96 DE: Вампири, таласъми се разхождат по налъми.

  • 17 404
  • 293
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 690
Ванче Честит Рожден ден   bouquet   ura
dezita  мисля че няма да намериш, ние също търсихме и единственото което ни предложиха беше едни големи пакетчета които се разтварят и се пие като чай. Освен  ако има от Бг кой да ти прати друг начин не знам.
Изпревариха ме Simple Smile

# 196
  • Мнения: 7 605
Бибс, мен ве4е ми бяха намалили сумата, zаЩото zавърШих в регелЩудиенцайт и бях сред 30% най добрите от моя випуск  bowuu  От това отпаднаха ве4е 25%, мисля 4е бяха. Останалите, zаЩото гледам дете и не ба4кам  Mr. Green

# 197
  • Мнения: 3 880
Ахаа, значи при жените това е номерът на китайката Wink Да планираш бебето 4-5 години след завършването. Тя нашата вече изпята, ама ще го давам като съвет на младите Mr. Green

Обаче ме е яд заради последния семестър, защото даже не беше по вина на моят, а на някакъв преподавател (не си спомням много подробностите вече)трябваше му само още един единствен шайн по нещо си и онзи не можа да го смести в  часовете си, когато трябва, а го остави да се мандахерца половин година заради един предмет, ама и да се ядосва сега човек за неща от преди сумати години, файда няма.

# 198
  • Мнения: 945
Добро утро

Вяера сте обсъждали zагарянето на тенджъри zаради форума... Аz откакто родих дори и не се опитвам да правя по 2 неща едновременно, че първите опити бяха трагични. Сгеа като готвя си вzимам едно стилче в кухнята и не мърдам от там докато не е готово всичо. Че един път докато готвех отидох до тоалетна и вzех, че zабравих, че готвя  ooooh! и си седнах в хола пред телевиzора.

Веч, ама мъжът ти е направо zа хвалене, я да го пратиш малко към нас да пусне няколко перални. И да се оправях бърzо   bouquet

@->-- wild flower, и аz да ти кажа, че това са подготвителни контракции. Но моят лекар винаги повтаряше, че ако получа по начесто такива или пък ако нещо ме притеснява по добре да отида при него да провери дали не се е получило раzкритие или нещо подобно, че да сме спокойни и двамата. Така че по добре иди при лекаря си.

Ванче, честит рожден ден   bouquet

# 199
  • Мнения: 7 605
Гери, кърма4еска деменция  е това  Mr. Green  Аz пък не упях дори да готвя  ooooh! ...мъжът ми ме хранеШе тогава  Blush

# 200
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Благодаря   bouquet

Навън времето днес е толкова гадно, че нямам желание даже да си махна пижамата от мен  Tired Tired И по закона за всемирната гадост - и двете ми деца са сополиви, а голямото даже и подкашляше сутринта преди градината  Tired Tired да видим какво ме чака събота и неделя   ooooh! ooooh!

# 201
  • Мнения: 1 584
Гери, забравих да ти кажа благодаря за препоръката за ДВД с гимнастика Hug Купих си го и правя вкъщи, ама съм далеч още от добрата форма Tired

# 202
  • Мнения: 467
Хора, моля ви кажете ми от къде тук в ДЕ мога да купя течен Витамн Ц ??? В колко аптеки съм питала - нямат  Shocked Shocked или продават някакви конски дози и то само със специална поръчка  ooooh! ooooh!
може да провериш тук, аз наскоро си купих даже. http://www.aponeo.de/suche.html?type=3&rimp=1&q=0973145

# 203
  • Мнения: 434
Добрутро.

Знаете ли какво е да ви събудят с "Мамо, ставай, Кимба гори!"?  И как се скача с един голям тумбак и паника в главата и кой е подпалил четириногия и дали цялата къща гори?

Нищо, просто баща й излязъл на балкона, песът след него и при нула градуса от него започнала да излиза пара, обаче детето още не е напреднало толкова с физиката. Те имаха упражнения с пожарната онзи ден и Хана явно е още под впечатлението им.

Дано вас са ви събудили по-хуманно.

Тичам в клиниката да се регистрирам.

# 204
  • Мнения: 3 521
Добрутро.

Знаете ли какво е да ви събудят с "Мамо, ставай, Кимба гори!"? 

Ужас! Един живот по-малко #Crazy.

# 205
  • Мнения: 1 242
Ванче, здраве и любов ти желая, мамче! ЧРД!  bouquet

Мишок, посмях се на твой гръб. Извини или благодаря, не знам как да кажа. Laughing

Искам и аз това ДВД.

# 206
  • Германия
  • Мнения: 8 104


Ванче,
здрава, честита и да имаш много поводи да се усмихваш!

# 207
  • Мнения: 1 817
Ванче, ЧРД!  bouquet Бъди здрава и много щастлива с двамата ти мъже! Hug
Вечке, пооправи ли се?
Мише, голям сладур е Хана! Горкото дете се е притеснило  Laughing .

Какво е това ДВД? Дайте линк моля  Wink !

# 208
  • Мнения: 1 584
Аз преди време питах за препоръки и Гери каза, че с мъжа й играят.
Ето го


Но идва малко тежко за такива като мен, дето са мързелували цели 2 бремености, че и между тях Embarassed в отчетната играят по диска на Синди (New Dimension) и са доволни Peace

# 209
  • Мнения: 3 521
Гърли, питанка> в детските градини, където има малки кухни в стаите и децата "готвят" по печките има ли разни предпазни средства(решетки, стопери за вратата на фурната, защитни решетки за да не могат да включват котлоните и пр.)?

Общи условия

Активация на акаунт