Спане по гръб или настрани?

  • 20 327
  • 207
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 682
Дъщеря ми спи само по гръб. Така и е най-удобно Simple Smile. Ако детето ти повръща често и се притесняваш да не аспирира течност, за твое успокоение можеш да повдигнеш матрачето на 30-ина градуса. Peace

# 196
  • EU
  • Мнения: 164
 настрани 

# 197
  • София
  • Мнения: 1 476
Слагам я да спи настрани, като редувам лявата с дясната страна.

# 198
  • Мнения: 387
и двете ми бебки спят от малки по гръб.. Heart Eyes

# 199
  • Мнения: 1 305
Първите 3-4 месеца спеше само настрани, но и  бяхме повдигнали матрачето. После започна да се обръща и да се върти ту по гръб ту по корем, а последните 3-4 месеца спи само по корем.

# 200
  • Мнения: 1 554
Синът ми от 20 ден спи по корем Whistling

# 201
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Слагам го настрани, но сам се извърта по гръб.

# 202
  • Мнения: 6 274
Като новородено го слагах настрани...
Много бързо, обаче започна да се обръща насам натам, а сега вече сам си намира удобната поза за спане (вкл. по корем, настрани, свит като геврече  Laughing ) ...
Не мисля, че спането настрани е "виновно" за СВДС....
За съжаление, учените още нищо не знаят със сигурност...
Sad

# 203
  • София
  • Мнения: 1 946
първият месец настрани, после по гръб

# 204
  • Мнения: 514
Редувала съм лява с дясна страна ,но много често съм я намирала по гръбче! Peace

# 205
  • Мнения: 1 674
Първите 2-3 месеца аз умишлено слагах Елена да спи настрани точно против задавяне. И както я спожех така спеше. След като започна да обръща сама (на около 4 месеца) започна да спи само по гръб, а сега на 1 година и 10 месеца спи само по корем, аз я обръщам, но тя веднага си ляга както й е удобно Peace

И ние сме като вас в момента .Дъщеря ми спи по корем откакто навърши годинка.

# 206
  • Бургас
  • Мнения: 101
Слагах ги настрани, докато не започнаха сами да се обръщат по гръб.

# 207
  • Мнения: 2 172
Винаги е спала по гръб с възглавничка,а откакто стана на 7-8 спи по-корем без възглавница.А пък откакто стана на 11 месеца спи надупена по корем  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт