Стара Загора 58 - Има пари за среднощни веселби ....

  • 16 668
  • 281
  •   1
Отговори
# 210
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 936
Мерси, мерси.
Айде, сега си отивам вкъщи, че много ми дойде висенето пред компютъра. Поне беше забавно Grinning
Изтеглих си Zeitgeist, ще го гледам тази вечер, че ако утре пак наддавам по търгове до късно да има за какво да си говорим  Laughing

# 211
  • Мнения: 280
Иве,не се ядосвай де.Нали си знаеш,че ще ги вземеш изпитите.Вярно зор,ама...е за хубаво.И да,наясно съм с цялата историа около кандидатстването ти.Опитах се да бъда саркастична по-скоро със себе си.

# 212
  • Мнения: 11 336
Джейд, ако ти изчезне новата придобивка, да знаеш, че е у мен. Mr. Green
Стискам палци да стане!
Не ти трябва поляризационен филтър, ако няма да снимаш пейзажи професионално. Нормално ти стига един прост УВ филтър, моите са на Hoya. Не знам колко са добри, но издръжат на падане и удар. Joy

# 213
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
както каза Вечерница, само ув филтър да си пазиш обектива, Hoya, Hama или нещо подобно.
поляризиращия разваля рязкостта на изображението, но ък е добре да се ползва когато се снимат бляскави работи.
и честито за придобивката.

# 214
  • Мнения: 9 496
 На Бирхалето от колко ще сме днес? Mr. Green 12 / 12.30ч?

# 215
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
А Бяла Къща не щете ли? Mr. Green

# 216
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 936
Към 12:30 е ок, защото явно все не мога да сколасам за 12. Embarassed
И на Бялата къща може, стига да има желаещи. Аз съм За!

Само, че сега се сетих, че снощи се разбрах с Вилси да и се обадя за обяд... пък тя е с количка Confused
Май утре ще е бялата къща. Не се сърди, Херко. Обичам те! Ти що не скокнеш до тук?

Ааа, Вечи, моля те, нека не изчезва. Стига ми един изчезнал фотоапарат  Grinning
Много благодаря за информацията за филтрите. Само да попитам още UV филтъра предимно за мехнична защита ли го ползвате?

# 217
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
Утре ме няма в Стара Загора.
Приятно ви пиене на кафе, обядване и там каквото друго ще правите.

# 218
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 936
Забравих за това, че тръгвате по-рано. Sad
Кажи какво направихте с колата?

# 219
  • Мнения: 9 496
Моя мъж ми провали плановете Tired Отпадам от днешното виждане на Бирхалето.

# 220
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
Забравих за това, че тръгвате по-рано. Sad
Кажи какво направихте с колата?
Много често взе да забравяш.
С колата нищо...сега ще виждаме един Ситроне Пикасо 3г. пак но от изтекъл лизинг в нашия Ситроен.

# 221
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Само да попитам още UV филтъра предимно за мехнична защита ли го ползвате?
да, освен ако не се качиш да снимаш нейде в планината

# 222
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 936
Успех с колата, Херко   bouquet
Лабрадорски, всичко хубаво ама много са им различни цените на тия филтри бе. От 44 до 250 лв. са във фотопавилиона. Гледам някакви покрития различни имат - мулти, супер мулти и колкото по-супер, толкова по-скъпо. Ако ще е само за механична защита да си сложа едно просто стъкълце, няма ли да върши същата работа?

# 223
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
може, иди да ти изрежат едно и го лепни със силикон ....  Joy
иначе имам един инцидент с надраскан обектив от няма нищо и от тогава всички имат защитен.
разликата в цените ... едното е заради покритието другото за оптичните качества, ама пак зависи за колко мм става въпрос.

# 224
  • Мнения: 9 496
Хери, стискам палци Hug

Общи условия

Активация на акаунт