Кои са "трудните" зодии?

  • 19 148
  • 135
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 9 814
Зависи от хората, не от зодиите.

# 76
  • Мнения: 4 668
Мога само да кажа - Да пази Господ от мъж Дева  Praynig

# 77
  • Мнения: 54
Не е само до зодията, а и до възпитанието и примера, който даваме. Naughty

# 78
  • Мнения: 12 701
Звучи ми като предизвикателство към съдбата. Колкото и да е тъпо, иде ми наум за всички, които искат деца, а месец след месец, зодия след зодия, не успяват.

# 79
  • Мнения: 13 512
Жените риби и мъжете деви.
За мен много силен и сполучлив съюз е жена водолей- мъж лъв. Имам много примери около себе си, доказващи го

# 80
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 626
Звучи ми като предизвикателство към съдбата. Колкото и да е тъпо, иде ми наум за всички, които искат деца, а месец след месец, зодия след зодия, не успяват.

И на мен така ми звучи. Тези неща не могат да се планират.

# 81
  • Мнения: 13 512
Звучи ми като предизвикателство към съдбата. Колкото и да е тъпо, иде ми наум за всички, които искат деца, а месец след месец, зодия след зодия, не успяват.

И на мен така ми звучи. Тези неща не могат да се планират.
Сина ми го планирах стрелец- роди се СКорпион в 8мия месец. Голямата ми дъщеря я исках водолей, закъсня с един ден и се роди риби. Племенницата ми я  планираха за Водолей- роди се 20 дни по-рано Козирог. Наистина, че не става да се планира

# 82
  • Мнения: 3 791
Телец  newsm11  Козирог  newsm11 Овен newsm11
А стига де, изброила си  и трите ми хлапета! ooooh!
А за планирането- синът трябваше да е риби, много се боях да не е някои ден по-рано и да е водолей, той пък си избра 8 януари за РД. Rolling Eyes

# 83
  • Мнения: 1 259
Телец... много упорита зодия!

# 84
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Телец... много упорита зодия!

...до глупост! И са много... мммм... нерешителни! Недай си боже да избират между две или повече възможности!  ooooh!

# 85
  • Варна
  • Мнения: 1 244
Телец... много упорита зодия!

...до глупост! И са много... мммм... нерешителни! Недай си боже да избират между две или повече възможности!  ooooh!

Така е, аз самата съм телец и много се дразня от себе си понякога....  Wink
Иначе за жена не ми харесва: рак, овен.    За мъж - стрелец.

# 86
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Аз много се дразня на мъже Дева!  ooooh! Мноооого са зле (поне тия дето ги познавам). Лигльовци и мрънкащи до немай къде! Което пък е пълна портивоположност на жената Дева!

# 87
  • Мнения: 79
риби-УЖАСНИ СА

# 88
току-що направих проучване за 2 жени с които немога да се гледам,подмолни,малодушни и интригантки (заради общите черти),поинтересувах се кога са родени и се оказа ,че са везни!!!Януари и 1-2 м.+,- ще взимам драконови мерки ooooh!

# 89
  • Мнения: 459
Скорпион. Много трудна зодия. Никога не можеш да ги разбереш. Нищо не споделят.

Общи условия

Активация на акаунт