Кои са "трудните" зодии?

  • 19 087
  • 135
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 784
Да разбирам ли, че никоя от вас не се е опитвала да избира или да избягва зодия на детето си?
Не съм разбира се.

# 16
  • Мнения: 184
Ами доста е субективно това със зодиите. Не става въпрос за труден характер, а по скоро несходство в характерите с останалите зодии. Аз съм Везни- разбирам се с близнаци и водолей, също дева и лъв. Но от козирог и риби бягам далече. За мен хората с тези зодии са с доста чепат характер. А също и рак като се замисля  newsm78.

# 17
  • Мнения: 1 237
Забременях и тирмина ми беше за 21.06.,т.е. последния ден на Близнаци.От ученическите ми години  имах не добри спомени от едно момиче  тази зодия и искрено се надявах да пренося поне един ден и бебето да се роди Рак,а не Близнаци.Да,ама то имало да става - родих точно на 21.06. Joy

# 18
  • Мнения: 620
Да се изкажа като представител на най-нехаресваната зодия в тази тема bowuu Близнаци съм Mr. Green Мноооооого добре разбирам, защо не ни харесвате. И на мен ми е трудно с мен (по-скоро нас  Mr. Green)
Та винаги съм се разбирала горе-долу с всички зодии. Единственно не исках да имам дете дева, баща ми е дева и мноооого ми беше трудно с него, а и много други деви познавам, дори и приятели имам, но все пак - не исках да имам дете дева, ми не ми допадаха като характери.
И ! Познайте! Роди ми се девичка, при това мъж  ooooh!
Вселената/Бог или както там го наричате, дарявайки ни с дете, често му дава качества, които ние не разбираме/не обичаме/не харесваме - с цел да се научим да ги разбираме/обичаме/харесваме.
Така че по-добре е да избягвате да не харесвате някоя зодия Mr. Green да не вземе да ви сполети Mr. Green

# 19
  • Мнения: 851
Аз не планирах въобще бебето. И като стана се учудих. Пък термина беше за Везни, но се роди Скорпионче. От трудните зодии демек. Енергични са, но и ужасно чувствителни. Могат да те побъркат. Трудни деца /познавам още 4 такива/, но винаги намират начин да те накарт да се влюбиш така в тях, че всичко да им прощаваш.

# 20
  • Мнения: 2 926
Децата са дар от Бога, не идват по поръчка, за съжаление!
Безумно е да се избират зодии, полове и не знам си какво още!
Трябва да се тревожиш дали ще се роди живо и здраво, а не под какво съзвездие.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 098
Разбира се! Не казвам, че зодията е тревога!

# 22
  • Мнения: 1 001
сина ми е рак и аз много си го обичам той е добро и порядъчно палаво дете.според мен не е важно каква зодия е детето а как ще го възпиташ .защото от всички зодии може да излезе гаменче както и добър човек.Пожелавам ти ЗДРАВО дете без значение от коя зодия е то. ooooh!

# 23
  • Мнения: 1 243
Мъжлето е Рак  Mr. Green Истина е, че са обидчиви и много лесно раними, понякога изпадат в дупки заради дребни неща, но това е когато наистина обичат някого и ги боли. Мога да кажа за него, че е много грижовен и сериозен, а родителите си носи на ръце! Така че не мисля, че е нужно да се "притесняваш", ако детенцето е Рак.
Аз лично не харесвам зодия Дева за мъже и Скорпион за жени, но това е от мои лични наблюдения. Според мен колкото хора, толкова и различни характери, а зодиите са само 12  Peace

Приятелката ми стиска 1 седмица, за да роди Водолей, и не устиска с час и 10 мин. Хлапето е козирог, а тя отсега му втълпява, че е водолей  Joy

# 24
  • Мнения: 22 433
Аз също много много на зодии на вярвам. Макар че у всяка си има определени черти, които се повтарят при хората носители на въпросната зодия. )))
Когато ми определиха термина 15ти октомври (съответно зодия близнаци) викам чакай да прочета какво пише за тази зодия. )) Хич не ми хареса написаното и започнах да мърморя как детето ми ще се роди такава зодия. Е да, но малката госпожица имаше други планове, роди се на 21ви август, зодия Лъв. )))))
Така че, когато става въпрос за деца, човек никога не може да планира. ))

# 25
  • Мнения: 613
Ами доста е субективно това със зодиите. Не става въпрос за труден характер, а по скоро несходство в характерите с останалите зодии...

И аз мисля така  Peace

По тази причина, определено "прескочих" някой от зодиите, които не ми допадат, планувах си Овне, имах термин с цяла седмица навътре в Овена, но...както и някой друг е писал, понякога не става както сме го запланували. Аз родих 20 дена преди термин и сега се радвам на Рибка  Grinning



# 26
 Аз например, бих искала да избегна Рак и близнаци.  bowuu
[/quote]За БЛИЗНАЦИТЕ грешиш и то много !!!Най-сладките и свести хора ,а като са бебета са №1 брат ми е близнак,а и имам много познати и приятели,НЕВЕРОЯТНИ ХОРА СА! Peace

# 27
  • Мнения: 1 775
Както се казва, ако искаш да разсмееш Господ, разкажи му за плановете си.

# 28
  • Мнения: 1 558
Аз пък не че съм Близнак, ама си харесвам зодията, но понеже в службата сме три близначки в две съседни стаи смея да твърдя, че една с друга не си приличаме, нито като характер, нито като светоусещане.
А каква зодия ще се роди бебето си е основно Божа работа, да не би да го върнете, ако не е желаната?!

# 29
  • Мнения: 342
Ами...щом става въпрос за собственото ти дете няма лиша зодия разбира се. Mr. Green
Мен ако питаш бих избегнала козирог,овен,риби,стрелец,водолей,скорпион и може би дева.

Общи условия

Активация на акаунт