Слънце пече, вятър ще ни отнесе в Австрия 23 !

  • 11 323
  • 306
  •   1
Отговори
# 240
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Уомбат, ще стискам палци операцията да мине успешно и майка ти да се възстанови бързо!  Praynig

За храната и напитките на партито и аз съм на мнението на Диана. Далеч съм от вманиачаване на тема здравословно хранене, но си мисля, че наистина ще бъде добре да избегнем "боклуците" за ядене и пиене.
Затова исках да обсъдим всичко, за да можем да постигнем компромисен вариант, да няма недоволни и наистина да си изкараме страхотно!

# 241
  • Мнения: 957
можем да купим освен сладки неща и разни сиренца, шунка, ауфщрих, фришкезе и саламчета, маслинки, хлебчета или нарязан хляб ( в хофера има супер хляб), плодове, детски бисквити, сокчета. просто да ги сложим в чинии тия неща и всеки да си импровизира сандвич. Някой може да измайстори една баница например.

# 242
  • Мнения: 413
аз пък ще ви приготвя детска торта с коледна украса и т.п./90процента обещавам, да не мине котка път/
ако не се запиша за партито /все още не е сигурно нашето присъствие там/,  ще пратя киндермедхена да ви я донесе до партито

# 243
  • Мнения: 343
можем да купим освен сладки неща и разни сиренца, шунка, ауфщрих, фришкезе и саламчета, маслинки, хлебчета или нарязан хляб ( в хофера има супер хляб), плодове, детски бисквити, сокчета. просто да ги сложим в чинии тия неща и всеки да си импровизира сандвич. Някой може да измайстори една баница например.

 newsm10

# 244
  • Мнения: 106
Разговор с другите момичета нямам предвид ,че е фикс. Все пак трябваше горе-долу да се определи колко хора ще идват за да се наеме помещението.

# 245
  • Мнения: 39
Ние ще сме с тати.Няма да го оставя сам в къщи, а аз да се чудя как да се оправям с двамата ми юнака едновременно  ooooh!
Кис. краставички,чушки,краставици и домати стават също към сандвичите и дори и така да се хапват  bowuu
За саламите и другите месни продукти,бих искала да има и малко само на пилешка основа,че ние свинско не ядем  Rolling Eyes
Аз мога да направя баница с късмети   chef

# 246
  • Мнения: 0
Привет моми4ета   bouquet

Не раzбрах zа партито, ние zелиа апартамент ли 6те наемем или само 4аст от него? Ако сме толкова много , предлагам да е zелия, 4е да можем да се пръснем по стаите и да не се иzнервяме от навалиzата, която може да се полу4и.

6то се отнася до подаръците, мисля 4е раzмера няма zна4ение. Детето 6те се радва на вси4ко ново което полу4и като подарък и няма да обърне внимание на раzмера на подаръка на другото детенzе.

За яденето нямам претенции. Каквото и да има няма какво да им стане на деzата с едно следобедно подхапване на неzдравословни не6та. (Те в детските градини им дават сладки обяди, та ние с едно следобедно подяждане няма да им наврвеим толкова много)Мисля си оба4е, 4е след партито трябва ние да по4истим и ако има салами и не6та zа маzане, омаzването на апартамента 6те е доста голямо. За това съм на мнение, 4е не6та от типа на солети и бисквитки са по подходя6ти и после лесно се 4истят. Трябва само една прахосмука4ка да се пусне и готово,а не трябва да се 4исти с вода и препарати.

# 247
  • Мнения: 0
Всъ6тност сега ми хрумна: предлагам да го направим като на другите сре6ти по парковете с таzи раzлика, 4е 6те сме на топло. Всяка маика носи това което смята zа наи подходя6то zа своето дете и zа себе си и си го консумира. По тоzи на4ин 6те иzбегнем  проблема,  моито това яде.., моито това не яде.. По тоzи на4ин 6те можем да отдадем пове4е внимание на игрите и zабавленията, което мисля ни е и zелта, а не на яденето.

 Благодаря zа тарпението ,4е ме иz4етохте, но много се валнувам и искам да си прекараме весело и добре, и търся наи добрия вариант. 6те се радвам ако и вие споделите мисли по въпроса

# 248
  • Мнения: 81
И аз да се изкажа по въпроса с яденето.
 Всеки носи по нещо било то купено,било то домашно приготвено, съобразено  с децата ,които неизбежно ще посягат към масата,и с донесеното се подрежда шведска маса. С част от остатъка на парите могат да се купят различни плодове та да има на корем за децата.А не аз съм взела един банан за детето ми и като иска някои друг да се чудя на колко да го разделя и да се чувствам неудобно,че немога да предложа на всеки.

 Освен това моето дете например веднага ще се огледа в храната на другите,така ще направят и много други деца,та си викам не е ли по лесно и приятно
 ,всичко на едно,повече плодове и по малко от онези неща които хипнотизират децата и ги заковават към масата ,като солети например.
  За подаръците съм на  мнение,чуждото е винаги по хубаво,дано децата са по благосклонни и си отстъпват играчките та да може всеки на всеки да е пипнал играчката и да има мир.
 Жени може и семейно разбира се,стига тати  ви да иска!
 Апартаментът вече е нает.

# 249
  • Мнения: 106
Помещенията са три 50+25+30 кв.м. за 85 евро (не бяхме се доразбрали с Ани и ви бях писала 70).
http://www.kind-und-kegel.at/raummiete.htm
има снимки по-надолу като цъкнете на страницата.
Зори са били 15 семейства само в голямата стая и е имало още място.
Момичета както решите за храната - ние сме без претенции. Мисля си ,че може да си донесем коледни и детски песни на диск и някое малко касетофонче  Thinking На мен не ми работи записвачката иначе веднага ще измайсторя един коледен DJ- микс  Close-mas: Nature Snowman
П.П. Всъщност са били 4 .Значи + още 20 кв.м. Общо 125 кв.м. без кухнята.

Последна редакция: пн, 17 ное 2008, 23:33 от nkolentsova

# 250
  • Мнения: 1
Hi mnogo mi hareswa ideata ,no ne e li malko kasno 19,30 moja spi w 20h.Ne snam da opitame.Pak sam na latinez ne znam sa6o marsel Rolling Eyes

# 251
  • Мнения: 0
Super 125 кв.м.!! За яденето и ние сме беz претенzии. Предното ми предложение бе6е zа улеснение, но явно не е уда4но в тоzи слу4аи.  Я да питам, някои прави ли не6то по въпроса с дядо Коледа? 6те има ли кои да раzдаде подаръzите на деzата?
mondfase, апартамента е zапаzен доколкото раzбрах от 13,30 до 19,30. Ние 6те можем да доидем към 15 h., 4е преди това спим следобеден сън.

# 252
hi, momi4eta, sorry 4e ne pi6a na po4ivka sme do kraja na meseca. Mn zeluvki vi izpra6tame ot moreto, mn ni e ma4no ve4e.....Maxi e poludjal ot kef....tuk zenata na neta e fantasti4na,taka 4e sam kratka. S Dorotea vsi4ko e ok, dnes e bila na restorant, utre i predstoj mn tejka himio, no stiskame palzi, az i zvanja vseki den.
Galja, Baby na toja ostrov magazina na Victoria njama, a prarfuma se prodava samo v nejnite magazini, mn sorry, i az ostanah bez parfum, no za tova pak sam s svrah bagaj! ama imam ne6to za Mimkata......mn vi zeluvam

# 253
  • Мнения: 957
Ох че ме гризе любопитството на кой остров сте  newsm78!!!

Хубави новини за Доротея. Grinning
Нали бях споменала,че на майка ми и предстои операция. Трябваше да е вчера. Обажда ми се вчера баща ми и ми казва "майка ти я оперираха миналия четвъртък. Вече се възстановява." Много му се ядосах.

# 254
  • Мнения: 28
1.Чудим се що нашта Ралица
 се покри вьв таз навалица!
 Пьк тя отишла на море,
 кьлки, грьб да си пече.
 И дупЕ.
 
Припев:Рааалица, Ралица!
Вьрни се в бг-страааница!
Супи готвим  с боб и праз
да постещнем Дядо Мраз.
Дзьн.

2.Поздрави ти Доротея,
 да се смее, да здравее.
Стихче ще и сьчиним,
столче ще и подредим.

Припев:Рааалица, Ралица!
Вьрни се в нашта страааница!
Манджа готвим с лук и праз,
Дядо Мраз измрьзнал пак.
Брьм.
santa2

Общи условия

Активация на акаунт