Отчет на набор 2003 - 35

  • 16 268
  • 295
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 7 201
Кристиян вчера ми вика :'' Е, мамо, стига си я кърмила, не е само твоя Вероника"  Mr. Green
Laughing Показва си ревността вече...но пък е мило. Heart Eyes
Чиби,стискам палци! fingerscrossed fingerscrossed Дано прегледа мине добре и всичко при Сашо да е ок. Peace
Свраче-нека и за тебе да има едно  newsm32 !Не си поискала,не съм ти пратила. Hug
Успешен преглед при алерголога и дано има яснота при нинджата! Praynig

# 226
  • Мнения: 14 133
Благодаря Мам4е!!! Heart Eyes  bouquet
Късмет на ниджата при алерголога!!!  Praynig

# 227
  • Мнения: 1 693
Добро утро и от нас. Дано всичко е наред с децата.  Praynig Вики вече прехвърли на коледна вълна. Започна да пее коледни песни на немски и днес ще правят подаръчета. На 3.12  ще празнуват. Поне да е на празника с тях че после ще правим една дълга коледна почивка в България. Вчера баща й донесе един голям пъзел голяма радост. Само не знам кога ще се нареди. Аз бях направила книжка с рисунки за оцветяване (мандала- във формата на кръг), а за вечеря едни таралежи беше много щастлива. Благодаря още веднъж на всички за поздравите   bouquet

# 228
  • Мнения: 23 286
Да, само кърменето я успокоява, ако трябва да съм честна. Егати млекарката съм станала.  Twisted Evil Кристиян вчера ми вика :'' Е, мамо, стига си я кърмила, не е само твоя Вероника"  Mr. Green
Кърми я и не се притеснявай,ако педиатъра ти казва,че трябва режим.При малките бебета няма такова чудо или е рядкост.Много сладко е твоето момченце,разсмя ме. Simple Smile
Ай,стига с тия бебета,бре...Искам и аз Joy Joy(Мамче,Деси Wink)
Нинджата е наказан да не си носи играчка в градината!На въпроса-"Ами какво да си нося?",отговорът е -"Изчоплените си нокти,разбира се" Laughing
Заради алергичната ни хрема,дето си я мъкнем постоянно с нас,чак на 21 сме на преглед при алерголог!Да кажат,аджеба,алергия ли е ,що ли.. newsm78 Плуването ,явно ще почака най-вероятно за пролетта!Не ми се струва удачно да го пускам баш декември месец .. help

Ами,айде,ще те спомена в писмото за Дядо Коледа. Wink
Това с яденето на ноктите и мен ме влудва,беше го позабравил,нп като тръгна на градина пак започна.Колкото до алергията:
нашата педиатърка казва,че няма случай да отидеш на алерголог и да не те изпратят с диагноза.И на Дани му поставиха такава:пух,прах,плесен и мухъл.Послед лечение-неуспешно и аз се отказах да го тъпча с антихистамини и всякакви други гадсоти,защото си отрових детето няколко годиниЗапочнах лечение с хомеопатия,засега съм много доволна/да чукна на дърво/
Привет и от нас!!!  Heart Eyes
Стискайте ни палци.  PraynigПо обяд ще водя Сашето на очен доктор. Преди месец го беше гледала в градината и поръчала да отидем да го види на апарат. Той до обяд ще е на градинката. Ще им гостува театър с постановката "Весел сфетофар". Wink  
Стискам.скоро го водих дребуса,всичко беше ок.Понякога децата се разсейват и не дават добър резултат на прегледа.Така стана и с Дани,гледаха го и на апарата-ок.Казаха повторно изследване след 6м.,на което всичко беше наред,но лекаря не го остави да се разсейва.

# 229
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
То ми е ясно,че ще каже ,че е алергичен от влажния и мръсен въздух...Но поне да видим какво ще му изпише..(а аз лекарства много трудно давам)
Деси, хомеопатия използвате само за алергията или по принцип се лекувате по този начин?
Чиби,имаш едни палци от мен за детенце при прегледа Peace

# 230
  • Мнения: 14 133
Благодаря, момичета!!!  Heart Eyes
ДесиХ2, по-спокойна ще го заведа на прегледа след твоите пояснения.  Peace  bouquet

# 231
  • Мнения: 298
Клото твоя сладур ме подсети за Вики...през уикенда си ходихме на село и решихме да излезем вечерта,като бебето ще приспим ,а Вики е голяма и ще си легне като и се доспи.Докато гледахме телевизия чухме зад гърба си размислите на Вики..."Сега мама и тати ще  заминат,баба ще си легне с Мая и аз ще остана да гледам детски до късно....хм там каката остави една торбичка с бонбони...дали ще ми стигнат за днес???"  rotfImbo Е няма да ви казвам какъв смях падна като излязохме.Тя не разбра че я чухме,явно си е мислела,че шепне достатъчно тихо.Прибирайки се от село и се стори достатъчно застудяло  и пак се размисли на глас..."Май вече е време да си избера подарък за коледа"  newsm78   Щом е за подаръци и идва на ума,дано тази година да си избере нещо с което ще си играе повече от 15мин.

# 232
  • Мнения: 343
Chibi успех днес и да разправяш после.
rosito123 голяма сладуранка е твоята принцеса. Wink

# 233
  • Мнения: 2 732
Привет и от нас!!!  Heart Eyes
Стискайте ни палци.  PraynigПо обяд ще водя Сашето на очен доктор. Преди месец го беше гледала в градината и поръчала да отидем да го види на апарат. Той до обяд ще е на градинката. Ще им гостува театър с постановката "Весел сфетофар". Wink   
Успех ! Дано Сашо да няма проблеми .А коя д-ка ги е преглеждала newsm78

# 234
  • София
  • Мнения: 7 673
Росито 123,  Joy Joy Joy

# 235
  • Мнения: 14 133
Успех ! Дано Сашо да няма проблеми .А коя д-ка ги е преглеждала newsm78
Преглеждала ги е д-р Парашкевова / III-та поликилиника/. Ходихме. Много беше внимателна.
Сашо си вижда прекрасно, дори и най-малките фигурки на таблото.  Peace
Но има лек астигматизъм на едното оченце.  Sad Ще ходим за допълнителна консултация на детски очен.   Confused

Последна редакция: чт, 13 ное 2008, 09:41 от chibi

# 236
  • Мнения: 1 102
Добро утро,
тези дни нета нещо ми не е наред.
chibi , радвам се че Сашо е добре.  Peace и Арда се оплаква че очите му парят, другата седмица и аз ще го заведа.
Лек ден на всички.
Клото, много са сладки.  Heart Eyes

# 237
  • Мнения: 23 286

Деси, хомеопатия използвате само за алергията или по принцип се лекувате по този начин?
Ами започнах да го водя на хомеопат пролетта,когато беше здрав,но имаше упорити зелени сополи,които се оказаха бактерия ПНЕВМОКОК.Правихме няколко курса прием на различни капки,след прегледи на около 2м.при хомеопата.Сополите изчезнаха,докато лекарите искаха да му слагат ваксина за Пневмококи.По принцип Дани октомври,със започване не градина,веднага е болен.Сега,освен едни сополи,които имаше за няколко дни ,е здрав.Тя каза,че е прекарал вирус,който при други обстоятелства,веднага го тръшкаше с гнойно гърло и поне две седмици у дома.Засега съм много доволна от този вид терапия на неговите проблеми,дано успеем да го закрепим.Самата аз ходя на хомеопат,започнах лечение миналата седмица,ще казвам преки наблюдения.
Но има лек астигматизъм на едното оченце.  Sad Ще ходим за допълнителна консултация на детски очен.   Confused

Аз го водих на детски очен лекар в Александровска.Може по Здравна каса,има и платен прием,но става със записване.

# 238
  • Мнения: 3 211
Сега,освен едни сополи,които имаше за няколко дни ,е здрав.Тя каза,че е прекарал вирус,който при други обстоятелства,веднага го тръшкаше с гнойно гърло и поне две седмици у дома.
същата работа е и при нас, аз вече 4 години я лекувам само с хомеопатия и оттогава е карала 2-3 грипа, варицела и скарлатина. по-слабите вируси си ги кара само с малко сополи или кашлица и в момента е така, но пък май ме зарази мен.
трябва да се обадя на хомеопата, но все отлагам. а сега трябва да се грижа повече за себе си, не само за Габи да мисля  Tired

# 239
  • София
  • Мнения: 7 673
Здравейте момичета.  Hug
Ей, много са сладки тези 5 - годишни дечица.  Heart Eyes (бях забравила  Wink)
Като се прибере моето с баща си от детска, въпреки изтощителния ден с бебето, ми става едно топло-топло. Вчера го чувам, още от влизането във входа (а сме на третия етаж  Wink). Гласчето му е едно такова, като звънче.  Heart Eyes Ако реши и да ми разкаже как е минал денят му (защото рядко го прави), ами разтапям се!  Heart Eyes
Оня ден ми заяви, че 3 дена не искал да ходи на детска. Едвам го навих да ми каже какъв е проблемът (той по принцип не се оплаква). Г-жата му е на зелено училище тази седмица и има заместничка. Това само по себе си не е проблем. Ама им казала да нарисуват нещо от Пепеляшка и моето се травмирало, че не може да се справи със задачата.  Heart Eyes Показах му как да нарисува каляска и той тръгна с образеца в джобчето. После в ДГ я прерисувал идеално и се върна със светещи очички. Направо сияеше. А сега на кого от нас му трябва толкова малко, за да е щастлив.  Heart Eyes После искаше да научи и баща си да рисува каляска, а той милият мнооого е скаран с рисуването.  Joy Нарисува нещо, което Павел оприличи на кофа за боклук и се наду като пуяче колко е хубава неговата.
Момичета, разкажете плийз с какво ви трогнаха вашите малчугани тази седмица.  Cry Със сигурност са го направили, и то неведнъж!
Еееех, нещо се разчувствах май.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт