Колко деца имате

  • 10 052
  • 326
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 713

Честито! Hug

# 16
  • Мнения: 7 201
1 дете
работим за второ Heart Eyes
Peace Същото е при нас.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 294
Две  Laughing

# 18
  • Мнения: 102
Имаме 2 и очакваме трето през май  Wink

# 19
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 750
1 дете,живот и здраве след няколко години ще поработим и за второ.

# 20
  • Мнения: 1 155
имам едно дете

# 21
  • Мнения: 178
2,засега не мислим за трето. smile3501 за майките решили се да родят 3 и повече деца.

# 22
  • Мнения: 2 521
Две,но се радвам на всички решили да имат повече деца Hug

# 23
  • Мнения: 4 965
...
Но не виждам нищо срамно в това, човек да има три, четири деца!Кое му е лошото?!Щом имаш възможност да си ги отгледаш, въобще не се интересувай от хорското мнение и то за нещо толкова лично.
...

И аз не виждам защо трябва да те интересува хорското мнение, ако децата ти са обичани, гледани и възпитавани, без това да е в тежест за семейството ви.

Аз самата съм родила 3 деца. За съжаление, едното почина след раждането.
Планирам да родя още едно - задължително, но много се надявам отново да са 2 наведнъж.
Ако имате финансови, физически и психически възможности да отгледате още едно дете, не бива да те спира чуждо мнение. Още повече, че напоследък много хора (интелигентни, с възможности и с разум) имат по 3 или 4 деца.
Виж, ако човек няма възможности и просто ражда, очаквайки някой друг (примерно, държавата) да му отглежда децата, е друг въпрос, но не вярвам в твоя случай да е така. Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 12 554
Едно и не мисля да имам повече.
Ако обаче бях решила да имам повече от едно дете хорското мнение щеше да е последното нещо, което да ме интересува.

# 25
  • Мнения: 4 496
Три деца имам.
Все ще се намери някоя бабичка да подхвърли "А, тя мама искала момиченце, затова родила три деца"....Отначало ме дразнеше, после свикнах...
Или изречения от рода на "Ама и трите ли са ваши?!?!" Shocked
Не мога обаче  да свикна с учудването на хората, че имам три деца.
Чувала съм и  изрази от рода на "Горката!", "Горкият татко, как ви издържа финансово" , "Сигурно си закъсняла  да го махнеш това, третото" и "Кое обичаш най-много? Сигурно момиченцето..." Sad

Има толкова дребни душици, дето се пишат големи сърца... Tired

# 26
  • BG
  • Мнения: 1 900
Имам 2 деца да са ми живи издрави. Peace

# 27
  • Мнения: 493
1 за сега Laughing
За второ ще изчакаме още някой друга година Peace

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Едно.

# 29
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
И ние сме с едно за сега. Аз искам две, мъжа ми - три  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт