НОЕМВРИйските ни хубави деца идват вече на света!

  • 12 522
  • 285
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 167
Лия, честита дъщеря!!! Живот и здраве ще е адашка на моята! Mr. Green Да е жива и здрава и бързо възстановяване!!!


Дани, Честит Рожден Ден!!! Чакаме разказче и снимки на сладураната!

Нелка, аз затова се притесних вчера, защото изстисках един лимон и го изпих и шоколад си взех, но инатчийката чак след половин час се размърда обърна ми дупе и продължи да спи.

Днес пак помръдва но малко, не както преди правеше обиколки.

А относно зодиите, незнам нашето тати как ще се справи аз съм теле, малката ще е скорпионче, а той близнак. Много е далече от моето телешко спокойствие и инат, а скорпионите хич не ни отстъпват на ината

Феъри,, и моят корем се втвърдява много често вечер предимно и ношем имам и болки като менструални, мслех че се подготвяме за раждане, а не вярвам малката толкова да е пораснала изведнъж.

Аз все още не съм се решила легло или кошара, клоня към легло. Вие какво мислите за шарените дървени легла, имам предвид които не са с дървесен цвят?
http://monitrade.911.bg/a2/offers.asp?p=3554558
Рени, при мен пък е напълно обратно. До миналия месец и аз се бях стиснала много а сега установявам че вече е по-широко, да не би да съм почнала с разкритието. В понеделник ще ме тушират, а аз си нямах работа да прочета подробно описание на въпросното действие и хич нямам желание да го пробвам....

Тофифи, радвам се че сте добре и вече вкъщи !!! Hug

# 271
  • София
  • Мнения: 293
Честити рожбички на новите мами! Да са ви живи и здрави и само прекрасни неща да ви се случват!
Дани, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!   smile3525
Аз отивам сега на консултация, после ще докладвам.

# 272
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Нелчо, пулсът ми е между 85-95, но често скача и над 100. Никой не можа да ми каже от какво е. И така си карам - по принцип не ми пречи, освен, когато се задържи повече време над 100.
Тофифи, браво на вас. Стискай краци още малко до ноември Grinning

# 273
  • Мнения: 3 818
Утро, да пиеш някакво желязо, Малтофер примерно? Аз като го пиех, имах разстройство от него.
Другият вариант е гадният вирус, който се разхожда и е свързан с повръщане и разстройство или само едно от двете, ние цялото семейство го минахме, кой по-леко, кой по-тежко.
Третият вариант е да е нещо трето, за което не се сещам newsm78 Wink

Тофифи, хубаво е, че всичко е наред, сега се зареди с търпение Simple Smile

Вале, ти хубаво си пила лимони и всичко останало, но то нали трябва време - да се разгради в стомаха, да мине по разните там пътища, да стигне до бебето, това не става за 5 мин Simple Smile. И изобщо, аз на тази работа със соковете не вярвам, ама нейсе Wink.
Но ти не се притеснявай, тясно е, къде да мърда, моят бебок като мръдне и виждам звезди посред бял ден - няма място, той ще се протяга, моля ти се Laughing

На мен леглото ми харесва много - аз обичам шарените детски легла, защото създават настроение. В този ред на мисли, ще взема да отида да снимам нашето да ви го покажа Simple Smile

# 274
  • София
  • Мнения: 3 789
Момичетааааа, влизам като щъркелче! newsm44 И съм много щастлива да ви съобщя хубавата новина, че
Верич е родила днес- юнаците се казват Симеон и Самуил! Да са й живи и здрави, да носят много радости на мама, тати и бате! На Вери пожелавам бързо възстановяване!  newsm51

Миличката, вчера се видяхме в ТК, тя беше на запис, че нещо тоновете им намалели и се беше попритеснила и се опасяваше, че ще я приберат  "на топло". После видях, че е писала следобяда във форума, а нощес пак я мислех.....и ето, че имало защо!
Еййййй, голяма мъжка мама излезе! Да са живи и здрави! Heart Eyes Hug

# 275
  • Мнения: 1 031
Мишкоооооо как ме изпревари за секунда

Тъкмо и аз влизам да съобще новината за Верич-а

Да са й живи и здрави сладурите и само радост да им носят!


Честита госпожица и на мама Лиа!

# 276
  • Мнения: 10
ЧЕСТИТО! ВЕРИЧ ДА СА ТИ ЖИВИ И ЗДРАВИ ЮНАЦИТЕ!

# 277
  • Мнения: 297
А такааааа още бебетааааа-започна се бебевалежа  newsm53
Да са й живи и здрави юнаците,много да са щастливи и послушни,на мама Верич бързо възстановяване и я чакаме  при нас  newsm51
Браво много се радвам за нея

# 278
  • Мнения: 88
Малеееееееее Верич да са живи и здрави мъжленцата и много,много до ви радват!!!! А аз вчера питам кога ти е секциото,че моето ми се струва ранно и днеска #Crazy!!!Права беше като казваше,че идва и нашето време! Да се възтановяваш бързо и да идваш да разказваш!!!! Hug Hug Hug

# 279
  • Мнения: 33
Мамчета 10 на 7 за мацките, хайде мъжки мами време е да се поведе резултата  Joy
hahaha А вчера броеше  Joy а днес се грижи за резултата  Mr. Green
Честити ти юнаци мила Верич  Hug  Голяма мъжка мама се извади   bouquet Да се Ви живи и здрави бебоците Симеон и Самуил, за радост на гордият батко Крумчо и щастливият татко
 Тофифи  Hug още малко остана  fingerscrossed
Не смея да попитам за Мери и Алекс.  Praynig

# 280
  • Мнения: 162
Браво бе,мами! Вие убихте рибата днес!!! А има 2 дни до ноември. Като дойде направо не ми се мисли какъв порой ще е . Simple Smile
ЧЕСТИТО! Да са живи и здрави малките сладури!!
А по повод движенията - аз имам чувството,че такъв мързел го е обзел нашия човек,че ако не хълцаше като за световно всяка вечер може и да не го усещам с дни.

Последна редакция: чт, 30 окт 2008, 14:37 от mamaAnna

# 281
  • Мнения: 252
Мери и Алекс последно бяха много добре! Пиша го, защото все се надявах тя сама да влезе и да го съобщи, но така и не стана, а вие се притеснявате. Много се надявам събитията да са се развили според очакванията на Мери и тези дни да са си вкъщи.

Много се радвам да поздравя Верич за мъжкото попълнение! Да са и живи и здрави юнаците с царски имена!

                          

# 282
  • Мнения: 21
Честита двойна радост на мама Верич. Да са й живи и здрави момченцата. това се казва мъжка мама smile3525
Ето и момченцата не закъсняха, че даже и по две идват. Ще се изравни резултата май.
Вале нашето бебе също напоследък не е особенно активно. И аз като теб се притеснявах, защото до скоро не спираше да бушува, а сега от време на време леко помръдва и то ако нещо го притисна и не му е удобно. Аз също си мисля, че е от липсата на място, но въпреки това се притеснявам.
За шарените легълца - на мен определено повече ми харесват от тези с дървения цвят. Ако имахме още една стая за бебо непременно щеше да е в цветно, а не в дървено, но тъй като е при нас, а и не се знае все още със сигурност пола на бебо взехме цвят череша, за да паства на другите ми мебели в спалнята. На изложението Бебемания в зала Универсиада ми дадоха един каталог на някакви гръцки легълца - всичките са цветни. Имат и скринчета и е много красиво като си подредиш така бебешката стая.

# 283
  • Мнения: 398
Аз докато се наканя да пиша то порой от бебета.
Честити госпожици на Лейдибеби, Лия и Денчо.Да бъдат винаги щастливи, здрави и с много късмет.
Четити юнаци на мама Верич(отсрами мъжкия отбор)Да растат здрави, силни и много послушни.
На мамите бързо възстановяване и скоро пак в нашите редици.
Дани  newsm59 Много здраве и сила да си гледкаш детенцето.

# 284
  • Мнения: 529
Честито на  Лейдибеби, Лия и Денчо. Да са живи и здрави и многото щастливи !
Честито и на мама Верич!
   Да са живи и здрави и много щастливи !   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Дани,Честит Рожден Ден! Много щастие ти желая!  smile3525
По отношение на леглата и на мен много ми харесват цветните,гледах едни в "Малчо", разкошни направо. Със скринчета,гардеробчета... Но и доста по-скъпички  Confused

Общи условия

Активация на акаунт