Къде да хвърлим пъпа?

  • 6 395
  • 94
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 135
Запазете пъпчето и ще го хвърлите заедно с пъпчето на второто детенце Peace...за да са заедно в живота!

Нашето го пазим толкова години за тази цел Wink
тази идея ми харесва и аз не съм хвърлила пъпчето още но сега няма и да го хвърля Wink

# 31
  • Мнения: 922
Нашите пъпчета и двете стоят в къщи. Не съм мислила къде да ги хвърля  Wink

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 589
Хвърлихме го в двора на един университет, върху тревата - на зелено.  Simple Smile

# 33
  • Мнения: 3 453
  И ние мислим по въпроса, но не можем да решим newsm78

# 34
  • Мнения: 654
Аз още не съм хвърлила пъпа й никъде. На прощъпулника хвана химикалката и всички го тълкуваха различно. Още се чудя..

# 35
  • Мнения: 514
Още никъде не съм го хвърлила !Казах ми ,че ако име две деца пъпчетата трябва да стоят заедно, за да са така и в живота  newsm78 newsm78!Незнам колко е вярно ,но ще си ги пазя и двете!

# 36
  • Мнения: 339
На големия е хвърлен на покрива на една банка ( с надеждата да ни изплати кредите  Laughing ). На малкия дядо му, който е треньор по футбол, го хвърли на стадиона, че да стане като бате Бербо и да харчи по ...хил. лв на ден (дай боже!)

# 37
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз още пазя пъпчетата и на двете ми дечица в отделни книги в нас.

# 38
  • Мнения: 4 032
Щом се е насочила към парфюмче, може да се ориентира към тази индустрия, да е рекламно лице, или просто любител-потребител Wink

Ако това те устройва като "тълкувание", хвърли го в  (незабелязано, че да не ти направят забележка) в някой хубав магазин за парфюми Wink

# 39
  • Мнения: 325
На батенце пъпчето 9 години го пазехме,тази година го взехме с нас на Франция с идеята да го хвърлим в Сорбоната,ама като отидохме там се почудихме къде точно да го хвърлим,имаше едни решетки,ама под тях пълно с буклуци,а ей така да го хвърля,ще го заметат и пак ще иде в буклуците. Та ме дожаля нещо и си го върнахме в България. Така или иначе с това няма да решим нищо ние родителите. По-скоро се моля децата да си имат късмет и един ден сами да решат кое е най-добро за тях.

# 40
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Аз нашият си го пазя!!!

# 41
  • Мнения: 86
И аз за сега си ги пазя,не съм решила със сигурност какви ми се иска да бъдат!

# 42
  • Разград
  • Мнения: 518
И на двамата са в къщи, още не съм решила къде да ги хвърля и дали въобще да ги хвърлям някъде.

# 43
  • Мнения: 1 629
Ние го хвърлихме върху покрив, за да има къща (дом) Peace

# 44
  • Мнения: 2 172
Бих ти дала идея, защото и аз съм го мислила това, но нашият още си стои в чекмеджето...  Embarassed

И нашият  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт