Колко деца имате

  • 10 087
  • 326
  •   1
Отговори
# 75
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Имам 2 момчета. Засега ми стигат.

# 76
  • Мнения: 1 990
Засега е едно, но се надявам това скоро да се промени! Ако наистина искаш три деца не виждам защо трябва да се съобразяваш с мнението на другите? Да не би те да ти ги отгледат?!

# 77
  • Мнения: 422
и ние имаме едно,но след време като поотхвръкне малката ще мислим за второ и аз мисля че щом искате още едно какво ти пука какво мислят другте Peace

# 78
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
имам едно , но правя планове за още едно след някоя друга година Mr. Green

# 79
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Едно! Но плановете са за трички поне, ако даде Господ.

# 80
  • Мнения: 1 080
имаме едно за сега - искам две или три!!!

# 81
  • България
  • Мнения: 457
За сега едно

# 82
  • Мнения: 2 825
Едно, но мисля за три Simple Smile

# 83
  • Мнения: 28
Две - момиче на 10г. и момче на 5г. Уточнявам пола на децата, за да не определите прибързано желанието ни за трето като решение да имаме най-после момче или момиче. Аз отдавна се навих, но на таткото му трябваше време. Simple Smile Не ме интересува хорското мнение! Нали аз ще си ги гледам, а не хората!

# 84
  • Мнения: 441
Две-момиче на 12 и момче на 3.

# 85
  • Мнения: 544
Две и не мислим за повече само защото докато порасне второто ще съм минала 35, а не искам да раждам след тази възраст. Иначе обичам многодетните семейства.  Grinning

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 129
Едно за сега. Живот и здраве след някоя друга година може да си направим и второ Simple Smile

# 87
  • Мнения: 10
newsm30 luvbedза щастие и моя голяма радост имам 2 деца и много им се радвам,нямах намерение за второ но нашият татко искаше бебе и стана,сега въобще не съжалявам че съм я родила напротив съм горда ,че  съм мама на 2 деца въпреки че разликата им е 7 години няма значение баткото много и се радва смятам че съм много щастлива.Ачелиа е на 8 месеца а батко на 7 годинки. Joy

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 675
Две дечица - нашите съкровища!

# 89
  • София
  • Мнения: 3 761
Децата са смисъла на живота ни.Имам две.Шапка им свалям на тези семейства с повече от 2 деца.

Общи условия

Активация на акаунт