кафе на спокойствие и започвам да уча 1-2 часа докато се събуди!След като се събуди се започват закуска, игра-трудно ми беше, но го научих да играе сам, аз съм в същата стая, изсипвам му коша с играчките...е отвреме навреме и аз се включвам в игрите.Трудно е, но съм сигурна че всички ще успеем!
 Когато беше по малък и неможеше да играе сам- четях лекциите на глас, за да чува гласа ми....когато учих по-съдебна медицина  hahaha четях му за ехсхумации на труп, прободни рании и аутипсии на глас.....и той заспиваше....добре, че не разбираше какво му чета Sick , но нямаше как!
Айде лек ден на всички, отивам да чета за държавните че няма време на 2,3,4 декември са...да минават...че после ме чака поправка март месец. Sick за първата страничка кой събира инфото, в следващата темичка ли ще пуснем кой какво учи?

# 78
  • Мнения: 6 943
За първата страница на темата детето ми е Лилия, родена е на 18.07.2008. Уча в ИУ Варна, счетоводство и контрол за бакалавър, би трябвало да завърша 2009.

# 79
  • Мнения: 387
привет и от мен днес... айде по едно кафе за добро настроение
 нека наистина си направим следващата тема с първа информативна страница...може да я направим с общ профил...
хубав ден на всички и много усмивки

# 80
  • Мнения: 69
Еха, как се разраснала темичката, докато ме нямаше... Моите деца се разболяха и цяла седмица тичах по тях. Самуил (големият) имаше гнойна ангина и зарази и Боян (дребното). Слава богу нямаше големи проблеми, даже на малкия не му дадох антибиотик, защото реших че имуноглобулините от кърмата са му достатъчно. Самуил пи първия си антибиотик от 3 години насам и това само ме убеждава какъв ужасен развъдник на болести са тези училища.
Да ви се похваля, че вече съм в сесия. На 21ми е изпита, на който съм запланувала да ида - Оценяване в социалната работа - поредния вид социална социология, от които вече ми се повдига, ама нали в програмата трябва да има и тъпотии, за да се балансира "удоволствието" от ученето. 
Аз съм си решила проблема с ученето кардинално - сега на 17ти заминавам при майка ми в София - тя ще гледа децата, аз ще уча. Тук сама просто не мога да се справя. Дето ще почна един въпрос и ще го прекъсвам сто пъти... най-накрая ще се изнервя. А ако започна да уча вечер, не знам как ще го вмъкна при двете нощни кърмения. Как ми се спи и без да уча по нощите, не е за вярване!
Та ще пътувам до Сф със самолет с дяцата и май повече се вълнувам за полета (не съм летяла досега), отколкото за самия изпит.  Crazy
Отчета за първа страничка:
име - Донка, год. - 26
деца - Самуил - 7г., Боян - 4м.
учение:  Wink
СУ, Социални дейности - задочно - 4курс
Крисал,  gydi

# 81
  • Мнения: 619
Та ще пътувам до Сф със самолет с дяцата и май повече се вълнувам за полета (не съм летяла досега),
И аз така се вълнувах на 23 септ, но се оказа не чак толкова много впечатляващо Simple Smile

# 82
  • Мнения: 1 620
Оф, трябва да почвам да уча, а не мога да се настроя. Изпита е средата на декември и все си викам че има време, но материала е много. Уж имам време докато малкия е на ясла, а все нещо друго подхващам.  ooooh! Днес обаче ще седна поне да видя дали имам всички въпроси и да подхвана от някъде.
Лек ден на всички! Hug

# 83
  • Мнения: 1 671
Аз пък до събота трябва да си изпратя 4 казуса и не знам как ще смогна  Crazy Tired.
И моите хлапета забърсаха някакво вирусче, големия вече се оправи, малката има още малко хрема, но вече минава.
Изчезвам да чета...

# 84
  • Мнения: 762
Ох и на мен ми е ужасно трудно-няма кой да гледа Калина,а аз трябва да седна на подготвям дипломния проект.Не мога да седна и докато Калина спи-просто съм прекалено изнервена и двете неща трудно се комбинират.

# 85
  • Мнения: 762
Какво ще кажете за одобно оформление?Давайте съвети,информация-вкусове.



Списък на колегията:

Бухтичка учи счетоводство и контрол в ИУ Варна . Бакалавър.
Нейното слънце е Лилия и изгрява на 18.07.2008 година.
Голямата почерпка ще е през: 2009 г

Спокойна е Таня.Учи Логопедия в СУ . Задочно,магистратура.Бакалавър по Специална педагогика и Социален работник (2008).
Нейните слънца са Наско ,което изгрява на 04.03.2004 година и Вал ,който заблестява на 24.09.2005
Голямата почерпка ще е през: 2009 г

galentinass учи право в ВСУ Черноризец Храбър .
Нейното слънце е Жорислав и изгрява на 19.10.2007 година.
Голямата почерпка кога ще е? Wink

dimitriana е Димитриана.Учи архитектура в УАСГ (София). Редовно,магистър.
Нейното слънце е Калина и изгрява на 19.06.2007 година.
Голямата почерпка ще е през: 2009 г

donka е Донка.Учи Социални дейности в СУ . Задочно,бакалавър.
Нейните слънца са Самуил - 7г.и Боян - 4м (може и датите,за да си честитим РД Wink ).
Голямата почерпка кога ще е? Wink

evelinar е Евелина.Учи Финансов мениджмънт в СА „Д. А. Ценов" (София). Редовно,магистър. Бакалавър - СУ, Португалска филология.
Нейните слънца са Благовест ,което изгрява на 09.10.2006 година и Магдалена ,която заблестява на 11.02.2008 година.
Голямата почерпка ще е през: 2010 г

Iveto_86 е Ивелина.Учи Книгоиздаване във Великотърновски университет . Редовно,бакалавър.
Нейното слънце е Стилян   и изгрява на 06.02.2008 година.
Голямата почерпка ще е през: 2009 г

  Kaili  е Калина.Учи Здравни грижи в Медицински Университет Пловдив . Редовно,бакалавър. Има степен специалист от мед. колеж Пловдив със специалност "акушерка". Работи като медицинска сестра.
Нейното слънце е Антон   и изгрява на 01.09.2006 година.
Голямата почерпка ще е през: 2009 г

lorini е Мария.Учи психология в НБУ (София). Редовно,магистър.
Нейното слънце Катерина ще изгрее месец януари 2009 година.
Голямата почерпка кога ще е? Wink

Princess of Faith е Ива.Учи Регионално планиране и развитие на селските райони в ТрУ (Стара Загора). Редовно,бакалавър.
Нейното слънце е Авигея и изгрява на 22.05.2006 година.
Голямата почерпка ще е през: 2011 г

Zarrasuzuki е Светлозара.Учи Журналистика с Лингвистика и масови комуникации в Шуменския университет . Задочно,магистър.Бакалавър по Български език и история.Педагог.
Нейните слънца са Дамяна ,което изгрява на 16.11.2004 година и Стефани ,която заблестява на 24.09.2006 година.
Голямата почерпка ще е през: 2009 г



  Малко пищови:

1.   тема от архивите
2.   заем за майки-студентки-статия във вестник Стандарт
3.   документи за стипендия от Югозападен Свободен Университет,но са актуални за всички университеи май
4.   Правила за специални облекчения на студенти, съгласно чл.70(2) о …  ПУД  на ВТУ.
5.    ISIC (International Student Identity Card) България
6.   www. student.bg -студентски портал
7.   Информация за студенти -пищови,курсови,работа и др
8.   Сайтът на Студентски Град -студентски портал

Предложения за теми на курсови работи:

1.   Майки-студентки 8 декември ще празнуват,а отрочетата техни при баби ще лудуват Wink

# 86
  • Мнения: 762
Иначе виждате с какво се занимавам вместо да си правя работата,че утре съм при доцента за съвети и препоръки... Grinning

# 87
  • Мнения: 1 671
dimitriana, браво за положения труд!   bouquet
Само че аз уча дистанционно в Свищов.
След 2 седмици отивам там за първата сесия. Представяте ли си какъв купон ще ми е без мъж и деца  Whistling. Ще ходя с една колежка, с която малко се познаваме (запознахме се на презентациите през септември) и сме се виждали няколко пъти, но ми се струва много готина. Даже мисля да пътуваме с кола, само малко се притеснявам, че отдавна не съм шофирала извън градско, ама в София си карам без проблем, така че да се надявам да не падне някой голям сняг.

Между другото често ползвам www.pomagalo.com.

# 88
  • Мнения: 910
Казвам се Десислава,32г.,защитата ми беше на 09.10.2008.
спец. "Счетоводство и одит в нефинансовите предприятия"(втора магистратура), С.А."Д.А.Ценов" - Свищов
първата ми магистратура е от ТУ - Габрово, спец. "Техники и технологии за опазване на природната среда"
деца - Даниела 17.09.2004г.
           Цветелина 12.07.2007г.

# 89
  • Мнения: 910
dimitriana, браво за положения труд!   bouquet
Само че аз уча дистанционно в Свищов.
След 2 седмици отивам там за първата сесия. Представяте ли си какъв купон ще ми е без мъж и деца  Whistling.
Това си е точно така,все едно отиваш на почивка.
Ходенето ми в Свищов винаги ми се е отразявало страхотно.

Общи условия

Активация на акаунт