Доминикана и Пунта Кана – отзиви?

  • 157 461
  • 753
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 417
В Мексико пък аz не бих отиШла пак  Laughing ....вярно, zа дайвинг там е в пъти по добре, но ина4е  newsm78  Обиколихме полуострова юкатан и видяхме интересните неЩа, които действително ни впе4атлиха, но ги видяхме и няма zа какво да се върнем  Laughing
Ние каквото сме изтървали отиваме да го видиме Grinning, полета ни е от Франкфурт - ако имаш време за по кафе Hug, аз пък ще ти донеса ракия Wink

# 76
  • Мнения: 7 605
Може ли вместо ракия Терра Тангра  Embarassed  Ракия и тук има да се продава, но Терра Тангра няма  Sad Ще си платя, раzбира се. Кога, кога?  Laughing

# 77
  • Мнения: 1 655
mi6i сподели моля те малко повече, за това в кой курорт сте, кой оператор, престой и разбира се цена Peace. Аз след 15 януари ми трябва оферта, така че ако ви попадне нещо за Мексико свиркайте Peace.
Ще ми се или Куба- Гуардавалака, но ме притеснява въпроса с визите. Peace
Дано излезе нещо на хубава промоцийка, че както искам и 14 дни Embarassed

# 78
  • Мнения: 7 605
Za Last Minute погледнете www.ltur.de  Peace Имат 4удесни оферти, но наистина в последния момент (мин. 2 седмици преди иzлитането), оба4е трябва да се следи всеки ден  Wink

# 79
  • Мнения: 1 655
Za Last Minute погледнете www.ltur.de  Peace Имат 4удесни оферти, но наистина в последния момент (мин. 2 седмици преди иzлитането), оба4е трябва да се следи всеки ден  Wink
Мерси. Обаче ми прави впечатление, че Некерман пускат по ниски цени. Може  и да не е така, но с такова впечатление оставам Peace

# 80
  • Мнения: 2 175
Айде привет от мен и от тук..))
Баси, тая часова разлика ме превърна в сомнамбул..))

Иначе съм супер доволна - уцелих райското кътче, което и търсих..
http://www.lhw.com/property.aspx?id=651&ext=DominicanRepubli … h&ext4=Google

Таня, резервирах си сама в крайна сметка..
Така и не се оправих с немските туроператори - не ми харесаха хотелите и си букнах сама.
Полета само ползвахме на Кондор от Франкфурт..

# 81
  • Мнения: 1 572
леле блазе ти , завиждам ти благородно
айде иди се гмурни и за мен

# 82
  • Мнения: 637
Айде привет от мен и от тук..))
Баси, тая часова разлика ме превърна в сомнамбул..))

Иначе съм супер доволна - уцелих райското кътче, което и търсих..
http://www.lhw.com/property.aspx?id=651&ext=DominicanRepubli … h&ext4=Google

Таня, резервирах си сама в крайна сметка..
Така и не се оправих с немските туроператори - не ми харесаха хотелите и си букнах сама.
Полета само ползвахме на Кондор от Франкфурт..
Tи върна ли се , бе мацка или пишеш от там? Много си лаконична Wink

# 83
   Здравейте момичета, реших и аз да се включа в темата, т.к. скоро ми предстои да почивам в Пунта Кана. Всъщност там ще бъдем с моя приятел за нова година и ще останем за две седмици. В голяма еуфория съм, т.к. никога не съм ходила на толкова далечно и екзотично място! Някой дали може да ми помогне със съвет какви дрехи е подходящо да взема за там? Ще бъда много благодарна! Grinning

# 84
  • Мнения: 7 605
Летни дрехи, бански, 4ехли  Sunglasses НеЩо по официално zа НГ (пак лятно), друго не ти трябва  Peace

# 85
  • Мнения: 2 175
   Здравейте момичета, реших и аз да се включа в темата, т.к. скоро ми предстои да почивам в Пунта Кана. Всъщност там ще бъдем с моя приятел за нова година и ще останем за две седмици. В голяма еуфория съм, т.к. никога не съм ходила на толкова далечно и екзотично място! Някой дали може да ми помогне със съвет какви дрехи е подходящо да взема за там? Ще бъда много благодарна! Grinning

Споко - 2 плажни чаршафа най-добре вършат работа..)) Шапка, плажно масло и слънчеви очила..
Аз случих на супер време сега, предполагам че даже по НГ ще е още по-хубаво..)
п.с - върнах се.. Sad

# 86
  • Мнения: 1 572
добре дошла , чакаме снимки

# 87
  • Мнения: 2 175
добре дошла , чакаме снимки

Tanks!
само малко да се пообразовам с качването на повече снимки и линковете..))

# 88
  • Мнения: 884
Доминиканската република е добър избор,според мен. Цените са сравнително ниски,обслужването е много добро,плажовете са ок. Става за почивка. Бяхме в В Пуерто Плата ,преди 5 год. Много ми хареса сервиза и хотела: http://www.sunvillageresorts.com/
Имаха 7-8 големи басейна, по груби спомени, и винаги можеш да намериш място на което да си сам например.Имат малки вилички с 2-3 спални за голямо семейство или компания, с личен готвач и басейн(и хладилник  пълен с бира)  Laughing. Много наблизо е комплекс тип Sea world,където може да плуваш с делфини/тюлени /акули. Евтино беше също.
mi6i , Мексико ли пак?  Grinning  Ще вземате ли детенце?
Ние тази година ще сме вече с малкият,че ми опява от 1 месец за плаж и моренце. Научи се магарето! Много ми се ходеше в Мексико тази зима,но имат доста safety issues напоследък и мъжо не ще! Като гледам какво става из Азия и заради това ,че ще сме с детенце -януари  някъде на Карибите.
 Тюркс енд Кайкос или Сейнт Китс, някой?

# 89
  • Мнения: 7 605
Тюркс енд Кайкос  Sunglasses
Ходила съм там от Доминиканската с тримаран, 4удесни остров4ета, ама.....само плаж, ниЩо пове4е. Буквално. Тип Малдиви  Wink

Общи условия

Активация на акаунт