Прахосмукачка?

  • 3 715
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
Има ли мами с прахосмукачка-робот?Ако ДА,моля да споделите впечатленията си от работата на тези нови технологии!
привет!аз не съм още мама,но пък имаме прахосмукачка -робот. Вече повече от  месец сме горди собственици на  румба 560 Simple Smile и честно казано надмина всичките ми очаквания. Какви ли не клипчета гледах  и проучвания правих преди да си я вземем.
Сега ,когато я виждам в действие -горещо мога да  я препоръчам на всеки .Супер компактна,сама си се пуска, зарежда и прибира:),никакъв прах не излиза от нея .Най ми е удобно за коридора там така и не успяхме да се разберем с мъжа ми ,че с обувки не се ходи от край до край/и преди поне по 3 пъти на ден с китайските гъбички минавах/ .В случая румбата обира цапотиите от обувките /+косми от буйните ми падаща коси:(/.
направихме подарък за сватбата на наши приятели базовия модел 595лв и сега разбирам ,че нямаше много смисъл да даваме парички за разните там екстри на модела, който реално рядко ползвам.
Не бях кой знае колко изчерпателна, но ако някой се интересува за нещо по конкретно ще пиша пак.

# 16
  • Мнения: 14
Да,искам да помоля за по-изчерпателно обяснение относно робота!Впрочем,защо не си купихте този модел,дето  чисти,а после мие - 2 в 1? Той не е ли по-добрият вариант,защото аз съм се спряла на него.Може да ми отговорите и на лични,ако се смята,че правим реклама...Благодаря!

# 17
Да,искам да помоля за по-изчерпателно обяснение относно робота!Впрочем,защо не си купихте този модел,дето  чисти,а после мие - 2 в 1? Той не е ли по-добрият вариант,защото аз съм се спряла на него.Може да ми отговорите и на лични,ако се смята,че правим реклама...Благодаря!
Пратила съм по-подробен отговор на лични ,ако някой друг се интересува ще препратя постинга си и на него.

# 18
  • Мнения: 1 259
И аз много исках нещо такова....ама много място заема...къде да я държа...
Иначе наще имат една на делонги, но по-малка...която е поне 10 годишна!
 newsm79

# 19
  • Мнения: 19 487
Да,искам да помоля за по-изчерпателно обяснение относно робота!Впрочем,защо не си купихте този модел,дето  чисти,а после мие - 2 в 1? Той не е ли по-добрият вариант,защото аз съм се спряла на него.Може да ми отговорите и на лични,ако се смята,че правим реклама...Благодаря!
Пратила съм по-подробен отговор на лични ,ако някой друг се интересува ще препратя постинга си и на него.
Да, може ли и на мен да ми обясниш?
А какво ще кажете за тази http://www.rqbg.com/dom.html - не съм я ползвала, но ми звучеше доста добре като четох какво може да прави. Аз лично в къщи ползвам Зелмер - с водно и сухо почистване с турбо четка към нея (но не е перяща) и за долния етаж една LG Compressor - също е добре, но исках и турбо четка към нея, ама май изчезнаха от пазара. Оглеждах се за перяща прахосмукачка, която да ползвам само за основно почистване (имах на Делонги, но тежи като танк и започна да изхвърля мръсната вода - нещо не е наред), та има един модел на Зелмер с функция за пране и почистване с пара - той също ми харесва, но за по-основно почистване както казах.

Общи условия

Активация на акаунт