клостилбегит и тест за бременност

  • 4 416
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 60
Честито , лека и успешна бременност   bouquet  bouquet  bouquet

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 103
Момичета,доктора все още неможе да види добре какво става. Лигавицата на матката била удебелена,сякаш ще се подготвя за бременност,но не се вижда точката. Правих кръвен тест,но не е готов-направо ще пукна от напрежение.Толкова да го искаме този бебешок,че нямам думи.Стискайте палци до довечера.

# 17
  • Мнения: 1 775
Стискам палци.  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 18
# 19
  • Бургас
  • Мнения: 103
Момичета имам + кръвен тест. Немога да ви опиша какво щастие е. Единствено моят доктор е много въздържан и е на мнение,че в медицината всичко се случва. И се надявам поне след като види малката точица на монитора си да е по-приказлив. А аз си мисля,че по-бременна от три положителни шуър чека и един положителен кръвен,няма накъде.Най-после ще се прехвърля във вашия отбор,а на останалите -успех.

# 20
  • Мнения: 452
Тихичко честито .....  Praynig Hug

# 21
  • Мнения: 619
Честито миличка   bouquet А доки не вижда още нищо, защото трябва да мине още малко време  Hug Другата седмица вече трябва да се вижда малката точица  Hug Hug

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 103
Е,вече окончателно мога да кажа,че страхът и напрежението отминаха. Най-после доктора видя бебо на видеозона и след голямото мълчание от негова страна чух онова дългоочаквано Честито. Благодаря ви на всички за подкрепата през последната седмица,най-напрегнатата и най-дългата,която съм имала.

# 23
  • Мнения: 7 201
Е,вече окончателно мога да кажа,че страхът и напрежението отминаха. Най-после доктора видя бебо на видеозона и след голямото мълчание от негова страна чух онова дългоочаквано Честито. Благодаря ви на всички за подкрепата през последната седмица,най-напрегнатата и най-дългата,която съм имала.
Честито и от мен!  bouquet Лека и безпроблемна бременност!

Общи условия

Активация на акаунт