Какво мислите за възрастовата разлика между партньорите?

  • 39 431
  • 315
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 763
Стига да се обичате, разликата във възрастта няма значение. 10 години не са голяма разлика.

# 16
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 772
Мисля, че разликата е добра само ако е в полза на мъжа. В противен случай скоро ще ви започнат проблемите.

И що,така реши newsm78 newsm78май колкото съм прочела до сега, и тук и на други места причината за проблемите съвсем не е във възрастта на партньорите.Всичко си зависи от хората и за съжаление от съдбата.

# 17
  • Мнения: 4 651
Dembi, кефиш. Това е истината, но няма как да очакваш влюбена жена да го разбере.
Имам известни набюдения на такива двойки във възрастта 50 към 70. Ами грозно ще прозвучи, но тези жени са от години болногледачки на болните си мъже.

Иначе докато си млад всичко, което хвърчи се яде ..... и любовта е по- силна от всичко.

# 18
  • Мнения: 2 448
Не мога да отговоря обективно по темата, защото дори и на 20 не са ме привличали по възрастните мъже.
Чисто хипотетично, обратния вариант, ако съм свободна и хлътна по някой готин младок, едва ли гордостта ми ще позволи да се обвържа сериозно с него при мисълта, че в един миг, аз ще съм кофти лелка, а той в разцвета си. Не, благодаря.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Dembi, кефиш. Това е истината, но няма как да очакваш влюбена жена да го разбере.
Имам известни набюдения на такива двойки във възрастта 50 към 70. Ами грозно ще прозвучи, но тези жени са от години болногледачки на болните си мъже.
Иначе докато си млад всичко, което хвърчи се яде ..... и любовта е по- силна от всичко.

Мисля, че до определено време си е ок, но нарасне ли ЕГН-то и на двамата почва да личи Sunglasses

# 20
  • Мнения: 5
А в такива  размисли...  може би ще изпуснете човека, който е за вас майната му на годините

# 21
  • София
  • Мнения: 1 524
За мен голяма възрастова разлика - над 10 години е неприемлива.
Извинете ме предварително, но над 20 годишна разлика за мен вече е грозно, та момичето за баща си ли се е омъжило?

# 22
  • Мнения: 4 784
Разликата между мен и съпруга ми е 13г. и половина и за сега това за мен не е никакъв проблем.Смело мога да заявя, че никога преди да се омъжа за него не съм се чувствала по-щастлива и по-обичана.Мисля, че отношенията зависят повече от характерите и съвместимостта между хората, отколкото от възрастовата разлика.
Peace
Нашата възрастова разлика е 12 години, но всичко останало, което zori13 е написала, важи с пълна сила. И какво като имах мъж с 2 години по-голям. Милиони години разлика във всяко едно отношение, в полза на настоящия ми съпруг. Не е вярно и за стоенето по пантофи вкъщи. Аз съм на 31, той на 43, не сме се спряли. Намерихме се преди 3 години и от тогава нещата се променят само положително.

А в такива  размисли...  може би ще изпуснете човека, който е за вас майната му на годините
Peace

# 23
  • Мнения: 11
Между родителите ми беше 10г.-голяма е. Мама остана сама на 50
За там ред няма ,независимо дали си на 60 или 20 Cry,но за мен също голямата разлика не е приемлива/да не кажа катастрофа/
Със съпруга ми сме набори и се чувствам чудусно./между другото сестра ми и зет ми,както и родителите ми също са набори/Просто случайност.За съжаление и мама вече е сама smile3518

# 24
  • Мнения: 447
bimbaaa е права. Голямо значение има възрастта в която ще решите да заживеете заедно.Ако ти си на 20, той на 40 или повече, не виждам голямо бъдеще в тази връзка. Нашата разлика е 11 години. Разбираме се добре. Но и двамата  вече сме си седнали на задниците и няма накъде да хвърчим.Та си живеем добре и си се разбираме.

# 25
  • София
  • Мнения: 930
Гледай ЧОВЕКА, а не възрастовата граница. Забрави на колко години е. Мисли какво ви свързва, уютно ли ти е с него, гледай само характера, а не годините. Правила няма. Всички, които намират за голяма разлика над 10 години, просто не им се е случвало да обикнат такъв човек. Защото когато мислиш, че нещо е неприемливо и не може да ти се случи, когато то по ирония на съдбата ти се случва, изведнъж разбираш, че не е толкова неприемливо. Относно разните там опасения, ще ти кажа основно две неща:
1. Имах позната, която се мъчеше доста години с полуимпотентния си съпруг (с 5 години по-голям от нея) и когато отношенията им съвсем се скапаха, започна да му изневерява с мъж 22 години по-възрастен от нея, изключително физически здрав, много мил и получаваше качествен секс от него без виагри и простотии. Наистина тази разлика доста я притеснявяше и затова се разделиха, но той я накара да се чувства жена - харесвана и обичана.
2. Никой не знае на кого колко му е писано, ред няма, човек може да доживее до старини в добро физическо състояние, а може съвсем млад (не дай Боже!) да легне на ръцете на съпругата си.
Разлика от 10 години изобщо не е за притеснение.

# 26
  • Мнения: 12 666
Интересно тези, които смятате за неприемлива голяма разлика, какво ще направите? Ще се откажете от любовта?

# 27
  • Мнения: 3 675
Мъжът ми е по-голям с 10 години, но сме на един акъл/имам предвид по отношение на забавленията-билярд клубове, рок клубове/, но мисля, че рано или късно разликата във възрастта също си казва думата.Но ако харесваш и най-вече обичаш дадения човек, не мисля, че годините за от значение.Дали някой мъж е пенсионер/т.е. по-голям/ едва ли се определя само от възрастта, но и от начина на живот.

# 28
  • Мнения: 139
На 28 години съм. Мисля, че съм млад човек. 2-ма мои съученици вече ги няма...
Разликата между родителите ми беше 4 години. Баща ми отдавна вече го няма, много от отдавна...
За "горе" ред няма, на кой, кога, какво и как ще се случи - никой не може да каже със сигурност.
За мен е приемлива голяма възрастова граница, малка също, никаква също - стига финансовата сигурност да е по-голяма и партньорът да не е обременен с деца от предишни връзки.

# 29
  • София
  • Мнения: 3 064
Единственото, което би ме притеснило е, че ще си отиде доста преди мен от тоя свят. Но ако има любов, и ако имаш перспективата да поживееш с този човек 20-30 години - защо не. Това не би ме отказало.

Апропо, имам опит с подобна връзка и не съм се събрала с човека по други причини, не възрастовата разлика от 24г. Иначе всичко е било Ок, и начин на мислене и забавления, и възгледи за живота.

Общи условия

Активация на акаунт