Може ли да се залепи тапет върху латекс?

  • 4 194
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 380
Ще изглежда така, както сами си го направите да изглежда. Така като Ани не се прави. Между тапет и стена трябва да има добра граница. Лепи се от засечка до засечка или от молдинг до молдинг. Тапетът трябва да е кадриран. Освен ако преходът между боядисаната стена и тапета не е декоративно постигнат много плавен. Или пък ако кръпката не е търсен ефект.
И разбира се, тапетът трябва да е функционално оправдан.  Ей така тук лепнато просто защото така ти е кеф или с оправдание "за колорит", така не се прави. Във всяка една декорация трябва да има смисъл.

# 16
  • Мнения: 1 427
Благодаря на всички за съветите!
Еli-pate, защо не си очарована от резултата, да не би да се е получила рязка граница. Ако не ти представлява трудност, моля те качи снимки.
Защото единия ръб съвпада с външния ъгъл на стената /в Г-коридор/ и там се разлепя непрекъснато. Май ще правя някакви промени,добре че си взех водоразтворимо лепило,а не С200.

# 17
  • Мнения: 17
Решено е вече- ще се пробва.  PeaceСлед всичките съвети, които получих от вас  момичета вярвам, че ще се справя... по-скоро приятеля ми с практическата част, Joy че аз не съм от най-сръчните. Благодаря Ви много, че споделихте опита си   bouquet

# 18
  • Мнения: 928
Ей така тук лепнато просто защото така ти е кеф или с оправдание "за колорит", така не се прави. Във всяка една декорация трябва да има смисъл.
xenia, извинявай, чудя са над думите ти. Би ли пояснила какво точно имаш предвид? Освен за декорация и колорит не ми хрумва друга причина, поради която човек да си сложи тапет на стената.
Не съм дизайнер, а ми е интересна темата - къде, как и защо се слага тапет по принцип Peace

Предварително ти благодаря за отделеното време  Hug

annie_varna, сори че ти ползвам темата  Peace

Общи условия

Активация на акаунт