мед на биберона

  • 4 600
  • 113
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 544
Не слагай мед на бибата. Причините са ти ги изброили преди мен. Аз просто се присъединявам към другите.  Peace

# 16
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Не слагай мед на бибата. Причините са ти ги изброили преди мен. Аз просто се присъединявам към другите.  Peace

И аз така Peace

# 17
  • Канада
  • Мнения: 494
Момичетата са ти казали вече каквото можеш да докараш на детето си с този мед в тази крехка възраст.Аз искам само да ги подкрепя и да се чудя,при толкова много информация в днешно време,защо някой хора  не си правят труда да четат newsm78

# 18
  • София
  • Мнения: 39 765
Мен са ме гледали така. И аз минах по този път, като млада майка, и бих казала "не".
Дияна алергия няма, но се сдоби с кариеси на твърде крехка възраст. Сега няма проблеми със зъбите.

# 19
  • Мнения: 2 821
Дъщеря ми е на 2 месеца и вечер след кърменето трудно заспива.От няколко дена и слагам мед на бибата и так се успокоява.Заспива веднага.Според вас ,може ли да привикне към 'сладката'биба и когато няма медец да не я иска?

Според нас си допуснала голяма грешка по принцип.  Peace Освен това питаш със закъснение за тези неща.  Simple Smile
Което ме навежда на мисълта, че едва ли ще промени нещо Confused

# 20
  • Мнения: 9 973
мед на бибата на 2м. Thinking
моето е на 1.2м. и още не е вкусило мед

# 21
  • Мнения: 4 292
Толкова информация има по въпроса, просто ума ми не го побира, как може да се правят подобни експерименти с толкова малки бебета.  Confused

Последна редакция: ср, 29 окт 2008, 08:03 от Клото

# 22
  • Мнения: 134
Най добре ще ти отговори педиатъра. Аз дадох мед на синът си месеци след годинката, а шоколад след две години. Така беше при мен не мога да твърдя, че съм постъпвала правилно. Пожелавам ти, бебенцето  да заспива спокойно без помощ Peace

# 23
  • Мнения: 103
Спирам !!!! Дано от тези 2-3 давания няма да има проблем. Embarassed

# 24
  • Мнения: 209
чувала съм, а и педиатри са ми казвали, че медът е много алергенен. моят син е на 1,7, а още не съм му давала мед. шоколад му давам по малко от време на време и то от детските. а относно привикването към "сладката биба" - не знам до колко това е така, но както са ти написали може да ти създаде доста проблеми със зъбките на детето след време.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 185
НЕ,НЕ,НЕ,НЕ,НЕ!!!!!!!Медът е сред най-силните алергени и в никакъв случай не трябва да се дава на такова малко дете!!!!...

Точно така - НЕ!

# 26
  • Мнения: 1 674
мед на биберона-в никакъв случай! NaughtyНаправила си голяма грешка-спри да даваш мед.

# 27
  • Мнения: 3 453
 
мед на биберона-в никакъв случай! NaughtyНаправила си голяма грешка-спри да даваш мед.
 

   Подкрепям!Допитвай се до педиатър преди да правиш подобни неща Peace

# 28
  • Мнения: 1 187
Не съм съгласна с меда на тази възраст, но се консултирай с педиатър.

# 29
  • Мнения: 14 490
Толкова информация има по въпроса, просто ума ми не го побира, как може да се правят подобни експерименти с толкова малки бебета.  Confused

и аз това се чудя, само претенции големи, иначе оставам с впечатление, че масово бебетата се мият с жълтъци ли беше, мажат се с мас, слага им се мед на биберона и на два месеца ядат месни пюрета ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт