От къде да намеря таз форма за кекс?

  • 2 595
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
На Нептун е. Peace

# 16
  • Мнения: 489
Да и аз така реших, но като опитах да я поръчам ми начесли ДДС и цена за доставка отделно и излизаше общо 33лв. и нещо, като цена.
 А с доставката колко ще ти излезе?

Много странно.  Crazy  На мен с доставката ще ми излязат 16,90 евро - малкта / 28,90евро - голямата. Но може и аз да си купя от Варна, ако идва скоро някой насам.  Thinking  Wink

Последна редакция: ср, 29 окт 2008, 22:21 от Mисис T.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 634
Имаше ги преди няколко месеца във Варна в магазина на СОлинген. Голямата беше 30 лв, малката 20. Peace И аз я харесвам, ама реших, че малка няма да ми свърши работа, а за голяма не ми останаха парички, че накупих 100 неща. Така обаче и не съм ходила после пак.


А къде се намират тези магазини на Солинген така и не съм ходила? Embarassed За 30лв. по-добре да отида и да си купя голяма.


На кръстовището на Сливница и Раковски (улицата която отива към колхозния ) е магазинът .

# 18
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Аз го знам този магазин купувала съм си от там, но не знаех, че е на Солинген.  Embarassed При първа възможност ще го посетя (дано да ги има още) аз от 6м. се каня да го постея отново и да си напазаря по обстойно, но с това дете е истински ужас да отидеш на магазин с него. ooooh!
Mисис T. ти от кой сайт го гледаш това, този който аз дадох има само малка?  newsm78

# 19
  • Мнения: 262
Току що си я поръчах, зарибихте ме  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 489
Mисис T. ти от кой сайт го гледаш това, този който аз дадох има само малка?  newsm78

От сайта на производителя. Дала съм линк по-горе, даже си ме цитирала.    Wink

# 21
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Mисис T. ти от кой сайт го гледаш това, този който аз дадох има само малка?  newsm78

От сайта на производителя. Дала съм линк по-горе, даже си ме цитирала.    Wink



Аз мислех, че говориш за сайта, който аз дадох.  ooooh!

Последна редакция: чт, 30 окт 2008, 16:41 от Estell

# 22
  • Мнения: 489
Естел, този сайт е немски и цените са в евро - не е по-евтино! Не съм поръчвала от него, намерих го вчера търсейки формата, понеже не съм я виждала по магазините тук, а е немска. И просто споделих, че има по принцип и по-голям размер. Мисля, че доставят само в Германия.
 Както се оказва, цените в магазина във Варна са двойно по-евтини и  си заслужава да се купи от там - за 50 лв двете.  Wink  Peace

# 23
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Да видях си грешката, коригирах я. Много съм завеяна.  ooooh!

# 24
  • Мнения: 351
Зарибихте ме и мен и се разходих до магазин Щъркела. Обачеееее цената е 45 лв. Толкова не ми се откъсват от сърцето Sad

# 25
  • Мнения: 2 829
страхотна е формата ,но 45 лв ми се вижда скъпо Sad

# 26
  • Мнения: 1 558
В магазина на Солинген цената на голямата форма е 45 лв.,
а на малката - 32 лв.
Днес минах оттам, и на мен ми харесаха много,
обаче...цените са високи.

# 27
  • Мнения: 852
Аз пък си купих ето тази форма.Направо е супер.Нямам търпение да си направя тортичка в нея и да изненадам любимия Two Hearts

http://www.bestshopbg.com/images/D/636313_pic2_big.jpg
http://www.bestshopbg.com/images/D/636313_pic1_big.jpg
http://www.bestshopbg.com/images/D/636313_big4.jpg

# 28
  • Мнения: 351
Kateto2, много ти е хубава формичката, но и тя не от най-евтините

# 29
  • Мнения: 852
Kateto2, много ти е хубава формичката, но и тя не от най-евтините

Никак даже, но ми изпаднаха едни пари и реших да ги вложа в тавичката.Дано съм посъпила разумно

Общи условия

Активация на акаунт