Мъжът ми не иска дете!

  • 22 357
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 449
И моят мъж не искаше. Живеехме вече три години заедно. Нещо повече, пазеше ме много старателно. Обаче на мен ми писна от много разговори в един момент и му дадох да разбере, че си отивам. Тогава за първи път не ме предпази и аз веднага съм забременяла. Оженихме се, роди се синът ни. Наистина малко в началото имаше проблеми докато свикне с новото статукво. Но сега смело мога да заявя, че е страхотен баща на сина си-от всяка гледна точка  Peace
Сега пък не иска второ  Wink Като знам колко време ми отне първия път, май вече ще трябва да започвам усилено разговорите  Wink

# 16
Аз винанги съм искал да имаме дете с жена ми и гледам от друга страна на нещата, но го разбирам, защото човек, който не е ставал родител няма как да разбере какво щастие му дава детенцето. Неописуем е момента на раждането, момента, в който детето ти се усмихне, когато се прибереш от работа - тогава човек забравя всички проблеми.
Относно разходите, наистина това са най-сладките разходи, както написаха по-горе. Относно проблемите, те са по-скоро грижи и са много по-малко в сравнение с положителните емоции!
Успех!!

# 17
  • Мнения: 641
Когато забременееш нещата ще се променят.
А пък така като чета как не се пазите.
Той направо иска да бъде татко.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 735
Мъжът ми също около 2 год. не искаше да имаме дете,но се пазехме.Мъжете малко трудно узряват за идеята.После пък чакахме около 3.5год да стане...Щом не се пазите вече се е предал и щом е отговорен човек мисля,че  ще бъде щастлив.Нашият тати вече е оценил бебката,само понякога си спомня с ирония за тихия ни и кротичък живот преди нея. Wink

# 19
  • Мнения: 651
И моя в началото не искаше,но....като гледаше всички познати и приятели около нас с деца ето ме и мене,а и от 6г. сме заедно,но нямаме брак.
Всичко с времето си!

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Според мен го иска щом не се пазите. Само че, повечето мъже са много смотани в това отношение и ги е срам да си признаят. Смятат че това е лигаво, че не е мъжествено да искаш дете или да се прехласваш по бебе. Ние опитвахме 3 год докато успеем и през цялото време мъжът ми твърдеше, че не му е фикс идея, че не е толкова важно за него дали ще стане и т.н. И в същото време виждах как като види бебе на улицата очите му се насълзяват. И сега твърди че не иска трето, ама като дойде време ще кандиса според мен.
Така че не го слушай какво говори, гледай какво прави. Мъже, какво да ги правиш...  Laughing

# 21
  • Мнения: 629
Здравейте, искам и аз да ви споделя моята история, която много ме натъжава. С приятеля ми сме заедно от 3 години. Преди 3 месеца преживяхме един спонтанен аборт. Бременността не беше планувана, но и двамата бяхме много щастливи, когато научихме новината. До тогава не бях мислила сериозно за дете, но сега го искам повече от всичко. Той обаче сега реши, че все още не иска бебе. Миналият месец веднъж свърши в мен и беше много разочарован, че тестът е отрицателен, а сега ме пази и пази. Това ме побърква и изпадам вече в депресия и естествено следват кавги и т.н. Не знам какво да правя. Как ли не опитах да му обясня, че го искам страшно много. Дайте съвет  Hug

# 22
  • Мнения: 20
бгмамма 123 едно ще ти кажа обясни на господина че  това е смисъла на живота ви.ще разкажа моята история омъжих се на 21 г. от първият път в който се събрахме не сме се пазили и чаках всеки месецда разбера новината че съм бременна но божа работа след 7г. ми се сбъдна мечтата и ни се роди прекрасна дъщеря на 24 декември толкова много я искахме. сега е на 6г.мъжа ми коренно се промени по 100 пъти на ден се обажда да пита как е.това е престъпление да не иска дете не може от първия път да се отчайвате ще стане но ако продължава да те пази забрави.извинявай.

# 23
  • Мнения: 55
Здравей и аз имам подобен проблем с разликата че приятелят ми е по- предпазлив от твоя мъж,т.е имаш късмет и не страдай от скрупули и се възползвай.Желанията са нещо преходно. Страх ме е , също имам и здравословни проблем, който може да затрудни забременяването ми.Тези обстоятелства  разколебават и мен в момент, когато трябва да съм силна и настойчива.Това наистина е сложен период....Като виждам колко свободно време имам се чудя понякога в кои часове на денонощието ще съм с дете и как точно ще стане организацията...акъла ми не го побира много...Но да не ти влияя с такива настроения. Да те развеселя ще ти кажа че ако чакаш мъжът ти да го поиска ,той може вече да е на 50 г./познавам истински такъв/.Ето ти и една забавна статия
http://www.chudesa.net/?p=statia&statiaid=5019

# 24
  • Мнения: 380
бгмамма 123 едно ще ти кажа обясни на господина че  това е смисъла на живота ви.

Много повърхностно. Може и да е смисъла на живота ти да имаш дете, но защо смяташ, че твоя партньор има същия смисъл?

Според мен е много неправилно да притискаш някой да има дете. Много мъже нямат деца само защото подсъзнателно не искат да имат дете от ТАЗИ ЖЕНА. И въпреки, че " не се пазят" не става.

Онзи горе гледа:) Той си знае:)

# 25
  • Мнения: 20
не мисля че не иска дете от тази жена а друг е въпроса че може би го е страх от това че може да се случи пак.възможно е да не епреодолял стреса който са изживели двамата.но господ наистина си знае работата.

# 26
  • Мнения: 629
Казва, че иска дете, но не сега. Да минели поне 6 месеца, за да не се повтори. Въпреки, че лекарите дадоха зелена светлина и казаха да продължаваме с опитите. Притеснява го и факта, че все още нямаме собствено жилище. Но каквото е такова. Ще чакам и се надявам един ден да имаме едно здраво бебче Simple Smile Това чакане обаче може да ме побърка Simple Smile

# 27
  • Мнения: 285
И ние искахме да си имаме бебче и сме си говорили за това, но чакахме да мине време, да дойде подходящият момент и се пазехме.
После аз започнах да полудявам за бебе, толкова много исках, навсякъде виждах само бременни и майки с колички.
Един ден казах-край спираме да се пазим, искам бебе.
Той също искаше, но изчаквахме подходящия момент, който доста бързо настъпи. Mr. Green

# 28
  • Мнения: 629
Здравей и аз имам подобен проблем с разликата че приятелят ми е по- предпазлив от твоя мъж,т.е имаш късмет и не страдай от скрупули и се възползвай.
http://www.chudesa.net/?p=statia&statiaid=5019
Дано и двете скоро да видим така желаните 2 чертички. А какво имаш предвид с това да се възползвам? Офф, толкова съм объркана, че не знам и аз какво да направя. Предполагам и при теб с приказки само не става? Ако искаш ми пиши и на лични  Hug

# 29
  • Мнения: 718
И моят не искаше много, ама след малко агитация се пречупи  Mr. Green, аз бях деликатна разбира се, не съм го натискала, просто плавно го изчаках да узрее за идеята, така и стана. И при вас ще дойде моментът, понякога мъжете имат нужда от малко побутване в това отношение, а пък често дълбоко в себе си искат, но ги мъчат някои колебания...

Общи условия

Активация на акаунт