www.Promof.fr - 26

  • 23 454
  • 485
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 9 095
Теди, ти можеш ли да поръчваш от там
Как се води немския сайт



отдолу на всеки сайт има препратки към останалите, от немския и английския може да се поръчва, само ако разполагате с адрес там! от европейския и френския се поръчва и доставя до БГ Peace

# 436
  • Мнения: 1 313
незнам кога ще почнат, януари са, а това до колко процента стигат ще го видим като почнат
А изчерпват ли се бързо нещата? Колебая се за една блуза, която много ми харесва (мисля, че я пусках вече), но е за пролетта по мое виждане и мисля да чакам намаление. Ако нямам голям шанс да я хвана бих си я поръчала и на редовна цена.

reny, тези дънки са много хубави. И аз им се колебах. Пиши като ги получиш.

# 437
  • София
  • Мнения: 3 906
Момичета, видяхте ли намаленията?
Аз искам само едно нещо да препоръчам с две ръце за ценителките на хубави дамски чанти от естествена кожа http://www.promod.fr/promotions/sac-oversize-en-cuir-de-buffle-m … 080N296P19T2.html. Видях я на живо в Солун есента, но аз самата имам подобна и ще пропусна този път.

# 438
  • Мнения: 9 095
Veka, видяхме ги и с тая финансова криза....ей сега поръчвам пак Crazy

# 439
  • Мнения: 378
какво са намалили?

# 440
  • София
  • Мнения: 3 906
На мен са ми пуснали някаква оферта, ако поръчаш до 30 евро плащаш доставка 22,50 евро, а не както преди за 60 евро доставка 22,50 евро!
Magnetic, чанти, шалове, шапки, ръкавици, бижута - основно и дрехи много малко!

# 441
  • Мнения: 9 095
страхотни аксесоари са намалили Sunglasses Века, редовно я пускат офертата, така че ако не поръчаш сега- не съжалявай Peace

# 442
  • София
  • Мнения: 3 906
страхотни аксесоари са намалили Sunglasses Века, редовно я пускат офертата, така че ако не поръчаш сега- не съжалявай Peace

Теди, аз от това намаление бих напазарувала поне за 120 евро.Просто защото шаловете като подарък са много добри, а са доста евтини.Плюс тази чанта, която е страхотна,но имам почти същия модел на друга много добра немска марка и ще ми станат две еднакви.

# 443
  • Мнения: 378
Теди, назря момента май.

# 444
  • Мнения: 4 219
Може ли да ми препоръчате някой шал, който вече сте виждали на живо, както гердан и обици. Аз вчера гледах сайта и не съм сигурна дали на живо ще ми харесат бижутата. А шаловете са в много необичайни цветове. Не знам как са в действителнот.
Като цветове в момента търся зелено, сиво, черно, синьо. А тук има тюркоазено.

# 445
  • Мнения: 1 295
аКО НЯКОЯ ОТ ВАС ИМА ТОЗИ ПАНТАЛОН
http://www.promod.fr/produits/pantalon-d-homme-droit-gris-R5230065006STA3.html
би ли споделила дали е плътен, става ли за студено време(ама без чорапогащник  Mr. Green)

# 446
  • Мнения: 197
И на мен са ми пуснали един код за безплатна доставка- flocon Shocked само да ме дразнят, че не важи както обикновенно за нас.

# 447
  • София
  • Мнения: 3 906
И на мен са ми пуснали един код за безплатна доставка- flocon Shocked само да ме дразнят, че не важи както обикновенно за нас.

Това е същият за когото вече писах, той важи за нас при 30 евро поръчка! Peace

# 448
  • Мнения: 115
Момичета, благодаря ви, че споделихте за намаленията!  bouquet Както обикновено, аз уж влизах и пак нищо видях, добре, че прочетох тук!

# 449
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
Теди,правите ли общи поръчки още?

Общи условия

Активация на акаунт