Секс по време на цикъл

  • 50 648
  • 208
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 668
Правила съм , много ясно ...
Това с мръсната кръв искрено ме развесели  Simple Smile

# 16
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
И на мен ми се е случвало да правя  Heart Eyes

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Случвало ми се е,но беше отдавна.Неприятно ми е. Sick

# 18
  • Мнения: 2 161
Аз никога не съм правила секс по време на цикъл.Представям си го като анален секс по време на диария.Извинявам се,но разстройство изглежда много неприлично,когато го напиша.

# 19
  • Мнения: 2 631
Правила съм няколко пъти, но е било все към последните дни..... След третия....  Peace
Усещането е по-различно, едно такова...  Confused

# 20
  • Мнения: 6 029
Имаше нещо... заради матката, инфекциите, ще потърся инфо.

Не мога да намеря, но съм убедена, че бях чела някъде, че има опасност за жената, по-податлива е на инфекции.
Но иначе съм на мнението на Шанел.

# 21
  • софия
  • Мнения: 636
правила съм, в последните дни на цикъла, но беше отдавна. Не се чувствам особено комфортно и скоро не съм.

# 22
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Правила съм, анален, но не в първите 1-2 дни.
Напоследък не се е случвало. Започна да ми става некомфортно.

Последна редакция: ср, 29 окт 2008, 10:46 от fam

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Аз съм чела, и то в този форум, за повишен риск от ендометриоза. Иначе 1-2 пъти и аз съм пробвала с презерватив.

# 24
  • Мнения: 554
Не съм и нямам намерение Sick

# 25
  • Мнения: 2 161
Колкото и да ми обича вагината,яйчниците,матката,тръбите,мъжът ми не би правил секс с мен при такива обстоятелства.А аз се отвращавам при мисълта.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 271
Не съм правила по време на цикъл... Мъжът ми няколко пъти е искал, но аз не мога да си го позволя.

# 27
  • Мнения: 46 516
"Ако жената и мъжа съблюдават хигиенни навици, не се притесняват от естетическата страна на преживяването и двамата се стремят към това, а същевременно и двамата партньори са абсолютно здрави и не се нарушават някои граници, причини да не се осъществява полов акт по време на менструалния цикъл няма."


Иначе при всяка жена усещането е различно, но ако човек има психологическа бариера, със сигурност удоволствие не може да чака.

"увеличеното “кръвонапълване” на половите органи по време на цикъла, което по принцип води към увеличаване на сексуалното желание и увеличава удоволствието. То е и причина да се появи свръхчувствителност и така половото сношение да бъде нежелателно и болезнено"


http://www.puls.bg/forum/viewtopic.php?=&highlight=moje&p=11731

Презервативите защитават от евентуални инфекции Peace



# 28
  • Мнения: 9 990
Аз знам,че е вредно за жената, тъй като това е "мръсна " кръв и при полов акт, всичко отново се връща към органите и т.н.

    Rolling EyesМили Боже...В училище вече нищо ли не се учи???
  Има повишен риск от инфекции,това е.
И аз не съм имала в училище час по менструация.А съм завършила елитно училище.

Там са съкратили явно и часовете по биология. хахахаха, час по менструация, ще ме скъсате направо, то в никое училище няма такъв час.Това се учи по биология-полова система, менструален цикъл при жената и т.н., ако не се лъжа в 8 клас.

# 29
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Аз никога не съм правила секс по време на цикъл.Представям си го като анален секс по време на диария.Извинявам се,но разстройство изглежда много неприлично,когато го напиша.
Колкото и да ми обича вагината,яйчниците,матката,тръбите,мъжът ми не би правил секс с мен при такива обстоятелства.А аз се отвращавам при мисълта.

Много точно написано   Peace

Общи условия

Активация на акаунт