Кой сутрешен блок харесвате/гледате?

  • 3 628
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 793
Гледам Нова, Бареков не го понасям просто.

# 16
  • Мнения: 4 965
Напоследък сутрин, докато се оправям за работа, гледам по Диема "Комисар Рекс".
Сутришните блокове са ми повече от неприятни.

# 17
  • Мнения: 1 367
Преди всичко гледам Нова.Само че понякога като залитнат твърде много към политика или проблемите на София /да ме извинят софиянци/,отивам на БТВ.

# 18
# 19
  • Мнения: 11 747
Нова гледам, заради водещите - много са ми приятни веселите им задявки, докато включват зрители по телефона. Харесвам много и анализите на Коритаров по време на прегледа на печата. После ми доскучава, но пак гледам понякога.

# 20
  • Мнения: 540
Гледам сутрешния блок на Нова ТВ,  превключвам и на БТВ, зависи от темите и гостите в студиото. Peace
и аз

# 21
  • Мнения: 485
Нова - симпатични са ми водещите

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 757
гледам сутрешния блок на Нова-немога да го понасям този Бареков,съответно и сутрешния блок на БТВ заради него.Понякога ако уцеля някой репортаж,го гледам,но в момента в който свърши ,бързам да превключа,че да не се "засечем" с Ники!

все едно аз съм го писала

# 23
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Гледам сутрешния блок на БТВ , много ми допадат и водещите и темите и начина на представяне на новините и интрвютата Peace

# 24
  • Мнения: 3 504
И аз сутрин предпочитам НОва, забавно ми е особено със зрителските обещания, там е голям купон и виждаш настроението и хала на народа.
Лора ми е много симпатична, приятна Laughing
Привключваме, най-масово се въртим между Битиви и НОва.


# 25
  • Мнения: 31
На Нова сутрешният блок ми допада поваче!  newsm10Когато превключа на БТВ все е скучно!! newsm11

# 26
# 27
  • Мнения: 2 229
Не мога да понасям русата водеща в сутрешния блок на Нова - струва ми се супер злобна, меланхолична и незаинтересована от това, за което говори. newsm78 Това е първо впечатление, не съм я гледала много-много.

Гледам сутрешния блок на БТВ, въпреки че водещата не ми допада съвсем, но е поносима, интересни неща коментират обикновено.

Последна редакция: чт, 30 окт 2008, 22:30 от Serendipity

# 28
  • Мнения: 1 941
Гледам само Бари по бТв

# 29
  • Мнения: 233
Въпросът е оригиналът или копието  Grinning т.е. Коритаров или Бареков. Само оригиналът разбира се. Гласувах за Нова. Не понасям бареков как се прави на Коритаров, имитира го дори и по начина по който стои на стола.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт