Отчет на набор 2003 - 35

  • 16 244
  • 295
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 201
Добро утро! Hug
Свраче-и аз имам същите терзания като твоите.Дани също е станал неузнаваем.Отговаря ми страшно много,използва грозни епитети(няма да изпадам в подробности ooooh! ),прави на инат.И аз незнам какво ще се правим.От баща си има страх... Rolling Eyes
Дано намерим правилният подход! Praynig
ПП:Моята хрема е отвратителна,днес се събудих и с ужасно главоболие. Crazy

# 31
  • Русе
  • Мнения: 7 794
И Алекс има проблеми с възпитаниято но вече не му давам грам свобода. Притегнала съм му примката на вратлето до последно и засега дава резултат  Mr. Green Чак госпожата на ДГ ме пита какви методи прилагам  Twisted Evil. Не й казах.

Мамче, бързо да се оправяш  Praynig Hug

# 32
  • Мнения: 4 292
Аз пък искам да похваля моя син. Беше невъзможен на моменти - да не казвам, постоянно - но откакто стана батко доста се кротна. И аз самата съм крайно изненадана.  newsm78

# 33
  • sofia
  • Мнения: 1 186
irka, много хубави снимки.
Днес Пепи само ме пита за Хелуин- защо се раздават сладки и кога ще дойде Хелуин и тук. Днес купихме списание Мики Маус и там само за Хелуин пише. Казах му, че само американците го празнуват, а те живеят много далече и Хелуин тук няма.

# 34
  • София
  • Мнения: 7 673
Етиа, супер звучи - явно си имала приказно детство!  Hug

Сврачето, между другото аз точно исках да ви разпитам как са с поведението малчовците. Моят се държи невъзпитано - като отвързан е вечно, и отговаря на хората пред очите ми.  Cry
В детската пази поведение и само го хвалят, като е вкъщи е бонбон. Ела го виж по улиците, по магазините или като дойдат баба му или дядо му. Явно пред повече хора му е супер кеф да си покаже магариите.  ooooh!.

# 35
  • София
  • Мнения: 15 219
 Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 872
Vivi, вчера те видях около пазара на "Красна полана", бяхме с колата , затова не можах да ти се обадя.

Здрави и послушни дечица ви желая! Е , не от най-послушните, че със суперпослушни е скучно де.

За послушението си е точно така-пред повече хора, повече се показват магарийте.
Моята пък е много обидлива, когото и направя забележка, но само на нея и никой не е чул нито видял е едно...,
но ако и направя забележка пред хората ,или пък я тупна малко или и повиша тон ,ми то е драма-физиономии, обидена ,че и по някоя друга сълзичка пуска много мелодраматично.

# 37
  • София
  • Мнения: 15 219
Да, ходихме с Иво до пазара.
 Hug

# 38
  • Мнения: 4 292
Честит рожден ден на Мариям! Да е жива и здрава и много щастлива!  newsm59

# 39
  • Мнения: 7 201
Честит рожден ден на Мариям!
Здраве,късмет и безгрижно детство!
Весел празник!

# 40
  • Мнения: 1 687
Честит рожден ден на Мариям! Да е жива и здрава и много щастлива!  newsm59
Вики много слуша. Но когато тръгнем по магазини е страшно глезлива. Почва да се върти, да търси стоки с найлонови опаковки и да ги къса, ако я бутна да върви по бързо, започва да се прави че е блъсната много силна и се прави че пада. Съответно и започва да се сърди. Баща си въобще не го слуша. А като е с моите родители само се глези и прави бели.

# 41
  • Мнения: 1 102
 newsm59 на Мариям!
Днес и ние сме на рожден ден, на моя приятелка дъщеричката и става на 5г.
Миналата вечер им бяхме на гости, направо актриса, как строява само момчетата, има по-голям брат на8г и моя, бяха мирно строени от нейна страна. По едно време идва с една топка в ръка и се оплаква на майка си:"Арда не ми дава тази топка!" и майка и:"Е как не ти я дава, топката е в тебе?".Голяма маймуна, все потопява брат си за всичко.
И Арда понякога обича да прави циркове пред хората, отговаря, говори глупости. В събота отидохме в един детски магазин да гледаме количка за бебето и той хванал пак една метална количка и пита дали може да я вземе, като му отгорихме не, то беше една физиономия, най-голямото гаврошче, сърцераздирателно молене, но ние устояхме и след 5мин. всичко бе забравено.
 Hug

# 42
  • Мнения: 2 125
Честит Рожден Ден на МАРИЯМ nbirthday и на патерица Честит празник и на ЕМОbigdance2

Да са здрави порастналите дечица и много щастливи!

Ние на Хелоуин ходихме на карнавално парти в наши приятели и едн от мъжете се беше маскирал като мъртвец  Shocked....ей, Али като го видя и като ревна...целия купон отиде по дяволите. Рева и за утешение решеше едно куче...естествено после се успокои и се заля с червено вино, но си покупоняса и той, заедно с големите Crazy Mr. Green

# 43
  • Мнения: 3 211
Привет и от нас!
Габи преди няколко дни получи първото си истинско любовно писмо.
По принцип излизаме всяка неделя с 2 момчета вече 4 години. Едното от тях й е гадже.
Не бяхме излизали 2-3 седмици и се затъжил за Габриела. Намерил стара снимка, отпреди 2-3 години и спял с нея под възглавницата и решил да й напише писмо: едно голямо сърце под него момиче и момче прегърнати и над сърцето надпис
"ОБИЧАМ ТЕ ГАБИ
ОТ САШО"
Получихме го на домашния си адрес.
Направо паднах.
Габи се разтопи, показваше го на всички.
Аз не предполагах, че толкова силни чувства има.
Габи и тя му направи картичка в отговор. В събота му я подари и ходеха прегърнати двамата Heart Eyes
По-късно ще ви пусна снимка на 3-мата приятели-много са сладки.

# 44
  • Мнения: 1 687
very nice  много са сладки на тази възраст. А явно наистина е свикнал с нея щом е стигнал до писмо. Simple Smile Моята дъщеря пък едно момче постоянно вървеше след нея и все се опитваше да я прегръща. Един ден вървим заедно с него и той откъсна едно лале и го подари на Вики. Каза че я харесвал. Така със се смяла. А Вики миналата седмица ми казва: като видях Арианет в магазина и направо се влюбих в него. Ама той стоеше ей така. Ох не мога да ви покажа как но ако сте гледали детските филмчета ще разберете. Мигат с очички героите и са с хванати ръце от пред.  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт