Оранжева Италианска тема - 86

  • 16 532
  • 302
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 5 462
Симпатична с тъмна коса , доколкото знам женена за някъв италианец от сой ... Wink

# 286
  • Мнения: 5 710
Не го знам този филм аз, не съм гледала.

Някой има ли мобилен телефон, вързан с пощите? Обмислям моя Уинд да мине натам. Много добре им изглежда офертата.
11 чентезими на минута до всички оператори, 8 чентезими смс-а. Няма как се казваше таксата за повикване ( не помня).

# 287
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Рамона Бадеску

Маркрит,ниЩо не си мисля и ти вЕрвам,но и ти ми вЕрвай,4е предпо4итам като тър4а и се напиням,по-добре парите да отиват директно в моя джоб и аз сама да си нареждам и да го изпълнявам а не да се разправям с тъпаци.

# 288
  • Мнения: 764
Аз съм клоня пове4е към мнението на Деската  PeaceТрябва мнго сериозна позиция да е,за да си хвърля детето на ясла WhistlingРазликата между сина ми,даден на година и половина на ясла и сега  малката направо на градина е от земята до небето Rolling Eyesна 10 дена бронхити,бронхиолити,пневмонии...през вси4ко минах...А тука до мемента се отървахме само с 1 настинка,мина  и замина за 3 дни PeaceМен също дупките в СВ-то,ме интересуват по-малко от децата ми PeaceВ крайна сметка тук са зависими пове4е от връзки,до колкото стана ясно.Ако теб са решли да вземат и с дупки да си,пак ти ще си Wink А здравето на децата никой няма да върне,след 3 години ще имат цял живот за социализиране.
Дани лек път и весели празници Hug
Фейам,  bouquet
Маркрит,за Рамона Бадеску ли питаш?Май не е женена оба4е newsm78Ама може и да е била...Играе го помощи4ка на кмета по румънски въпроси Whistling

# 289
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Италина, "хвърлям си детето на ясла" ми зву4и доста зловеЩо  #Crazy

# 290
  • Мнения: 5 710
На мен свеки ми заръча, като имаме дете да го дам на ясла веднага, за да си 'изкара болестите'.   Mr. Green

# 291
  • Мнения: 764
Ами зловещ си е,даже пове4е...
Детските болести щи ги изкара и на градина,визирам шарки всякакви.Вси4ко останало не е никак за изкарване

# 292
  • Мнения: 5 462
Рамона Бадеску

Маркрит,ниЩо не си мисля и ти вЕрвам,но и ти ми вЕрвай,4е предпо4итам като тър4а и се напиням,по-добре парите да отиват директно в моя джоб и аз сама да си нареждам и да го изпълнявам а не да се разправям с тъпаци.
Ааа това е ясно . WinkПо добре си е , щото заплатата си е правиш ти според това колко и как бачкаш. Спор няма . Wink Peace

# 293
  • Мнения: 750
Рамона Бадеску

Маркрит,ниЩо не си мисля и ти вЕрвам,но и ти ми вЕрвай,4е предпо4итам като тър4а и се напиням,по-добре парите да отиват директно в моя джоб и аз сама да си нареждам и да го изпълнявам а не да се разправям с тъпаци.
Ааа това е ясно . WinkПо добре си е , щото заплатата си е правиш ти според това колко и как бачкаш. Спор няма . Wink Peace
Да ама нали се сещаш,4е ако няма работа,после няма и заплата ConfusedПърво трябва да мислиш за вси4ки пагаменти,които трябва да правиш,работници,материали,заплати,данъци и т.н и т.н и т.н и после ако остане нещо и за тебе си щастливец Peace
Особенно сега в тая криза,работа няма по4ти никаква

# 294
  • Мнения: 5 462
Аз имах предвид за вече започнат бизнес , а не тепърва точно в този момент (кризисен ) да започнеш такъв .За започващ бизнес все пак зависи и за какъв става дума.Няко може и да го развие добре , въпреки кризата ???Зависи ....

# 295
  • Мнения: 2 804
Момичета , не сте много прави !
Бързате да ме насметете , но колко от вас живеят на свободен наем ?
Колко от вас всеки месец хвърлят зиан 500 еуро ?
И аз имам семейство , безработна съм и не мисля , че това което правя обезщетява хора , които са по зле от мен !!!!!!!!!
И аз искам да работя и да си плащам като поп , но не всичко е розово като си сваля очилата .
А за яслата на Фатима , не съм плащала преди заради ИЗЕЕ-то .
Иначе трябваше да плащам 175 еуро на месец .

# 296
  • ...до морето..
  • Мнения: 74
Аз съм плащала години наред наем,не съм ходила да искам помощи и да вися пред вратите на социалните служби,винаги сме работили и двамата и то каквото намерим.И децата ни са били и нахранени ,и облечени.Не е било е не е лесно,но се справяме.
Но всеки си има гледна точка...И достойнство...

# 297
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Аз съм клоня пове4е към мнението на Деската  PeaceТрябва мнго сериозна позиция да е,за да си хвърля детето на ясла WhistlingРазликата между сина ми,даден на година и половина на ясла и сега  малката направо на градина е от земята до небето Rolling Eyesна 10 дена бронхити,бронхиолити,пневмонии...през вси4ко минах...А тука до мемента се отървахме само с 1 настинка,мина  и замина за 3 дни PeaceМен също дупките в СВ-то,ме интересуват по-малко от децата ми PeaceВ крайна сметка тук са зависими пове4е от връзки,до колкото стана ясно.Ако теб са решли да вземат и с дупки да си,пак ти ще си Wink А здравето на децата никой няма да върне,след 3 години ще имат цял живот за социализиране.
Дани лек път и весели празници Hug
Фейам,  bouquet
Маркрит,за Рамона Бадеску ли питаш?Май не е женена оба4е newsm78Ама може и да е била...Играе го помощи4ка на кмета по румънски въпроси Whistling

мерси  и на теб   bouquet

при4ината "нЕма пари" достатъ4но сериозна ли е?  newsm78 Mr. Green
а за болестите не съм съгласна, зависи от детето. и двете са ми тръгнали на 10 месеца на ясла (от която, бай дъ уей съм много доволна). голямата_ник'ви болести, освен "задължителните" инфективни. малката отит след отит ooooh!
Щерката на приятелка, гледана в къЩи, караШе бронхопневмонии от нЕма ниЩо.  Laughing


Момичета , не сте много прави !
Бързате да ме насметете , но колко от вас живеят на свободен наем ?
Колко от вас всеки месец хвърлят зиан 500 еуро ?
И аз имам семейство , безработна съм и не мисля , че това което правя обезщетява хора , които са по зле от мен !!!!!!!!!
И аз искам да работя и да си плащам като поп , но не всичко е розово като си сваля очилата .
А за яслата на Фатима , не съм плащала преди заради ИЗЕЕ-то .
Иначе трябваше да плащам 175 еуро на месец .

съжалявам, изобЩо не искам да те насмитам, за мен е ясно 4е дори не си даваШ сметка за ситуацията.
ми по4ти вси4ки плаЩат толкова та и двойно пове4е я за наем, я за заем.
твоето заемане на място в яслата (не говоря за градина), при това безплатно, отнема място за детето на една РАБОТЕЩА майка и утежнява таксата на тези, които плаЩат, плЮс, сумата, която обЩината трябва да отпусне по "социални" при4ини. ниЩо против помоЩите нямам, но
1. не виждам заЩо децата ти трябва да ходят на ясла при положение 4е не работиШ, при това, минавайки отпред в списъка на 4акаЩите  Shocked
2. казваШ, 4е взимате и някакви помоЩи, заЩото мъж ти не декларира цялата си заплат. извинявай, но това е грозно. заЩото има хора, нуждаеЩи се, които като си декларират 4естно доходите, са извън границите за помоЩи...

не знам дали се обеснявам ясно, в никакъв слу4ай не искам да кажа, 4е то4но твоето семейство няма нужда от социални.

принципно (в този слу4ай не визирам теб), една огромна 4аст от парите за социални помоЩи, отиват в джоба на разни хитреци, които нямат реална нужда. това са хора, работеЩи на 4ерно, декларираЩи по4ти ниЩо и движеЩи се, да ре4ем, с мерцедес.
и за българския, и за италианския манталитет, това е ок, добре правят, имало врати4ка, ползвали я... после оба4е се 4удим къде са парите, заЩо няма достатъ4но държавни ясли, заЩо са толкова скъпи, заЩо няма детски и т.н и т.н.

# 298
  • Мнения: 764
Хайде мир Hug
По4ерпете се,днес синьорина Киара навършва 3 години!



# 299

Общи условия

Активация на акаунт