Хей, АПРИЛче, я се усмихни и пъстрата пролет посрещни!

  • 14 686
  • 314
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 4
Хайде да го направим през май - някоя от неделите. Хем така всички ще приключим с рожденните дни. Само предложение от моя страна. Ние се организирахме за вечерта с нашия РД, така че през деня сме свободни. Аз също нямам претенции за клубчето - само места да има. На звездица предложението ми хареса, но ми се струва по - скъпо. Поне така смятах като търсих за Велин.  Иначе е добре направено и на децата ще им е забавно. Намира се в Гео Милев.
За организацията ще се разберем.
Нека първо се спрем на дата удобна за всички.
Първо предложение:25.04
Второ предложение: избор на една от неделите през май.

Ако има други предложения давайте.

# 286
  • София
  • Мнения: 676
Ваня, права си, че всеки чака друг да се заеме с организацията  Peace. Не мисля, че ще има обидени.
Относно "Фъни", клубчето предложено от Звездица имам лични наблюдения. Миналата година бяхме на рожден ден там. Залата за децата е доста голяма (за сранение, по-голяма от "Приказка без край"). Мястото за родителите не е голямо, но ще се поберем. Какичките са много любезни. Цената, обаче, е по-скъпичка.
Ето линк към клубчето: http://www.funnybg.com/
 
 За дата и клубче нямам конкретни претенции  Peace.
 Ако за 25.04.09. няма места, може да се спрем на варианта от Мими (някоя неделя през май).

# 287
  • Мнения: 258
Здравйте!

Миша днес става не 4г и черпи!

# 288
  • София
  • Мнения: 5 411
Честито , да сте живи и здрави ! Пожелавам ви щастливо детство и много радост да носи на мама и тате.   bouquet

# 289
  • София
  • Мнения: 6 309
Привет, априлки! Hug Аз съм 'двойна' априлка. Laughing

Черпя с чийзкейка ми с къпини: Grinning


Момчетата я награбиха докато я снимах, но ще чакат до довечера. Wink

# 290
  • Мнения: 489
Здравейте, Априлки! Отдавна не съм влизала, но с това хубаво време бяхме навън по цял ден. Не ми остава време за нета.
На всички РОЖДЕННИЦИ, ЧЕСТИТО( и на малки и големи)!!! Да сте живи и здрави, весели, засмени, с много късмет занапред!
 Нашия батко е на 24.04., но ще го празнуваме на 25, те.е в събота, затова за партито което обсъждате, ако е тогава няма да дойдем. Ако остане за май, най- вероятно ще се включим. Малката пък на 22.04. става на половин годинка, така че пак имаме повод да празнуваме. Вече сядаме, не много стабилно, и си имаме първото зъбче, което проби вчера на Цветница. Simple Smile Не го усетихме много, дано и с другите зъбки да е така. На всички пожелавам весело изкарване на Великденските празници и посрещане на Рожденните дни, на тези на които им предстои.
До скоро  bouquet

# 291
  • София
  • Мнения: 676
          Честит Рожден Ден, Ваня!


   Бъди жизнена, засмяна и всички в къщи радост ти доставят!
   Много вкусна торта, бравос  Hug.
     
     


   Честит Рожден Ден на Мартин,  Зора,  Ева, Анелия,  Мартина, Божидар,  Наталия,  Ивелина,  Михаела,  Александра,  Михаела!
             

     
 

Последна редакция: пн, 13 апр 2009, 13:43 от Dori

# 292
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Дори,благодарим много.Весело изкарване и на вашето тържество  bouquet

# 293
  • Мнения: 4
ВАНЯ честит рожден ден!

Да си здрава, щастлива и обичана мама и съпруга от мъжете в къщи.


Весели празници на всички празнуващи дечица.

# 294
  • Мнения: 97
Здравейте,
На всички рожденници искам да честитя рождените дни!
Да сте здрави и  много щастливи ви пожелавам!!!  bouquet

За съжаление не ми остава време и от много отдавна се съм се включвала.
Сага по край еуфорията по рождените дни се сетих, че можем да си организираме
отново заедно посрещане на рожен ден на априлчетата  Simple Smile.

Нямах време да чета много какво сте коментирали и предлагам ако не сме се
спряли на дата да вземем решение първо за датата. Трябва да се съобразим, че
през май ще се работи на 16 и 30 - ти /това са съботи/.
Като се спрем на дата можем да си запазим клубче, аз лично претенции нямам нито за дата, нито за клубче.
Предлагам да се съберат предварително парички от всички които ще се дойдат на тържеството.

Кажете какво мислите?

Поздрави на всички  Heart Eyes

# 295
  • София
  • Мнения: 676
     Черпя ви за рожденния ден на Алексчо,
   
   

# 296
  • София
  • Мнения: 6 309
Дори, да расте здрав и щастлив, да е умно и весело дете!!! Целувки и весел празник! Hug  bouquet Hug

# 297
  • София
  • Мнения: 5 411
Честито и от нас . Пожелаваме ви да е жив и здрав и да носи само радост на мама и тати .   bouquet

# 298
  • София
  • Мнения: 6 309
Хайде пак да почерпя. Simple Smile


Рожденикът още не е станал да си види тортата. Heart Eyes

# 299
  • Мнения: 489
Честито на новите рожденници!! да са живи и здрави и голееееми да пораснат!!
Ваня, страхотни торти правиш, ще взема да си поръчам при теб за нашия РД, другата седмица.Simple Smile Който може го може... Мен по тая част хич ме няма. Embarassed Ние тортата ще си я поръчаме, а Алекс ще си я избере.  Весело изкарване на празника!!!

Последна редакция: вт, 21 апр 2009, 19:07 от DEZIRELA

Общи условия

Активация на акаунт