Ягодка и Саса - всичко за продуктите м.Ноември

  • 32 737
  • 497
  •   1
Отговори
# 60
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Не мога да смогна да изчета всичко изписано от сутринта Grinning Браво!

Скрита,страхотно си оформила темата  bouquet

Мелиса, аз имам и маската и скрабчето. Доволна съм от тях.

# 61
  • Мнения: 540
не е по темата,но някой може ли да ми каже защо от известно време не ми се отчитат мненията,стоят си на 468 и това си е,сори за спама Rolling Eyes

# 62
  • Мнения: 36 054
кога последно чете тази тема  Mr. Green

# 63
# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 4 734
илонитка, от имейла, от който си поръчала напиши писмо и попитай дали има регистрирана поръчка от този имейл. Аз веднъж също не бях сигурна дали съм успяла да поръчам, писах им, питах, и ми отговориха. Аз също не бях получила потвърдителен мейл и се оказа, че не съм направила поръчка. Peace

# 65
  • някъде там
  • Мнения: 1 467
Абе пратили са ми писмо с искането да им пратя сметка за комунална услуда, да съм удостоверяла адреса си ooooh!Трябвали да го правя това , пък и всичко е на БГ , те какво ще разберат newsm78
Егати късмета

Дайте съвет какво да правя Praynig

# 66
  • Мнения: 4 202
Абе пратили са ми писмо с искането да им пратя сметка за комунална услуда, да съм удостоверяла адреса си ooooh!Трябвали да го правя това , пък и всичко е на БГ , те какво ще разберат newsm78
Егати късмета

Дайте съвет какво да правя Praynig

Прати им ги, нищо, че е на бг. Това е стандартна процедура.

# 67
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
и моите не се променят ама явно от прочетеното тук е така

Последна редакция: сб, 01 ное 2008, 08:07 от belka

# 68
  • Мнения: 36 054
в подфоруми "Красива мама", "На пазар" и някои други вече не се броят мненията  Wink
броят се само в тези, които са ориентирани към бременност и майчинство

# 69
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
в подфоруми "Красива мама", "На пазар" и някои други вече не се броят мненията  Wink
броят се само в тези, които са ориентирани към бременност и майчинство
разбрах благодаря ти за разяснението

# 70
  • Мнения: 2 768
Колебая се между две спирали Diorshow Mascara и Mascara Volume Effet Faux Cils. В Бютито ми препоръчаха на Диор, но бих искала да чуя малко мнения от вас  Peace

Новата Givenchy Phenomen'Eyes вече пробва ли я някой?  Simple Smile

# 71
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
Колебая се между две спирали Diorshow Mascara и Mascara Volume Effet Faux Cils. В Бютито ми препоръчаха на Диор, но бих искала да чуя малко мнения от вас  Peace

Новата Givenchy Phenomen'Eyes вече пробва ли я някой?  Simple Smile
тази на исл я ползвах преди окло година малко спластяваше миглите тя е за обем  за това може би
на живанши я пробвах преди седмица на една грим сесия във варна- момичето което ме гримираше беше със същата и и седеше много добре извити и обемни  и неслепени мигли цената е 48лв.
като ми я сложи на мен хареса
пробвах и тази също е много добра спирала
http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=47208&goChar=G#DETAIL

# 72
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Този крем някой ползвал ли го е? Много ми е странно, че е сложен при night care, а е със SPF 15?! Дали нещо не му е наред, за да е намален толкова?! Rolling Eyes

Купих си крем за ръце на тази марка наскоро и беше развален, изключително престоял и пресечен. Не казвам, че и с този крем положението ще е същото, но аз не бих рискувала.

И аз си взех един крем за ръце от тази марка и съм доволна - затова и питах за този крем. Thinking Може би ти си попаднала на развален, за съжаление.

# 73
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Колебая се между две спирали Diorshow Mascara и Mascara Volume Effet Faux Cils. В Бютито ми препоръчаха на Диор, но бих искала да чуя малко мнения от вас  Peace

Новата Givenchy Phenomen'Eyes вече пробва ли я някой?  Simple Smile

И двете съм ползвала. Повече ми харесва YSL, и в момента съм с нея. Диорската на мен много ми слепва миглите и много се цапам с тази голяма четка. Иначе е хубава.

# 74
  • София
  • Мнения: 7 158
Абе пратили са ми писмо с искането да им пратя сметка за комунална услуда, да съм удостоверяла адреса си ooooh!Трябвали да го правя това , пък и всичко е на БГ , те какво ще разберат newsm78
Егати късмета

Дайте съвет какво да правя Praynig

Аз преди 3 дни им пратих сметка за ток на мое име, само че не на този адрес на който живея. Те просто искат да проверят дали съществува такъв човек, така че ако имаш сметка за тел. или ток им я сканирай и им я прати, няма значение че е на български.

Общи условия

Активация на акаунт