Събирам забравени жестове ( леко носталгична)

  • 301 196
  • 4 829
  •   1
Отговори
# 4 800
  • Мнения: 803
Eй, кде сте цяла вечер - никой няма?
Аз и сега цял месец вздишам Вълк:lol:

А по темата - гледам един филм "Вечно млад". Но там героят се праща в бъдещето.
А вие в миналото пътували ли сте?

# 4 801
  • Мнения: 3 215
Ами а де, и аз чаках цяла вечер, обаче всички са заети явно...А сега се оттеглям в покоите си, защото тази смяна на времето ми се отразява неочаквано сънливо  Tired
Но вие си пишете и си спомняйте, аз утре ще прочета. Жалко, че няма всяка вечер бг филми по тв-то. Чакам да дойде Коеда, когато ше си гледам колекцията от такива филми за пореден път.
Спомняте ли си новогодишните програми по телевизията (не, че не сме ги обсъждали,де). Цялото семейство се събираше официално облечено на масата и се гледаше и се хапваше, а после цял месец се коментираше програмата  Grinning

# 4 802
  • Мнения: 608
Ей, не изчезвайте, не ме изоставяйте! Рисувах едни макове, като резултата беше изцапана блуза, оплакване на скъпия от миризмата на боята и едни..ужасни макове  Grinning
Пътувам си насън и в бъдеще и в минало. Ярък сън от бъдещето ( или спомен от извънземния ми живот) е подводен живот. Беше и странен, и смешен, и красив. Две съседки по пещери се скараха коя да вземе някакво растение с лечебно действие  Laughing Ама да не си разказвам лудите сънища, че или ще ме баннат или ще ми подарят бяла риза с мнооого дълги бели ръкави  hahaha
Днес се опитах да ви снимам огромно ято с косове по дърветата на нашата улица, ама бяха по-бързи от мен Simple Smile
В тази връзка-помните ли патлангачите на момчетата?Единия го ступах, защото с очите си видях как свали врабче.. Sad

# 4 803
  • Мнения: 17 546
А вие в миналото пътували ли сте?
Пътувам си от време на време. Но ми се струва нереално и толкова далечно... Виждам се отстрани и имам чувството, че това се е случвало в друг свят и тази там не съм аз...

# 4 804
  • Мнения: 3 215
Ели, "патлангач" прашка ли значи?  newsm78

# 4 805
  • Мнения: 608
Ели, "патлангач" прашка ли значи?  newsm78

Идейно- да, но но не е във вид на прашка, а някаква тръбичка (бе загубено устройство такова), с което момчетата моряха птиците..
Да се убиват и измъчват животни е едно от нещата, които отключват агресията ми.
Една история точно по този повод.
Праща ме баща ми да му купя нещо от магазина и виждам на пътя едни момчета да се забавляват с коте. Намазали го с нещо запалително и май имаха намерение да го правят на жива факла. Заплашвах ги, молих ги, даже се опитах да ги ступам, но бяха доста. Накрая ми светна "гениалната" идея да купя котето. Номера стана, дадох им парите за пазарлъка, взех котето и се прибирам. А баща ми като ме метна от вратата..не стига че съм се забавила много, а се връщам без пари и без покупки. Добре, че беше жалостивата ми майка да се смили, отърва ме, изкъпахме и нахранихме котето.На другия ден и го пратиха по живо и здраво пак на улицата, че у дома не даваха да се гледат животни.

# 4 806
  • Пловдив
  • Мнения: 14 094
Един от най-лошите ми спомени  от детството е свързан с котета - отношение на деца към малки котета. Толкова е отвратителен, че просто не го споменавам никъде, за да не разстройвам хората. Като се има предвид , че не съм от защитниците на животни, в смисъл харесвам ги, нямам нищо против тях, но не съм чак от най-големите им  фенове.

# 4 807
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 541
О, това с измъчването на котки го имаше, бях в трети клас. Ужасих се и се потресох. Аз, която изобщо не съм инициативна и предпочитам да съм в сянка, организирах другарски съд . Тези момчета ми опротивяха завинаги. И сега не бих искала да имам нищо общо с тях Naughty

ЗлаВещица , случайно да си живяла в "Зорница"?

# 4 808
  • Мнения: 3 978
Обаче да ви кажа и сега си има такива деца.

# 4 809
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 541
Може да има и по-лоши Sad

# 4 810
  • Пловдив
  • Мнения: 14 094

ЗлаВещица , случайно да си живяла в "Зорница"?

Не, в "Славейков" - в "Антон Страшимиров" до 7 клас, после в музикалното.

# 4 811
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 225
имах дузина скобички в гърба  Tired от една котко-спасителна акция
а даже не съм котколЮб  Crazy


димитровчетата ми са нацъфтели. истински жълто-морав жив плет  Hug

 Wink опитвам се да си припомня как се правеха УУУбавите бебешки шушончета  Mr. Green

# 4 812
  • Мнения: 4 586
Слава Богу, и някой друг им вика димитровчета. Как миришат само, не като расовите хризантеми, големи като пити слънчоглед. Ръждивокафявичервеникави.

# 4 813
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 225


 Hug Вълчо, ти си знаеш, че те либЪ  Blush само дето моите не са точно ръждиво... каквито там  Wink моите са с цвят на вино и ракия троен препек  Mr. Green

# 4 814
  • Мнения: 803
Аз имам ей такива цветове:
вино/млад памид/, вино/стар мавруд/, ракия /стара превъзходна/, мастика/бели кристали/
и едно лилаво, като покривка окапана с вино и неизпрана Grinning

Общи условия

Активация на акаунт