Проблем с пералнята, ако може помогнете

  • 6 788
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 122
Много често мъжът ми забравя разни стотинки  по джобовете, те нали не могат да развалят пералнята?Засега сме решили да я пускате само, когато сме си в къщи, за да не стане пак някакъв сакътлък с нея.Мерси за всички съвети на Ивка. Hug

Е добре е все пак след като той не е свикнал да си проверява джобовете ти да го правиш...

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Добре е, че с почистването на филтъра нещата са се оправили.
Но, понеже скоро имах същия проблем да си кажа  Mr. Green
Това спиране по време на изпомпване може да е и от проблем с водната помпа. Моята също е Уърпул, горе долу на възраста на вашата (е, малко по млада  Laughing). Като взе да спира отвреме на време и аз първо почистих филтъра и уж тръгна. Докато една неделя (естествено  Twisted Evil) спря окончателно. Помпата не беше изгоряла, но просто не работеше. Размина ми се купуването на нова пералня(за радост на мъжа ми), майстора успя да се вмести в парите, които казах, че ще дам за ремонт.  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 3 675
Мда, и аз съм чувала, че може и да е от водната помпа проблема, дано да е от филтъра и ни се размине скъпия ремонт.Ако може Лалка да каже колко струва този ремонт/освен ако не е някаква държавна тайна  Joy/, за да си направя сметка дали, ако се наложи да правя такъв ремонт, дали да го правя изобщо или просто да купим нова пералня.Благодаря предварително. Wink

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Ами на мен ми взеха 88 лв. за нова помпа +труд. Това в Стара Загора. (за жалост, максимума който моя мъжа каза, че ще даде беше 100 лв., а така се бях навила за нова пералня  Sad )

# 19
  • Мнения: 3 675
Казала съм му на моя мъж, ако ремонтът надхвърли 100 лева, направо вземаме нова, ако трябва на изплащане.Мерси на Лалка за инфото. Peace

Общи условия

Активация на акаунт