Дрехите от ЛаРедут и Асос ги шият на ишлеме в пловдивска фирма

  • 14 391
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 473
Мелиса,  роклички не видях. Но следващия път ще отидем без детето и ще гледам повече време. Продавачката каза, че другата седмица към края ще получават нова стока, така че пак ще пиша ако има нещо интересно.

# 16
  • Мнения: 2 414
Мерси много.Пиши другата седмица и мога да дойда малко до Пловдив. Mr. Green
По принцип съм чувала,че в Пловдив имало страшни дрехи. Crazy

# 17
  • Мнения: 473
Чак страшни дрехи не мисля, но като гледам майчетата какво си купуват в София определено в Пловдив е доста по-евтино. Нямам предвид магазините по главната улица, там е нещо страшно, но и за тези магазини си има клиентела. В жк Тракия постоянно ходя по магазините, с малкия като се разхождаме разглеждам от време на време, и намирам хубави модели на приемливи цени. Най-вероятно това се дължи на по-ниските наеми.

# 18
  • Мнения: 2 414
Аз напоследък не мога да си харесам нищо в София.... Rolling Eyes
Мои приятелки много ми хвалят магазините в Пловдив,а и като гледам темата за придобивките се навивам още повече.  Party

# 19
  • Мнения: 1 558
Tristan77   bouquet!
Задължително ще ида да видя.

# 20
  • Мнения: 473
Ако смяташ да идваш до Пловдив мога да ти препоръчам да отидеш в търговски комплекс Гранд, в търговски център Форум в Тракия и търговски център Сани пак в Тракия. Аз основно от тези три магазина си купувам дрехи и съм много доволна. В Гранда много ми допадат и моделите и цените. Купих си от там страхотно палто за 79 лв. Има много неща за всеки вкус. В Сани на втория етаж има един много хубав магазин ММ, в който продават много качествени дрехи на фирмата Mara Margo. Купувала съм си много дрехи от този магазин, малко по-скъпи са, но са с невероятно качество и кройка.

# 21
  • Мнения: 142
Значи Ларедут шият на много места в Б-я.Майка ми работи в такава фирма която шиеха доста време за тях и аз оттам се запознах с дрехите им,като качество и т.н.И ако остане плат или нещо върнато го пускат на символични цени в разни гаражчета.

# 22
  • Мнения: 473
tsuts, аз лично не знаех, че е така. И много се изненадах като попаднах на такива дрехи. И реших да споделя с мамите, ако някоя от тях иска да си купи нещо да отиде да види.

# 23
  • Мнения: 733
Много дрехи на Ларедут има в един магазин близо до Плиска в София. Магазина се води Втора употреба, но дрехите са нови. Аз не харесвам Ларедута и не се интересувах, но влезам защото там често намирам неща на Н&M и други подобни . Дори имаше и някакви неща на Промод. Обаче е доста скъпо за магазин втора употреба де

Да не би да е този до аптеката на ъгъла на Коперник и Шипченски проход? Скоро видях на витрината тренч, какъвто съм си взимала от Ларедут и се зачудих как е попаднал там  Rolling Eyes (честно казано помислих си, че някое момиче не си е уцелило номера и там го продава). Цената беше същата като тази на която и аз съм го взела от сайта...

# 24
  • Мнения: 130
Да, за него става въпрос

# 25
  • Мнения: 513
В България се шие за още много известни марки освен вече споменатите. Също се плете за Зара, Маркс енд Спенсър, Ерика Рьослер, да не ги изреждам, че са страшно много. Някои от дрехите, които пускат по магазините са с дребни дефекти, но се намират и такива, които са си абсолютно редовни. На мъжа ми съм му взела и Маркс енд спенсър, и Хенри котънс, правени в бг, качеството е безупречно.

# 26
  • Мнения: 354
Tristan77, благодаря.
Задължително ще го посетя и после ще ви информирам  Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 504
Тоя магазин ми бил на ъгъла,а аз да не знам Mr. GreenИ аз ще поразгледам какво има там,забелязала съм,че винаги има хора вътре. Wink

# 28
  • Мнения: 733
Тоя магазин ми бил на ъгъла,а аз да не знам Mr. GreenИ аз ще поразгледам какво има там,забелязала съм,че винаги има хора вътре. Wink

Ей сега се връщам от там. Оказа се пълен с Редутска стока!!! Е, има предимно големи размери, по една бройка от цвят и вид, доста завишени цени (май всичко върви по 25лв). Има доста панталони на Актив, няколко блузи на Талисиме и сако на Едейс мернах. Лично аз не си харесах нищо, но ми беше интересно да видя дали има нещо на Промод - голям съм им фен, но не намерих. Нещата наистина са с етикетите  Peace

П.П. eaven, явно сме комшийки  Grinning

# 29
  • Мнения: 3
hi kade v trakia se namira tozi magazin

Общи условия

Активация на акаунт