Ягодка и Саса - всичко за продуктите м.Ноември

  • 32 729
  • 497
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 825
kiora, ползвам един тестер и много съм доволна. С нетърпение очаквам да я получа, за да не ми се свиди количеството. А между другото, дали е полезно да я ползвам 2 пъти на ден. Аз просто не се чувствам добре, ако не съм си измила лицето.

# 31
  • София
  • Мнения: 10 325
Момичета, някой в предните теми сподели, че си е взел тази пудра, мяркали ли сте я в Ягодка  newsm78

Guerlain Meteorites Illuminating Pressed Powder

# 32
  • Мнения: 4 202
И аз съм тук  Wink

# 33
  • Мнения: 776
kiora, ползвам един тестер и много съм доволна. С нетърпение очаквам да я получа, за да не ми се свиди количеството. А между другото, дали е полезно да я ползвам 2 пъти на ден. Аз просто не се чувствам добре, ако не съм си измила лицето.

 Blush И аз съм така, не си ли измия лицето, се чувствам зле Mr. Green Какво имаш предвид под полезно? Thinking Аз поне така процедирам с измивните, макар че според някои "теории" Laughing - само вечер трябва да се мие лицето с нещо почистващо ( гел/крем), за да махнеш замърсяванията, натрупани през деня, докато сутрин не било полезно, защото "отнемаш" от липидите на кожата Rolling Eyes
Ползвай си я спокойно Hug, според мен няма проблем Peace

# 34
  • Мнения: 1 270
Момичета постепено ще изградим резюме за всички вълнуващи ви марки  Peace

# 35
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
момичета може ли малко помощ  Praynigпрепоръчайте ми крем за зимата-29 г. за нормална към суха кожа.Благодаря предварително на отзовалите се  bouquet

# 36
  • Мнения: 4 202
момичета може ли малко помощ  Praynigпрепоръчайте ми крем за зимата-29 г. за нормална към суха кожа.Благодаря предварително на отзовалите се  bouquet

И аз съм като теб и мисля да поръчам новия Superdefense на Clinique.

Миналата зима ползвах Daywear Plus на Estee Lauder - хубав е  Peace

# 37
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012

Миналата зима ползвах Daywear Plus на Estee Lauder - хубав е  Peace
[/quote]
И аз за него се замислям  ,но съм в чуденка все още  newsm78

# 38
  • Мнения: 7 947
Аз ползвам Супердифенса на Клиник, но не ми допада тоя силен 25Ф за зимата...иначе е много лека текстура и попива чудесно /е, аз ползвам за 3,4ти тип/. А и честно казано след третата стъпка слагам обикновено направо ФДТ, защото така или иначе лицето ми е много мазно и колкото по-малко се мацота - толкова по добре/ личен опит  Peace/ !

# 39
  • Мнения: 4 202
Аз ползвам Супердифенса на Клиник, но не ми допада тоя силен 25Ф за зимата...иначе е много лека текстура и попива чудесно /е, аз ползвам за 3,4ти тип/. А и честно казано след третата стъпка слагам обикновено направо ФДТ, защото така или иначе лицето ми е много мазно и колкото по-малко се мацота - толкова по добре/ личен опит  Peace/ !

Е то си е до кожа, на мен зимата 3та стъпка + крем често ми идва слаба комбинация, но съм със суха кожа.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 270
И аз се замислям за Супердифенза като вариант за зимен крем , но се изкушавам и от това http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=73580&goChar=C#DETAIL ,  но с този долар

# 41
  • Мнения: 7 947
Дам, до кожа е всичко  Peace
Аз съм загледала http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=22529&goChar=C#DETAIL - и количеството е голямо, и цената добра, а пък и емулсиите са ми по леки и предпочитани.

# 42
  • Мнения: 2 109
belka кои парфюми получи? Сподели впечатления!
Хубаво е да сложим и на Estee Lauder в началото на темата,коя серия за каква възраст е.  bouquet

# 43
  • Мнения: 277
скрита  Hug
почнах маската на ДДФ и нощния на жувена. и двете много ми допадат. то маската само веднъж съм я сложила де. имам 2 пъпки, които ми се искаше да изчезнат, ама няма как. но пък почиства по - добре от маската на елизабет арден, която ползвах преди
благодаря на лалик
получих и един сет на боргес, но ще е за подарък. искаше ми се да почна да се гримирам, но няма да е тая година. изкушавам се от вас, но....странна работа

# 44
  • Мнения: 630
За сега май само ще следя и ще очаквам долара още да падне  Money

Общи условия

Активация на акаунт