Как давате храната в студено време ?

  • 1 398
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 960
Ползвах най-обикновени термобоксове от стиропор.
.
Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 12 554
Като сме на вън и пюрето и водата му ги давам студени.

И аз правех така.

# 17
  • Мнения: 1 701
Вода не съм затопляла почти никога - просто в студено време я държа вътре в чантата, а не във външния джоб.
Пюрето или манджата в бурканче си затоплям почти до горещо вкъщи и си ги нося в термобокс /така ли се казват тия джаджи?!  newsm78/.

# 18
  • Мнения: 3 034
аз също не храня по принцип навън. винаги имам в чантата обаче един кен с фабрично приготвена формула за всеки случай. в чантата трудно му се променя температурата - чанта за бебе, не дамска чанта. по принцип го разхождам и аз между храненията. той също не обича да яде извън къщи.

# 19
  • Мнения: 4 335
И аз не храня навьн,особено от както е студено.Между храненията имаме достатьчно време за разходка.
Вода почити не пие,освен след хранене.Така,че вземам така шишето,ако иска я давам с такава температура каквато е.

# 20
  • BG
  • Мнения: 1 900
Аз не го храня навън. Така си преценявам времето, излизаме винаги след храна и така за следващото хранене сме си вкъщи.
Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 23 096
Термобокс-а не върши кой знае каква работа - в студено време бързо ще изстине каквото си сложила вътре! Иначе за момента шишето с чая държа в бебешката чанта, гледам да не храня навън, то и без това, ако е студено, няма как да вися по пейките и да храня!

# 22
  • Мнения: 502
Не храня на вън.
И никога не съм затопляла храната в къщи.
И аз така.

Общи условия

Активация на акаунт