Кой взима важните решения в семейството?

  • 3 738
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 726
Взимаме всички решения заедно
И ние! Т.е. и двамата сме много толерантни (то това отговорността не е шега работа), та накрая решенията сами си се взимат. Embarassed

# 16
  • Мнения: 2 388
Двамата. Изключвам екстремни ситуации, където се иска бързо вземане на решение.

# 17
  • Мнения: 540
всички важни решения вземаме взаимно

# 18
  • Мнения: 35 968
ние двамата заедно!

# 19
  • Мнения: 2 448
Зависи в коя област за тези важни решения. За дома и детето аз имам думата, предоставени са ми любезно всички права по вземане на решения за това. За останалото обсъждаме и решаваме заедно.
Нямали сме проблеми за вземане на решения, главния проблем започва с тяхното изпълнение.   Mr. Green

# 20
  • Мнения: 6 029
Рибките  Peace

# 21
  • Мнения: 264
Зависи за какво става въпрос. За нялои неща изцяло аз решавам, за други-мъжът ми, за трети-заедно.

# 22
Имаш право, Fanta, много точен и ясен отговор Wink и аз така смятам Simple Smile

# 23
  • Мнения: 0
Фанра или лимонада, но фактът си е факт - мъжете командорят и ако оплескат нещата - тръдно си го признават Close

# 24
  • Мнения: 216
Важни , в семейството- еми взимат се от семейството, виж маловажните можеш и сам ако само теб засягат обаче.

# 25
  • Мнения: 304
 newsm78в по вечето случаи ги вземам аз newsm78

# 26
# 27
  • Мнения: 4 187
Зависи за какво се отнася! В повечето случаи говорим и стигаме до решение заедно.

# 28
  • Мнения: 6 701
Важните решения ги взимаме заедно.
Отговорността е обща щом засяга семейството. Няма значение кой е казал и кой се е съгласил - и двамата носят последствията.

# 29
  • София
  • Мнения: 3 099
Разбира се той взима решенията! Дърпа се, фучи, но накрая взима правилните решения!

Общи условия

Активация на акаунт