Къде ще отпразнувате Новогодишните празници?

  • 2 036
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 813
На о.Бали

# 16
  • Мнения: 3 423
В Париж. За първи път ще ходя там, ако някой е посрещал Нова година там да сподели впечатления.

Ще сърбаш стриди, ще ядеш гъши пастет.
Може да ти се случи и някой чужд мъж.
Чудесно е. Няма изобщо да съжаляваш.

# 17
  • Мнения: 3 034
от Париж до Париж, голяма разлика има. на ресторант ли, на площад ли, на булеварда ли ще шляпаш, по Сена ли ще плаваш?
ние сме си вкъщи - Коледа по традиция, а Нова Година - заради бебето ще останем вътре, че навън е голяма лудница  Grinning

# 18
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Както всяка година - на хижа. А резервациите си правим рано, защото все по-рано започнаха да отговарят хижарите, че са им заети хижите, а и по-рано се уговаря по-добра за нас цена. Моят мъж още август си беше харесал една хижа, на която почива тогава, но ни спря цената - 2000лв. Crazy

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
иска ми се на балканска хижа..., но само ми се иска. Нищо не правим по въпроса.  Confused
Тъй, че най-вероятно е у дома с близките ми.

# 20
  • Мнения: 5 370
Най-вероятно-у дома.Обаче януари ще зачезнем към любимата ми дестинация, след като приключат порядъчното количество около/следновогодишни празници.

# 21
  • Мнения: 606
Под звездния безкрай.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Винаги сме рпазнували Нг в ресторант, бар, диксо или на планина сега ми се иска да е навън, на площада. Съмнявам се обаче на мъжа ми да му хареса идеята ми

# 23
Тази година бяхме решили да ходим на вила сред природата, ама се сетихме късно, навсякъде беше резервирано.  Sad
Така, че май ще си останем в къщи с приятели.

# 24
  • Мнения: 2 631
Снощи ни изиграха с една хижа и съм бясна и крайно разочарована!  Cry

# 25
  • Мнения: 40
В Лондон семейно.

# 26
  • Мнения: 6 993
Уф, направо се кефя, че се омъжих за балканджия и си осигурих вила в Балкана доживотно (или поне доразводно). Laughing

Не знам точно, най-вероятно ще сме там, на мен си ми харесва.

Мен по-голям проблем са ми Коледните празници. Той е Христо, дядо му е Христо, ама и моят дядо е Христо. Laughing
Миналата година си реших проблема, като работех и на Бъдни вечер, и на Коледа и си празнувахме двамата вкъщи. Mr. Green Но тая година вече съм на друга позиция и няма да имат нужда от мен, та не знам  Tired Или ще хвърчим по магистралата...

# 27
  • Мнения: 2 631
Уф, направо се кефя, че се омъжих за балканджия и си осигурих вила в Балкана доживотно (или поне доразводно). Laughing



ЕовинHug в кой балкан сте? Коя местност?  Party

# 28
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Не се знае още... има време.
Евентуално у дома с децата, братовчедка ми и нейните две деца.
Може да си направим бал с маски или костюми.
Ще има и торта, защото ще съм рожденничка, детско шампанско и конфети.

# 29
  • Мнения: 6 993
Kafe, от Етрополе е той Simple Smile На един хвърлей от София.

Ето ви идея, ако не сте сетили за там да търсите, има някакви хижи, вили за гости. Не ми се струва особено популярно, така че може и да има места. Но пък няма забавления, все пак, да си знаете. Само духовият оркестър свири на площада, хора, ала-бала.

Общи условия

Активация на акаунт