Кои са "малките" мами?

  • 7 099
  • 95
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2
здравейте, май доста време никой не пише в темата , ама аз да се пробвам, мове някой да ме отрази Simple Smile
аз съм млада мама /или поне не съм престаряла- на 23 съм, всъщност след няколко дни ще съм на 24 Simple Smile виждам младата мама от драгалевци... ние сме в бояна и ни е мн скучно, от скоро сме тук и не познавам никой.. като се постопли дали ще ни е далече да бутаме количките заедно  newsm78

# 76
  • Мнения: 386
А млади мами от Надежда(или района) няма ли?

# 77
  • Мнения: 107
И аз да се запиша тук макар,че не съм от София ! На 23 съм и чакам 2-ро бебче!

# 78
  • Мнения: 199
здравейте, май доста време никой не пише в темата , ама аз да се пробвам, мове някой да ме отрази Simple Smile
аз съм млада мама /или поне не съм престаряла- на 23 съм, всъщност след няколко дни ще съм на 24 Simple Smile виждам младата мама от драгалевци... ние сме в бояна и ни е мн скучно, от скоро сме тук и не познавам никой.. като се постопли дали ще ни е далече да бутаме количките заедно  newsm78

съвсем скоро се местя в бояна. или княжево.. не знам точно какво се води. малко под панорамен път.

ПП изтрий малко съобщения от личната поща, че не мога да ти пратя ЛС  Mr. Green

# 79
  • Мнения: 3
Здравейте, явно и аз спадам към младите мами.На 20 години съм, родих бебо на 19 сега е на 10месеца.Знам много добре какво е са да стоиш в градинката и другите майки да те гледат ококорено.Аз съм много общителна, искам да имам мами, с които да си извеждаме децата, обаче при мене не се получава.Не знам защо  Thinking Знам само, че съм от центъра на София(Раковски и Дондуков),няма мами в центъра, а по градинките е пълно с баби или мами на по 40-50 годинки.Много бих се радвала ако се запозная с майки от района(Заимов, Борисова градина), с които да си бутаме количките. Grinning

# 80
  • Мнения: 386
bubalinka , напълно те разбирам! Аз се запознах е седна мама( много се радвам за което) от квартала(Надежда) от отчетния по градове, там има и теми на различните региони в София пробвай, може да имаш успех. С удоволствие бих се разхождала с теб, по принцип мога да дойда с трамвая, но като си спомням като бях бременна как ме глдаха, представям си сега ако се кача  с количка в трамвая #Crazy

# 81
  • Мнения: 2 013
И аз се прсъединявам към търсещите!  Peace

# 82
  • Мнения: 139
Здравейте и от мен! Hug
Родих на 22г,вече съм на 23,а Миленка е вече на 11 месеца! Аз живея в Хиподрума,тоест ако има някой от Хиподрума Лагера,Красно село да се обади Heart Eyes

# 83
  • Мнения: 3
bubalinka , напълно те разбирам! Аз се запознах е седна мама( много се радвам за което) от квартала(Надежда) от отчетния по градове, там има и теми на различните региони в София пробвай, може да имаш успех. С удоволствие бих се разхождала с теб, по принцип мога да дойда с трамвая, но като си спомням като бях бременна как ме глдаха, представям си сега ако се кача  с количка в трамвая #Crazy

Точно това и направих и се запознах с една млада мама като мене.Живот и здраве като се оправи времето ще има с кой да си бутаме количките и няма да кукам по улиците сама Grinning

# 84
# 85
# 86
  • Мнения: 386

От надежда 1! Ти да не би да си наблизо?  newsm53

# 87
  • Мнения: 39
здравеи аз съм една наистина много малка мама но за жалост съм от габрово аз родих първото си детенце на 16 сега аз съм на 21 а тя е на пет второто го родих на 20 миналата година димек темата ми харесва мисля иаз да пусна такава тема и да издиря малките мами от габрово

# 88
  • Мнения: 2 013
Здравей baigec1 и    bouquet
Аз съм от София,но раждах в Габрово,по собствено желание!  Simple Smile

# 89
  • Мнения: 59
Здравйте мили мами Simple Smile
реших да се запиша и аз в темата .
На 23 години станах скоро и през юни чакаме бебче (момченце ) . От софия съм, от сухата река Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт