Стара Загора 58 - Има пари за среднощни веселби ....

  • 16 582
  • 281
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 483
Вечи, пробвах се да намеря инфото, но не ми се отдава нещо Confused-бях чела из форума, майка живееща в чужбина, беше снимала някаква добавка специално за кърма. Бяха отделно опаковани дози в сашета. При вас ако има нещо подобно...
Ще продължа да търся-трябва да е някъде из архива на форума, ама все на камък удрям.

# 16
  • Мнения: 11 315
Хапке, тук не са и чували за лековитото действие на тетрата. Май ще трябва да си нося. Дори не мога като Пасинет да се джубуркам с ракийка, а имам страхотна кайсиева за целта.
Джейд, на мен ми се струва добре. Дори прави вече дълги паузи на спане, спи спокойно, суче добре, дълго и с наслада. С помпата вадя повече, но пък ми е странно, защо от едната гърда винаги тече по-бавно и по-малко като количество (а е по-голята по размер  Joy) и ми прави проблеми да образува възелчета и трябва да я масажирам непрекъснато. Продължавам с лецитина, житото, ядките и тн.

# 17
  • Мнения: 6 243
Аз пак да попитам - кой ще идва утре вечер?

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
За мен твоята преценка, колкото и субективна да е... има по-голяма тежест от докторското мнение. Най-малкото, защото нагласата те е в състояние да провали или подобри кърменето. Ти си човека, Кате. Не се поддавай.

Аз не разбрах защо я търпиш още тази кайсиевата... мале какъв съм и любител Embarassed

Ние сме на линия за утре вечер.
За някой конкретно ли питаш, Роси?
Не вярвам да можем да съставим списък на присъстващите преди да са дошли на място Wink

# 19
  • Мнения: 6 243
Ako желаещите са малко, е добре да се знае, за да не купува Даниел напитки и снаксове за 80 лв. Затова се интересувам. Все пак ме е нямало близо седмица и не съм в час с уговорките.

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Спокойно, Даниел си знае работата.
На нас ни остава да мислим само за костюмите Wink

# 21
  • Мнения: 619
Хере, май е вярно това за чашата мляко преди лягане-Ави винаги пие преди лягане-топло и подсладено лееекичко.Незнам дали е от него, но спи спокойно.И ако МТВ не беше повдигнала въпроса не знам дали изобщо щях да направя връзка.
Няма да идвам утре вечер, но пък може до Бирхала да отскочим.

Оффф,загубих си мишката и сега ми е тъпо само с клавиатурата   Tired

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Оффф,загубих си мишката ...   Tired
Провери при котката  Mr. Green

А за утре кажи ще идваш ли със сигурност, че имам една пухенка за Ави. Да не я размъквам напразно.

# 23
  • Мнения: 619
Амиииии,чакай да помисля още малко.

Котката я няма и не мога да проверя...други идеи?

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Виж в хладилника, може да е в кутията на сиренето.
Последния възможен вариант за който се сещам е мишката да си е намерила мишока. В този случай... ще ти трябва нова Laughing

# 25
  • Мнения: 619
Намерих яааааа, сега разцъквам доволна и щастлива...

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Я, вий сте мърдали, бре...! newsm78

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Това с млякото незнам как да го направя защото Слави вече не пие мляко. Рядко...ама много рядко пие прясно мляко с малко мед вечер с баща си Crazy Снощи и предната вечер спа спокойно...само заспиването му е малко трудно в кошарата. Сега заспива при нас и го местим тогава.
Хапке и ние ще идваме - три броя но към 19,30ч. /колежката има РД тази вечер и ще отразя и това събитие/
Лабрадоре честита ти първа тема.

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Никол още кашля и не ми се иска да я събирам с деца, така че без нас, колкото и да ми се идваше Sad.

# 29
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
и ние се отказваме по здравословни причини , за съжаление Sad

Общи условия

Активация на акаунт