Плевен - 68

  • 32 690
  • 283
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 50
ЕЕЕ ,браво Дикси само това  и чакам  Mr. Green .

# 121
  • Мнения: 50
Ей,снощи да не е валяло,гледам зад блока е мокро,или просто са мили улиците?

# 122
  • София
  • Мнения: 9 860
Ей,снощи да не е валяло,гледам зад блока е мокро,или просто са мили улиците?
Валяло е. Grinning
И аз бих те посъветвала да го извеждаш,даже е наложително да го правиш. Wink

# 123
  • Мнения: 51
black_cherry, стига да няма температура, при такова време по-дбре го изведи, малко по-облечен и готово, като го напече слънчице ще му е по-добре на нослето. За ортопеда, ние ходихм,е на месец и нещо, после ако има проблем, трябва да се ходи и на 6 месеца. По рпинцип колкото по-скоро открият нещо по-добре, защото се корегира само с упражнения накякви, но това не трябва да те притеснява, на Бобчо най-вероятно нищо му няма. Hug
Ние след обед ще сме пак по улиците, ако слизате, звънни.

# 124
  • Мнения: 50
Ами ще слезем но ще е малко по-късно,ще ти се обадя да се видим.

# 125
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Валя, кухнята започва да работи от понеделник, така че няма начин някой да е взел вече храна. )))
Записването става от 11.30 до 13.30ч по детските градини, а самото раздване на храната от 11.30-12.30ч. ))
За кухнята, голям съм заплес, изобщо не се усетих коя дата е днес. ooooh!. И още нещо, като си вземете храната, на момента ви заверяват купончето за следващата дата на получаване , т.е. не се редите на втора опашка за заверка.
Мира, честит ви рожденик. Много да го слушате двечките.

# 126
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Знам за ясла "Дружба" че е хубава. Много мои познати майки са доволни от нея, защото не пускат болни деца, а ги връщат.
Я ме питайте мен какво ще кажа за въпросната ясла. Ами няма да го кажа тук,че както обикновено не е ясно кой чете и къде ще го каже Mr. Green

Последна редакция: пт, 31 окт 2008, 13:20 от нади_миши

# 127
  • Мнения: 248
Добре ги гледат децата, но това за болните дечица - не съм много съгласна.

# 128
  • Мнения: 5 278
Евито,Щастливо детство е като тръгнеш за Била от улицата зад(до) Астория вдясно,ако успя да разбереш нещо  Embarassed
Аз днес се засилих до яслата за купони,обаче купони давали само вчера и сега трябва да ходя до млечна кухня.Кога ли ще е това... Май пак няма да ни огрее.

# 129
  • Мнения: 87
Ааа,  ще се разминем. Аз мисля другата седмица да насрочвам моето секцио към края. Днес ще знам със сигурност. И кой ти е докторъъъъъ Laughing?
При Веселин Пенков съм и все още не сме уточнили точната дата, защото зависи от графика му. И толкова вече съм се спекла по темата, че почва да ме фаща нервоза. Щото до момента се държах доста прилично и нямах никви претенции, обаче при термин 24.11. и при пълнолуние на 13.11. много ми се ще без да разчитам само на късмет, в графикът му за операция да попадна хем след пълнолуние, хем да не е 17-ти, хем пък и за бебето да не е рано. А освен вадене на бебе ще има и махане на миоми...Въобще тая година от 01.01 ми е тръгнало на сбъдване на най-големия ми кошмар - операции, доктори, взимане на кръв, лежане в болница...На моменти искам да съм стара и да съм си я платила тая карма.  Crazy

# 130
  • Мнения: 2 556
И аз раждах при д-р Пенков. Много е спокоен, хем на мен си ми каза, че съм от възможно най-лигавите пациентки, все пак ме издържа стоически.

# 131
  • Мнения: 544
Хей моят син не е ходил на ясла, така че нямам собствени впечатления. Просто казвам какво са ми споделяли мои познати. Може и да не е толкова хубаво. Просто са ми казвали, че  сутрин стояла сестра на вратата и ги проверявала кой е здрав и болните ги връща, но аз не съм го видяла така че не твърдя, че е истина.

# 132
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Здравейте момичета. От одавна не съм писала но ходих на един изпит във София и трябваше яко да чета.
Имам ена молба към Дикси и Ди-поръчвали ли сте си учебници от някоя книжарница в мед. академия. Трябват ми техни координати за да им се обадя че издирвам един учебник.

# 133
  • Мнения: 22 433
Здравейте момичета, пак съм аз. )))
Мисля тези дни да направя поръчка от този френски сайт за детски дрешки, в момента има доста голямо намаление и нещата са ок, от онзиви на момичета, които вече са поръчвали. Ако някой иска да се включи ще е чудесно, защото доставката е 18евро и да си я разделим. Ето адреса, ако някой се интересува да ми пише на лични и ако среща затруднение с френския. )
http://www.t-a-o.com/

# 134
  • Плевен
  • Мнения: 973
Mirama да ти е живо и здраво мъжлето!

Ей сега ще разгледам сайта и ще пиша, ако искам нещо.

 santa2 И понеже наближава Коледа започвайте с желанията към него Писмо до Дядо Коледа

Общи условия

Активация на акаунт