Движение на българските майки -ВИДИН тема 21

  • 19 409
  • 227
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 743
Здравейте! Пак аз досаждам  Embarassed Мога да ви направя и пратя малко картички - ето тук можете да ги разгледате http://picasaweb.google.com/vstlis/200802?authkey=zNXkmmhwjuM#

Ако ви харесват де, и ако въобще имате нужда от картички  newsm78

А метлички все още не съм открила  Sad Май ще си ги изрязвам сама  ooooh!

# 61
  • Мнения: 2 502
ей ,Ванче Hug
и аз с нашата обща идея съм в застой ,ще пробвам да разфасовам една  Mr. Green,но само ще пробвам ,защото почти знам какъв ще е резултата
ама картичките са много "ЯКИ " както казват моите синове , Heart Eyes

изобщо не ни досаждаш ,идвай ни по -често  на гости в темата  Hug
момичета ,сънувах ,че ми открадват колата и ми беше мнооого мъчно ,но докато ми я откраднаха ,аз бях с Луминоска Розови букви  на гости в едни блок

# 62
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Светле, нали не си сънуала докяато с на работа  Mr. Green А на розвите букви да им се "стяга дупето", щото ги чака работа през декември в Белоградчик!!!И къде изчезна  newsm78
 Квилингът е невероятен! Поклон!!! Не бих се пробвала-това е висш пилотаж   bouquet
  Момичета, майтапа на страна-налга се спешна среща довечера в 18 -Зодиак-която може да е достина мястото-имаме нещо за обсъждане  Peace

# 63
  • Мнения: 743
Благодаря ви за хубавите думи  Hug
Значи ще ги почвам картичките  Laughing и ще гледам другата седмица да ви ги пратя - дали ще ви е много късно  newsm78

lorys, дано да не си почнала с разфасоването  Laughing Днес в коледната тема Бабилия ми писа за едно място където продават метлички. Ще отскоча тези дни да купя  Peace Искаш ли да ти взема и да пратя с картичките?

# 64
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
 Mr. Green отговорче вместо Светлето-няма да е късно изобщо и искаме метлички!

# 65
  • Мнения: 743
skorpion  Hug  bouquet Като съм готова за пращане ще пиша  Peace

# 66
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Така! Край с майтапите! Започваме сериозната част:
 1.12-от 16.30 сме поканени от Община Видин и ДАМС-Видин + др неправителствени оргнизации в спортна зала по повод световния ден на бо,бата с/у СПИН
 На празника е предвидено/по наше предложение/ децата от Белоградчик да изнесат концертчето от няколко песни, които пяха на оффроуд събора и те ще бъдат веднага след офицялната реч а кмета на ощина Видин/такъв е сценария за сега/

За целта трябва да  помогнем да намерим песните и да ги качи на сд, защото едва ли има касетофон/техническите неща ще уточним с директорката тези дни/

Потвърдила съм участие на около 40 деца за 19.12 от 16 часа-залата на Филхармонията-дтски мюзикъл "Вълкът и седемте козлета"
 Утре или вдругиден най-късно ще имам оговор от куклен театър по молбата н г-жа Григорова да направим представление на място и ще бъде интересно, ако го съчетаем и с други деца от Белоградчик-детска градина и у-ще...
 По предварителен план и двете общини имат намерения офицялните коледни благотворителни коктейли, които са традиционни да бъдат в подкрпа на ДБМ и инициативите, които осъществяваме
 В предварителен, но сериозен разговор имаме уверението, че наши идеи, които обсъждахме мин седмица /особено предложението на Боби!!!/ ще могат да залегнат в програмата на общината за следващата година и ще ни помогнат да направим уговорения празник

# 67
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Светле, моля те да пуснеш до общините искане за транспорт и другите подробности, свързани с идването на децата по описаните поводи/за сега/
 Забравила съм да кажа, че съм обявила около 40 деца и за спортния празник/ имала съм предвид местата на бусчетата, но не е проблем децата да са повече или всички/
 В понеделник ще имаме програмата на общината до края на тази година. Ще ни я дадат, за да включим в мероприятията децата,където биха могли да се забавляват
  newsm78 като се сетя за другото-ще пиша

# 68
  • Мнения: 2 910
vst 80, благодаря за отзивчивостта   bouquet

На срещата вчера не успях да дойда, но хубавите новини разбрах след това веднага от Светлето bowuu А оригиналните идеи на Боби, които сподели с нас миналата неделя прегърнах с две ръце моментално Hug

# 69
  • Мнения: 743
Здравейте  Hug
Можете ли да ме ориентирате горе долу колко метлички ще ви  трябват - мъж ми онзи ден е бил на пазара и е успял да се спазари с продавачката и да вземе по-евтини метлички  Mr. Green И понеже ще го пращам пак да знам каква бройка да му казвам.

# 70
  • Мнения: 3 248
Светленце, честит рожден ден!
Да си ни жива и здрава, само хубави неща да ти се случват, да си все така заредена с положителна енергия, а ентусиазма, с който вършиш всичко никога да не стихва!
Весел празник!

# 71
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173

                                                ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, СВЕТЛЕ!
           
БЪДИ ВСЕ ТАКА ОТЗИВЧИВА И ПОСЛУШНА ПРИЯТЕЛКА  Mr. Green
ЖЕЛАЯ ТИ МНОГО ПОДАРЪЦИ И ИЗНЕНАДИ!

# 72
  • Мнения: 2 910
Светле, честит рожден ден!!!

 newsm59 Tada bdbaloni hbday baloni baloni  ura  party023

Бъди ни много здрава, идейна както досега и много щастлива жена!!!

# 73
  • Мнения: 662
СВЕТЛЕ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН
Да си жива и здрава и все такава щура и чувствителна HugИ мъжете много да те слушат Peace
 newsm51 smile3525 newsm59 nbirthday newsm67  Gift  party023  cook newsm38  bigdance2  ura Tada hbday bdbaloni

# 74
  • Мнения: 743
Честит рожден ден на Светлето и от мен   bouquet - с голямо закъснение   Embarassed

Момичета, може ли да ми дадете адрес на ЛС, на който да ви изпратя нещата  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт