"Мъжка" секретарка - какво е това чудо?

  • 2 358
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
Според мен, Борисе, живееш в затънтен джендем.
Което, разбира се, рефлектира върху мисленето ти.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Учудва ме, че точно това те е впечатлило в интервюто.  А има толкова много върху което да се порасъждава..

Абсолютно.

# 17
  • Мнения: 216
Нарича се офис асистент( не личен- защото личният има други функции- да ти вземе химическото, да напише коледните картички на семейството, да ти записва докторските часове и т.н. ) професията няма род , а Доган е просто... прост, да се изкаже по толко неграмотен начин

# 18
  • Мнения: 5 710
Не знам какво е 'мъжка секретарка" ( явно трябва да звучи обидно), но аз почти 3 години имах асистент мъж.
Разбирахме се чудесно, но ако се замисля направих и доста компромиси.
Определено не мисля, че мъжете са подходящи за асистенти.
От тази фигура често се изискват много умения, знания и то приложени в един момент.
Това много малко мъже го могат. Докато жените са многопосочни, лесно правят няколко неща наведнъж без да загубят нишката. Затова мисля, че територията ще си остане тяхна, макар да има и примери за способни мъже на полето.

# 19
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Нарича се секретар. Доган много неприятно го е назовал. #2gunfire  Може би като вид отмъщение, че Емин се самоуби в палата му, с което му навлече доста обяснения. Но пък и не мисля че мястото беше случайно! newsm78

# 20
  • Мнения: 304
 Thinkingзвучи ми грозно и обидно Thinking

# 21
  • Мнения: 1 517
"мъжка секретарка" свързано с Ахмед Доган, направо страшни асоциации ми навява.  Mr. Green

Ахааамм  Mr. Green
Правилното според мен е просто секретар...не ми звучи нито пошло, нито тъпо.

# 22
  • Мнения: 5 710
Ами, Ахмед Доган се опитва да омаловажи ролята на секретаря си. Четох, че всичко е минавало през него. Всичко. Документи, срещи, 'мъжката секретарка" е имал важна роля. Това, че се самоуби (или го самоубиха) в сараите на Доган е не малък удар.

# 23
  • Мнения: 2 401
Thinkingзвучи ми грозно и обидно Thinking

Ами това е идеята. Иначе човека е бил секретар на кабинета му (значи началник кабинет), длъжността няма нииищо общо със секретарки, било то и мъжки.

# 24
  • Мнения: 97
Не знам какво е 'мъжка секретарка" ( явно трябва да звучи обидно), но аз почти 3 години имах асистент мъж.
Разбирахме се чудесно, но ако се замисля направих и доста компромиси.
Определено не мисля, че мъжете са подходящи за асистенти.
От тази фигура често се изискват много умения, знания и то приложени в един момент.
Това много малко мъже го могат. Докато жените са многопосочни, лесно правят няколко неща наведнъж без да загубят нишката. Затова мисля, че територията ще си остане тяхна, макар да има и примери за способни мъже на полето.


Така си е - виждам го почти всеки ден по улиците  с шофьорки разни. Кара, говори по телефона, гримира се и пуши.

# 25
  • Мнения: 0
Ехаа
Като стана шефка ще си взема мажки секретар - сигурно ще е готино
хах

# 26
  • Мнения: 2 032
Ох, не мога да разбера за какво е темата, дали че Доган е гадно копеле, или че има "типично" женски професии, в които нерядко работят мъже?
А искам да пиша по темата.

# 27
  • Мнения: 3 034
евтинко и елементарно - тамън кат за Доган.

# 28
  • Мнения: 2 018
Между другото, вчера по някоя от медиите казаха, че така наречените "сараи" са всъщност дом на младежкото ДПС. Както виждаме не се използва по предназначение. Но, това не ни впечатлява особено... Както и това, че Доган заплашва с етнически размирици.
Да живее мъжкото достойнство!

# 29
  • Мнения: 12 665
Стига са има хубаво дупе.
Доган няма да го коментирам.

Общи условия

Активация на акаунт