Да похваля българските пощи;-)

  • 1 111
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 399
Браво! Само такива вести да се чуват! Между другото аз имам неприятен опит с нашите пощи когато пращам нещо от чужбина към БГ. НО в обратна посока, винаги всичко е било без проблеми.

# 16
  • Мнения: 3 880
затова следващите ще ги пращам облепени с тиксо до безобразие, нека да посмеят да отворят тогава Mr. Green

Напиши едно строснато писмо на пощенки и го сложи при снимките, та като отворят следващият път да разберат, че си ги разкрила. Направо ще им изкараш акъла Laughing Laughing

# 17
  • Мнения: 1 465
Да бе, как така все се слу4ва, 4е каквото ми пратят от България винаги пристига тук, а каквото аз пратя има малка вероятност да пристигне там. Колко новогоди6ни и не само новогоди6ни карти4ки не стигат там, за където са предназна4ени Thinking Close Аз това не го разбирам - какво ги интересува другите хора та крадат карти4ки - някой колекционер 6те да е. Последната карти4ка свеки я изпрати на на6ите в България от Таити - познайте дали я полу4иха? - грънци!!! Angry
Забравих да напи6а 4е има и друг проблем в България - ми те там пове4ето жени в по6тата незнаят даже и латиницата - веднъж видях как една си я бе6е залепила на прозор4ето в по6тата, то4но пред биурото си та да "раз6ифрова" за къде са писмата - ужас, нямам думи #Crazy

Последна редакция: ср, 13 юли 2005, 12:51 от Pollia

# 18
затова следващите ще ги пращам облепени с тиксо до безобразие, нека да посмеят да отворят тогава Mr. Green

Напиши едно строснато писмо на пощенки и го сложи при снимките....
Бибе, аз им се бях заканила да им пратя един празен плик този път (защото всичките снимки, които пращах на свекърва ми не ги получиха), в който да има само снимка на един гол  finger , пък да ги питам дали им харесва  Mr. Green

# 19
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Браво на пощите. Simple Smile

Не си само ти. И аз не знам на изуст телефоните (то аз моя си не знам, че на другите Embarassed). Виж на мама го знам, щото съм живяла повечкото от годинките си там Wink, ама познанията ми май стигат до там (даже и на свекървата не знам наизуст Embarassed Laughing Laughing)
И аz не ги zнам. Голям мърzел ме удря, zащото всичко е zапаметено в телефоните. Embarassed

# 20
  • Мнения: 780
Забравих да напи6а 4е има и друг проблем в България - ми те там пове4ето жени в по6тата незнаят даже и латиницата - веднъж видях как една си я бе6е залепила на прозор4ето в по6тата, то4но пред биурото си та да "раз6ифрова" за къде са писмата - ужас, нямам думи #Crazy

Хахахахаха... което ми напомня за един случай преди години когато пращах писмо за Швеция, а прилежно накъдрената лелка зад гишено погледна писмото, после мен и риторично зададе въпроса: Това нали е за Шведен??!!!  Joy

# 21
  • Мнения: 1 854
Цитат

Хахахахаха... което ми напомня за един случай преди години когато пращах писмо за Швеция, а прилежно накъдрената лелка зад гишено погледна писмото, после мен и риторично зададе въпроса: Това нали е за Шведен??!!!  Joy
Цитат

Хахахаха не знаех, 4е и такава дьржава има.А хората,местните там-шведени ли се нари4ат? Joy

# 22
  • Мнения: 4 629
Честито!
Наистина проблем с пратки от България до тук няма. Има обаче в обратния случай. Отврят си най-безразборно хора пратките и си взимат каквото им хареса, каквото не - за боклука #Cussing outАма нали няма на кой да се оплачеш в държавата ни та за това и пощенските служители си правят каквото си поискат #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт