"Все пак момченцето си е по-истински човек де..."

  • 5 423
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 737
 Не съм чувала никога нищо по-различно от това " Няма значение какъв ще е пола, искам да е здраво."

 Констатации, претенции и разни изказвания по повод пола на собственото дете ми се струват меко казано ненормални.

# 16
  • Мнения: 750
Аз исках момчета, мъжът ми - момичета. Желанието му се изпълни. Сега и двамата сме щастливи с малките си буйни като момчета МОМИЧЕНЦА.

Няма значение полът, това, което сте създали е част от вас и трябва да го обичате и да му се радвате...

# 17
  • Мнения: 3 675
Глупости на търкалета.Ако моят мъж каже такова нещо ще го натиря вдън земи тилилейски, да си събира багажчето веднагически.Особено, както при нас работата с бебето не става, ако стане в крайна сметка/ако е рекъл Господ/ и изяви претенции ще яде бой.Аман от тези патриархални порядки, които още битуват в 21 век.Не ли е по-важно детето да е живо и здраво в крайна сметка, а полът е без значение.

# 18
  • Мнения: 22 446
Дразнят ме всякакви изказвания свързани с пола на децата, независимо дали ще са отправени към момченцата, или момиченцата. За мен е пълна липса на елементарна култура и възпитание.

# 19
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
то така ама някои не искат да ги вземат от родилния дом ....

# 20
  • Мнения: 2 353
  Малко ляво изказване. Моят мъж не е имал претенции към пола, само към цвета на кожата Mr. Green
  Sedada, последно твоя мъж разочарован ли беше или не?

# 21
  • вкъщи
  • Мнения: 704
моя нямаше никакви претенции относно пола на децата.искаше само да са здрави Naughty

# 22
Трябваше да му кажеш,че жъне това,което си е посял. Whistling

# 23
  • Мнения: 958
Sedada, това ми звучи по-скоро казано като опит за утешение, че какво като не е момиченце.
Не виждам нищо чак толкова притеснително, в репликата на мъжът ти.
Първо сте мислели, че е момиченце и сте се радвали, после се е оказало момченце и пак сте се радвали.  Hug
Виж в темата за изцепките на мъжете, има такива бисери, казани в момент на афект.

Не сме имали разочарования от пола на детето. Беше ни все тая, но тайничко и двамата искахме момиченце. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 447
Моят мъж каквото искаше това си направи. Wink

# 25
  • Варна
  • Мнения: 25 254
Аз не разбрах - първо искал момиче, пък после като се оказало момче, се "самоуспокоил" с горната реплика? Честно казано нямаше да я приема добре. Що за глупост е изръсил? Кое му е по-истински човешкото на момчето или на момичето?

# 26
  • Мнения: 24
И ние очаквахме момиче но е момче,даже като му показали бебто на мъжа ми и казали,че е момче той просто не е могъл да отреагира,а сега е слабостта на тати.

# 27
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 401
На мен пък ми стана смешно  Grinning Вие къде задълбахте ..

# 28
  • Мнения: 2 563
Много противно изказване.

# 29
  • Мнения: 958
На мен пък ми стана смешно  Grinning Вие къде задълбахте ..
Абсолютно, кой знае какво си е мислил, или "не" мислил човекът Simple Smile
Май сега трябва да я посъветваме, да го остави  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт