Как си го върнахте у дома, споделете опит

  • 40 802
  • 501
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 447
На моя приятелка мъжът и се влюби в друга жена след което се изнесе.Мина година,а тя през това време не спираше да плаче и да иска той да се върне.
Той се вразуми и реши да се върне при семейството си,но вече беше късно тя не го прие.При много мъже това влюбване за което говорят минава бързо,осъзнават се и отново искат да се върнат при съпругите си,но при някои е късно,при други след завръщането нещата са даже по-хубави от преди това.
Дано мъжът ти се осъзнае бързо и дано не стигне до там да се изнесе от вкъщи.Успех и дано нещата се оправят между вас.

# 16
  • Мнения: 2 556
Щом имате нормален сексуален живот, при положение, че ти знаеш, че той има друга връзка, просто не мога да ти дам съвет всъщност никакъв. Изобщо не си предствям, че бих успяла да правя секс с мъжа си в тази ситуация... Ако въпреки разбирането ти той иска да си тръгне, и него не го разбирам, би трябвало да е доста доволен от ситуацията...

# 17
  • Мнения: 2 448
Цитат
Като че ли винаги съм го подценявала - все съм си викала - коя ли ще му върже, с тоя тежък характер.

Ти сериозно ли си му говорила по този начин?  Shocked
А сега се опитваш да му обясниш, че влюбването му е депресия.  Thinking

# 18
  • Мнения: 1 447
Цитат
Като че ли винаги съм го подценявала - все съм си викала - коя ли ще му върже, с тоя тежък характер.

Ти сериозно ли си му говорила по този начин?  Shocked
А сега се опитваш да му обясниш, че влюбването му е депресия.  Thinking
Според мен е по вероятно да си го е мислила,от колкото да му го каже в очите.
Това е лошото да подценяваме някои черти на мъжете ни,защото винаги ще се намери някой който ще хареса тези черти.

# 19
  • Мнения: 2 556
Винаги се намира кой да хареса женен мъж, това си е природен закон явно.

# 20
  • Мнения: 851
Да не прозвуча обобщаващо, но ми се струва че почти всички мъже изперкват към 45-50 и решават да си хванат любовница. Дали просто искат да си докажат, че още са привлекателни и могат да имат всяка жена или просто им е писнало от рутината в брака не знам. Факт е обаче че се случва страшно често.  Странно ми е и ги упреквам. Но теб те разбирам. И ти съчувствам и ме е страх да не ми се случи същото след време. Въпреки че не съм го преживяла мисля, че е най-добре да оставиш да се случи каквото той е решил. Не мисля, че можеш да го разубедиш. Правилно се държиш според мен. И се надявам той да се върне. Просто той в момента вижда най-доброто от другата. И му е интересно и разнообразно и ново. Но бързо ще се отрезви в това съм почти сто процента сигурна Peace Първата забележка за хвърлените чорапи. Първият скандал...и край с идилията. А децата ви как реагират?

# 21
  • Мнения: 15
Децата - малката /10 г./ е по-емоционална, снощи като им е съобщил, се е разплакала, двамата с него са си плакали...голямата е по сдържана /15г./, тя нищо не говори, попитах я какво мисли - отговори ми уклончиво - какво да мисля....

# 22
  • Мнения: 1 404
Децата - малката /10 г./ е по-емоционална, снощи като им е съобщил, се е разплакала, двамата с него са си плакали...голямата е по сдържана /15г./, тя нищо не говори, попитах я какво мисли - отговори ми уклончиво - какво да мисля....

Точно голямата го приема много тежко, нищо, че не го показва....

# 23
  • София
  • Мнения: 9 850
Щом вече и на децата е съобщил, остави го да ходи "да си троши главата" с другата. Пожелавам ти да се отрезви наистина бързо и да спре да изглупява. Поздравявам те за това, че продължаваш да си в добри отношения с него, със сигурност ти е много, много трудно, но ако продължаваш така, може и по-бързо да се осъзнае и да види каква прекрасна жена изпуска, за да "гони дивото". Стискам палци всичко да завърши с "happy end" и нещата да станат дори по-хубави от преди. Бъди силна и не се предавай!

# 24
  • Мнения: 15
О, мога да бъда много силна, и великодушна мога да бъда, само се притеснявам да не изглеждам в нечии очи слабохарактерна, такава една божа кравичка, сгодна женица..., чак такава не съм, де Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 243
Пишеш доста уверено и без излишен драматизъм - на мен ми изглеждаш, поне от разстояние, доста силна жена  Peace Мисля, че ще съумееш да се справиш със ситуацията, за която няма как да ти дадем на теб съвет, защото май сега мъжът ти я определя. Явно е решил да си тръгне, щом е съобщил и на децата, мога само да те посъветвам да не му вдигаш скандали, да не му ревеш и да не го умоляваш, остави го да тръгне като иска, той сам ще се върне (много вероятно), въпросът е тогава дали ти ще го искаш!  Hug

# 26
  • Мнения: 12
Аз малко ти се възхищавам galinel. На мен ми се случи, но нямахме дете. И разбирасе го напуснах! След, което, като се отрезви съжалявал. Може би, ако още държиш на него, да си търпелива и вълната ще отмине.

# 27
Само не разбирам за какво ти е да си го връщаш. Щом веднъж го е направил, ще го направи пак дори и да се върне или остане при теб. Аз бих му помогнала да си събере багажа. Щастието, както и всичко останало, има цена. Въпросът е струва ли си? Всеки има право да бъде щастлив по своему. А, че на тази възраст мъжете изперкват май е вярно. Това е кризата на средната възраст и точно тогава мъжете се влюбват отново. Искат да си докажат, че още "стават", така го обясняват някои психолози. Помисли си струва ли си да бъдеш с него при положение, че той обича друга. И можеш ли да живееш в лъжа. Лошо е да си далече от този, когото обичаш, но е по-лошо да си близо до него, но далече от сърцето му.
Бъди силна!

# 28
  • Мнения: 145
А тази при която е заминал, на каква възраст е?

# 29
  • Мнения: 15
А тази при която е заминал, на каква възраст е?
Представа си нямам на каква възраст е, за мен не е от особено значение дали е по-малка или по-зряла, аз самата съм с 5 г. по-млада от него Wink.Карате ме да се замисля сега защо да си го връщам наистина.Ей, много е хубаво човек да сподели. Ами пък искам си го тоя луд с много добро сърце и отвратителен нрав. След време може и друго да пея, ама сега.....Освен това аз съм си у нас, той напуска Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт