За ДЕКЕМВРИ вече сме почти готови - имаме си легълца и дрешки нови

  • 14 587
  • 296
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 19
Чудесна идея, Нина! А и звучиш много бодра, което е добре и кураж за нас! Heart Eyes

# 241
  • Мнения: 252
привет на всички !!!Аз се завърнах след малко пътешествие тези дни и сега нямам сила за нищо.Връщам се да чета и наваксвам ,че много сте изписали.Ники ,не вярвам някой да има против при положение ,че твоята малка принцеска е нашият талисман и поведе  цялата дружина със своята борбеност и желание за живот.  Hug А и ти си доста силна жена и да ти призная ВЪЗХИЩАВАМ ТИ СЕ  !!!Така че смело си давай телефона  и много   Hug на Алекс.

# 242
  • Мнения: 65
Привет мамчета!
Ники браво на малката Алек нека продължава в същия дух и надава килца. Hug
А ти си напиши номера и Йоанка ще те влючи на първа страничка.

# 243
  • Мнения: 12
Здравейте сладки тумбачета  Hug

Ники, много съм щастлива за Алекс, аз чета форума много отдавна и нищо, че пиша отскоро - преживявах всичко с вас! Ти ще си страхотна мама вестителка  Wink

Момичета, искам да попитам някои от вас които са ходили на отворените врати или са раждали в Майчин дом - дали знаете тези памперси които ще ги даваме за болницата дали за нашите бебчовци ще бъдат или са просто за болницата - защото знам, че със сигурност в Шейново са за болницата? Не че има кой знае какво значение, просто знам, че една приятелка беше купила всичко най -хубаво  за малкия, а каза, че са му слагали памперси до под мишниците (това в Шейново) и много я беше яд!

invisible - дръж се и мен непрекъснато ме наболява нещо newsm53

желая една спокойна и изпълнена с дълбоки сънища нощ!

# 244
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 778
orlina когато аз раждах слагаха от мойте памперси. Те не се оставят при акушерките, а в количката на бебчето и всеки път оставяш по 1бр. Така беше преди 3години сега незнам как е.

# 245
  • Мнения: 42
Момичета, извинявайте за тъпия въпрос, но ще ми разясните ли за мамите-вестителки Embarassed
те си пишат телефона на първа страница, ние си го записваме и като живи и здрави родим, се обаждаме на мамата-вестителка да и кажем, така ли е?

# 246
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Мамчета дайте линк да видя, ако сте правили  папка със снимки само с покупки , че да се оринтирам и аз

# 247
  • Мнения: 386
Ники ,не вярвам някой да има против при положение ,че твоята малка принцеска е нашият талисман и поведе  цялата дружина със своята борбеност и желание за живот.  Hug А и ти си доста силна жена и да ти призная ВЪЗХИЩАВАМ ТИ СЕ  !!!Така че смело си давай телефона  и много   Hug на Алекс.
Peace  не може да бъде казано по-точно!

# 248
  • Мнения: 4 589
radi81 да точно така. За да можем да се хвалим, живот и здраве, с нашите декемврийски бебета...

0889 811 887 ми е телефона и съм Нина, както се досещате.

Хубава вечер ви желая и сладки сънища.

Какво става с invisible? Някой знае ли как е?

# 249
  • София
  • Мнения: 141
Здравейте и от мен  Simple Smile

Още една мама вестителка, супер.  Simple Smile Радвам се, че Алекс е добре, Нина дръж ни в течение.

А да ви попитам имате ли подобни проблеми, между храненията имам неприятен вкус в устата. Това е почти през цялата бременност, но сега е още по-неприятно. Не че не се издържа, ама е гадно. А иначе си похапвам с апетит и ми е вкусно.
То все ще има нещо, като ви слушам почти всеки има някакви болежки. Дано да не са сериозни, ще ги изтърпим, още малко остана Simple Smile

# 250
  • Мнения: 3
Здравейте! Много се радвам на хубавите новини за АЛЕКС newsm51[/b
За МД казаха, че памперсите за бебето се надписват, и му се слагат тези които си купила, но винаги има но......
Дано всички болежки и неразположения са все по-малко и по-леко дочакаме деня..... Joy Наистина малко остана....
Лека и спокойна вечер. Успешна нова седмица и много слънчево настроение

# 251
  • Мнения: 187
мами корема ми е ужасно твърд,като камък,до сега не е бил така.бебчо рита рита и имам чувството че ми бърка....там доло.като мръдне и все едно ще излезе през корема ми,направо #Crazy #Crazy #Crazy
не че не се радвам,че така мърда,напротив,но как боли Crazy
е казах си и аз моята болежка...........

# 252
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
 Миленка, преди две вечери и аз се чувствах така. Направо се видях в чудо. Но се поразходих из апартамента, пих едно Но шпа и ми мина.
 Имах и едни странни боли в кръста и корема, направо взех да си мисля, че нещо става. А то малкото диване такова обръщане правеше, чак като се успокои, спряха блките  Shocked
Ники, малката Алекс е нашата гордост! Стискам палци скоро да си я гушкаш в домашни условия.  Heart Eyes

# 253
  • София
  • Мнения: 608
И аз мисля, че няма да има по-подходяща мама-вестителка от Нина!  Hug

На мен ми е гадно на стомаха - повръщам, боли ме, имам киселини..... ooooh!

Само ми се лежи....Пих до вчера но-шпа заради контракциите. Сега нямам. Pupinka - и моето бебе се върти и много мърда. И направо ми разказва играта с корема - тъкмо малко се успокои и болките затихнат и - айде пак гимнастики.....

# 254
  • Мнения: 0
Добър вечер мамчета!
Много болежки,ама няма как,дръжте се малко остана!
Аз скоро влязох в осмия и като ви чета вас които сте в деветия направо............!Много се вълнувам!
Дано бебоците ни си почакат хубавичко да пораснат и тогава да ни изненадат!
Ники  Praynig се за Алекс!Браво на малката душичка!
Желая лека и спокойна вечер на всички!!! Hug

Общи условия

Активация на акаунт