Пазаруване от сайта на Victoria's secret - 4

  • 31 795
  • 449
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 0
здравейте мами,
 искам да попитам  някой прави ли обща поръчка, искам да се включа за поръчка . Моля пишете ако предпочитате на лични , искам да се включа с още някоя мама за пратка до София ,моля ако има такива ,които правят  обща поръчка или  някой който иска да се комбинираме да ми пише, благодаря ви
Момичета,и аз бих участвала в съвместна поръчка  Rolling Eyes
Моля,бройте ме    bouquet

Мен също

# 376
аз поръчвам всяка седмица но не мог ада улуча на номер,сега ми дойде този сутиен и умирам от яд защото ми е малък-страхотен е. 32б ако някой го иска да ми пише sw_t@abv.bg


# 377
  • Мнения: 74
Да питам с каква карта поръчвате?Стреснаха ме за хора,които са си поръчвали от фрагранс и са се опитали да им теглят от мастер кард... Shocked

# 378
  • Мнения: 529
Да питам с каква карта поръчвате?Стреснаха ме за хора,които са си поръчвали от фрагранс и са се опитали да им теглят от мастер кард... Shocked
Това може да се случи на всеки, затова няма значение с каква карта плащаш. По-добре се грижи за сигурността на компютъра и не инсталирай различни безплатни програмки.

# 379
  • Мнения: 16
някои купувал ли си е това http://www2.victoriassecret.com/commerce/onlineProductDisplay.vs … ZZ&rfnbr=4813 търся си в червено XS вече не е налична и не мога да си я поръчам  Sad

# 380
  • Мнения: 2 241
Аз също със сигурност бих се включила в обща поръчка  Mr. Green

# 381
  • София
  • Мнения: 426
За всички поръчки на обувки ли се плащат мита и ддс-та или само от сайта на VC че аз поръчах от Gojane ама до 150Е нали не се плаща нищо тук защо плащате newsm78

# 382
  • Мнения: 16
палтенцето което си поръчах е в нежно розово с размер  6-ца наистина е много красиво но на мен ми се оказа много голямо Sad http://www2.victoriassecret.com/commerce/Sale/onlineProductDispl … =0&rfnbr=3684  ако някой реши че го иска ще му го дам без транспорт от USA до BG и нека ми пише на лични или marinari@abv.bg

Последна редакция: чт, 29 яну 2009, 11:10 от marinari

# 383
  • София
  • Мнения: 1 270
Във връзка с общата поръчка , бих казала че трудно някои би се съгласил / особено като чета какви проблеми имат момичета ,които поръчват от Ларедут с тези на които пускат поръчки/.
Аз пазарувам от ВС от години и въпреки , че процедурата ми е кристално ясна , винаги има фактора " неприятна изненада" и ако не срещнеш разбиране от страна на този, на който си поръчал ти излиза доста скъпо.
Може би единствено с бельото риска е по-малък , така че може да се комбинират 2-3 момичета , за да спестят от транспорт.

# 384
Здравейте момичета,  Rolling Eyesчета доста отдавна тази тема ..... но много ме озадачават тези ходения по митници......досега доста пъти съм поръчвала дрехи през интернет, чиято стойност е била от 100-150 долара без доставка и нито веднъж не ми се е налагало да имам такива разправий. UPS директно са ми ги носили без да се налага да ходя където и да е. Верно не съм поръчвала от ВС (но тъй като имам намерение се зачетох в темата), досега съм пазарувала от ebay  и там ми направи впечатление че ми ги пращат като гифт по пощата, но също така  и не ми раздробяват  поръчката.....т.е. не пише какво има в колета, за разлика от другия саит(www.ae.com)-дрешките са по спортни и не толкова елегантни но пък много качествени.Там винаги на чувала(в син чувал пращат) е изписано колко артикула има, от коя серия са, каква е цената на всеки един отделен продукт, какъв е произхода им, каква сума съм платила за shipping  и накрая общата сума(незнам дали заради това не ходя по митници...имам предвид че всичко е раздробено), а последната ми поръчка тежеше 2 , 670 кг ...донесоха ми я у нас и лев не съм платила допълнително(дай боже и занапред да е така). Та това е от опита ми с интернет пазаруване и май ще се замисля колко много искам нещо от ВС за да го поръчам. .....че наистина не ми се занимава с митници. 
Иначе БРАВО  за хубавата тема наистина е много полезна, доста неща научих  за това че няма нищо сигурно докато не си вземеш колета Simple Smile

# 385
  • Zagreb CROATIA
  • Мнения: 94
Здравейте мами ! В края на декември пуснах поръчка и януари друга, която вече пристигна, а декемврийската още я няма. Справката казва че е изпратена, но тук я няма. Как и къде да я търся.Ходих в пощата сто пъти, вече ме гледат на кръв!!!
Имал ли е някой такъв случай ?

# 386
  • в белята
  • Мнения: 536
Леле момичета има много красиви неща ............. особено банските  #Crazy #Crazy #Crazy.Ама с тия разправии митници и т.н............... е чак ми се отщява.Ако някой се навие за обща поръчка бройте и мен Wink Wink Wink.
Малко оф топик имали магазин на ВС в Солун?

# 387
  • Мнения: 529
Здравейте мами ! В края на декември пуснах поръчка и януари друга, която вече пристигна, а декемврийската още я няма. Справката казва че е изпратена, но тук я няма. Как и къде да я търся.Ходих в пощата сто пъти, вече ме гледат на кръв!!!
Пиши на VS. Те ще ти предложат да я изпратят отново или да ти върнат парите.

# 388
  • Мнения: 529
Малко оф топик имали магазин на ВС в Солун?
Само в САЩ.

# 389
  • Мнения: 1 204
мацки чакам едно поръчка шипната по пощата на 22,01 някой дали е получавал от тази дата или около нея  Thinking нещо нямам търпение вече  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт