БЕБЕТА

  • 1 728
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 792
имам едно голямо чудене-значи всички ходят на гинеколог дават пари за прегледа а после ние вършим работат на гинеколозите да им разясняваме нещата.
тези ти питания трябваше да ги отправиш към гинеколога си,а за допълнителна информация има литература в началото на първа страница.
аз лично ако искаш мога да ти отговоря ама ми дай 20 лева. Mr. Green

# 16
  • Мнения: 141
Мушморок не мога да се съглася с теб. Щом трябва да задаваме въпросите си към лекаря, защо е създаден този форум?! Нали обсъждаме различни теми и питаме дори за това, което сме забравили да питаме доки! Знам, че може би за теб е натоварващо, но в такъв случай не го чети. Все пак има нови момичета тук, които сега се ориентират в обстановката. Нека се уважаваме взаимно и си бъдем в помощ!
аз лично ако искаш мога да ти отговоря ама ми дай 20 лева. Това ти изречение не искам да коментирам.

# 17
  • Мнения: 2 270
... Щом трябва да задаваме въпросите си към лекаря, защо е създаден този форум?! ...

ама това са въпроси, на които е нужно специалист да отговори!

# 18
  • Мнения: 1 792
Надежда изречението ми е написано с огромна доза сърказъм и недоумявам как може да ти мине през главата че сериозно ми трябват парите и.
и ме натоварва факта колко всички ги мързи,защото в началото на първа страница хората са положили труд  са селектирали толково подробно литература на всякаква тематика ама кой да гледа.нали е по лесно да драсне 2 реда и ние тука пчеличките да почваме да обясняваме.уж големи хора все пишат еми научете се малко на самостоятелност бе Crossing Arms

# 19
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Ние не сме лекари  ooooh! ooooh! ooooh!

# 20
  • Мнения: 2 336
Напълно съм съгласна  Peace

Общи условия

Активация на акаунт